کانال اعلام بار نیسان استان سیستان و بلوچستان

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
کانال اعلام بار نیسان استان سیستان و بلوچستان

کانال اعلام بار نیسان استان سیستان و بلوچستان به تهران، اهواز، مشهد، اردبیل و دیگر شهرها و استان های کشور برای تمامی رانندگان نیسان توسط  گروه حمل و نقل پیک آموت راه اندازی شده است.

اگر به دنبال بار بین شهری از جمله اثاثیه منزل، خرده بار و… می شوید داخل کانال و گروه تلگرامی آموت بار عضو شوید.

باربری آموت بار با داشتن بیش از 70.000 راننده نیسان بزرگ ترین و قدرتمند ترین باربری کشور می باشد و توانسته است 34 نمایندگی رسمی در سراسر کشور به صورت شبانه روزی راه اندازی کند تا تمامی رانندگان در هر کجای ایران به راحتی با آموت بار در ارتباط باشند و بار مورد نظر خود را در کانال و گروه پیک آموت جستجو کنند.

برای اطلاع از کانال اعلام بار استان کرمان پیک آموت روی لینک بزنید.

گروه اعلام بار استان سیستان و بلوچستان

تاکنون در گروه تلگرام پیک آموت 60.000 نفر و در کانال تلگرام آموت بار 12.000 نفر عضو هستند. شرکت پیک آموت عظیم ترین شرکت باربری سراسری در داخل کشور با یک دهه تجربه می باشد.

گروه تلگرام آموت بار: Https://t.me/amutbar_group

کانال اعلام بار آموت بار: https://t.me/amotbar

کانال اعلام بار نیسان استان سیستان و بلوچستان

کانال اعلام بار نیسان استان سیستان و بلوچستان شامل موارد زیر می شود:

  • اعلام بار از مبدا شهرهای استان سیستان بلوچستان، زاهدان، زابل و…
  • اعلام بار از سیستان بلوچستان به تهران و کلان شهرهای دیگر کشور
  • اعلام بار حمل اثاثیه منزل از سیستان بلوچستان به استان های دیگر کشور

گروه اعلام بار بین شهری استان سیستان وبلوچستان

در صورت عدم موفقیت در عضویت کانال و گروه باربری پیک آموت با شماره   09211884868 تماس بگیرید یا داخل واتس اپ پیام بدهید تا لینک کانال ها برای شما ارسال شود.

شماره نمایندگی پیک آموت و برای ارتباط رانندگان در استان سیستان و بلوچستان

باربری پیک آموت تا کنون 34 نمایندگی رسمی در سراسر کشور به صورت شبانه روزی تأسیس کرده است تا تمامی رانندگان در هر کجای ایران به راحتی با نمایندگی شهر خود در ارتباط باشند و به صورت سریع بتوانید از اعلام بارهای از سوی متقاضیان حمل بار مطلع شوند.

همچنین لازم به ذکر است که تیم پشتیبانی در حمل و نقل پیک آموت به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به کسانی است که تقاضای همکاری با این مجموعه باربری را دارند، برهمین اساس شما به عنوان دارنده ماشین باربری مثل وانت بار و نیسان بار و متقاضی حمل بار می توانید به راحتی از طریق کارشناسان در تیم پشتیبانی به صورت روزانه فعالیت داشته باشید.

پیک آموت، ارائه دهنده بهترین خدمات باربری

گروه حمل و نقل پیک آموت با داشتن 20 سال سابقه در زمینه باربری به صورت بین شهری و 34 نماینده رسمی در مراکز استان های کشور و 70 هزار راننده فعال در سراسر کشور آماده ارائه بهترین خدمات باربری به شما مشتریان گرامی است. این مجموعه باربری با ایجاد شبکه ای گسترده از ناوگان حمل و نقل سبک بار در ایران موجب شده است متقاضیان در هر گوشه ای از کشور قرار داشته باشند، بتوانند از بهترین خدمات باربری بهره مند شود.

بنابراین اگر در جستجوی یک باربری ایمن و با کیفیت هستید، پیشنهاد می شود امور حمل و نقل بین شهری خود را به پیک آموت بسپارید و مطمئن باشید که تمام خدمات باربری به صورت کاملا حرفه ای توسط رانندگان با تجربه و مجهزترین ماشین های باربری انجام می شود.

لازم به ذکر است در باربری پیک آموت تمام سعی در ارائه خدمات حمل و نقل بین شهری با بالاترین کیفیت و پایین ترین نرخ باربری است که همین ویژگی های انحصاری موجب جلب اعتماد بیشتر و اعتبار روزافزون این مجموعه باربری شده است.

شما مشتریان گرامی برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه حمل و نقل بین شهری پیشنهاد می شود با دفتر مرکزی باربری تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط دیگر