پنج نکته در انتخاب باربری در تهران

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
پنج نکته در انتخاب باربری در تهران

از مهم‌ترین و اولین نکاتی که برای انتخاب باربری باید در نظر گرفت نکاتی می‌ باشد که در این مقاله گفته می‌ شود. اگر سؤالی راجع به انتخاب باربری در تهران دارید با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

پیک آموت به عنوان بهترین باربری در کشور آماده ارائه بهترین خدمات باربری با پایین ترین نرخ کرایه به شما مشتریان گرامی است.

02188520204

1- داشتن مجوز باربری در تهران

مهم‌ترین مسئله جهت انتخاب باربری در تهران موضوع مجوز می‌باشد. شما باید با کارکنان و یا مشاوران شرکت باربری تماس بگیرید و بپرسید که آیا از اتحادیه باربری تهران مجوز دارند یا خیر؟

  • شرکت‌ هایی که دارای مجوزهای لازم از این اتحادیه را دارند
  • در برابر مشتریان خود کاملاً مسئولیت‌پذیر هستند و بارشان را بیمه می‌کند.
  • در صورت آسیب‌دیدن به وسایل در هنگام بارگیری و باربری خسارت از طرف بیمه در صورت بیمه داشتن باید عودت گردد.
  • خدمات خود را اغلب در طی سال به مشتریان خود در تهران و حومه ارائه دهند.
  • از نرخ و قیمت‌های پایه و رسمی اتحادیه باربری تبعیت می‌کنند.
  • از خودروهای مناسب باربری و همچنین تجهیزات باربری مانند طناب، پارچه برزنتی و … استفاده می‌کنند.

داشتن مجوز و پروانه کسب از اتحادیه جهت سنجیدن اعتبار شرکت‌های اتوبان تهران، قدم اول است. برخی از شرکت‌ها ممکن است علی‌رغم نداشتن هیچ‌گونه مجوزی، ادعا کنند که خدمات اسباب‌کشی ارائه می‌کنند اما نمی‌توان به کیفیت سرویس‌دهی چنین مجموعه‌هایی اطمینان داشت.

2- داشتن شعبات مختلف باربری در تهران

هر شرکت باربری باید حداقل در تهران دارای 3 الی 4 نمایندگی داشته باشد. چرا که تهران به دلیل وسعت و جمعیت زیادی که دارد نیازمند شعبات مختلف می‌باشد تا در هنگام تماس و اعلام بار ماشین باربری موردنظر خود را به‌راحتی دریافت کند.

باربری باید در شرق تهران، غرب تهران، جنوب تهران، شمال تهران و مرکز تهران نمایندگی داشته باشد.

3- مشاوره و راهنمایی مناسب برای باربری در تهران

یکی دیگر از ویژگی‌های شرکت‌های باربری در تهران این است که شما مشتریان گرامی بتوانید به راحتی با آنها ارتباط برقرار کنید و سوالات خود را از آنها بپرسید یا اگر مورد یا مشکلی برای بار شما پیش‌ آمده، بتوانید با آنها تماس بگیرید، آنها باید تا حدامکان شما را راهنمایی کنند تا ابهام و علامت سؤالی در ذهن شما باقی نماند.

در همین راستا شما می توانید برای مشاوره و راهنمایی مناسب بارهای خود و برای باربری در تهران به شماره 02188520204 تماس بگیرید.

4- نرخ مناسب باربری در تهران

یکی دیگر از سؤالاتی که برای صاحب باران ممکن است پیش آید هزینه ارسال بار خود به کلان‌شهرها و استان‌ های دیگر مانند استان اصفهان، آذربایجان غربی و … می‌باشد. باید گفت که باربری قیمت ثابتی ندارند و با توجه‌ به نوع بار، حجم بار، وزن بار، ارزش بار، بیمه باربری، نوع ماشین باربری، تعداد ماشین باربری، فاصله مبدأ تا مقصد و هزینه باربری برای شما محاسبه می‌شود.

لازم به ذکر است که پیک آموت برای باربری در تهران، با توجه به کیفیت خدمات، پایین‌ ترین قیمت باربری نیسان را از شما صاحب باران عزیز دریافت می‌ کند.

5- کیفیت بسته‌ بندی لوازم باربری در تهران

باربری پیک آموت برای بسته‌بندی بار شما مانند بسته‌بندی اثاثیه منزل، بسته‌بندی دستگاه‌ها و… کارگر بسته‌بندی ارسال می‌کند. کارگر بسته‌بندی تمامی لوازم شما از کوچک‌ترین تا بزرگ‌ترین را به روش کاملاً اصولی و مطمئن بسته‌بندی می‌کند تا در هنگام بارگیری و باربری دچار آسیب نشود. برای درخواست کارگر بسته‌بندی جهت بسته‌بندی لوازم خود با دفتر مرکزی باربری پیک آموت تماس بگیرید.

پیک آموت، ارائه دهنده بهترین خدمات باربری

پیک آموت با تجربه یک دهه درخشان توانسته 34 نمایندگی رسمی در سراسر کشور و 6 نمایندگی رسمی در تهران به‌ صورت شبانه‌ روزی راه‌ اندازی کند تا شما مشتریان عزیز در هر کجای ایران تنها با شماره‌ گیری دفتر نمایندگی شهر خود یا دفتر مرکزی باربری بتوانید اعلام بار کنید و در سریع ترین زمان ممکن امور باربری خود را انجام دهید.

لازم به ذکر است که تیم پشتیبانی باربری پیک آموت به صورت 24 ساعته و در تمام روزهای هفته آماده پاسخگویی به شما مشتریان گرامی برای ثبت درخواست باربری است.

مطالب مرتبط دیگر