کانال اعلام بار نیسان استان گلستان

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار

02152901

کل کشور تحت پوشش آموت بار است
کانال اعلام بار استان گرگان
کانال اعلام بار استان گرگان

اگر به دنبال بار بین شهری از جمله اثاثیه منزل ، خرده بار در استان گلستان و … می گردید داخل کانال و گروه تلگرامی آموت بار عضو شوید.

کانال تلگرام اعلام بار نیسان استان گلستان به تهران، اراک ، یزد، اهواز و دیگر شهرها و استان های کشور برای تمامی رانندگان نیسان توسط شرکت آموت بار راه اندازی شده است.

گروه اعلام بار استان گلستان

تا کنون در گروه تلگرام آموت بار 60.000 نفر و در کانال تلگرام آموت بار 12.000 نفر عضو هستند. شرکت آموت بار عظیم ترین شرکت باربری سراسری در داخل کشور با یک دهه تجربه می باشد.

برای اطلاع از کانال اعلام بار استان قم آموت بار روی لینک بزنید.

گروه تلگرام آموت بار: Https://t.me/amutbar_group

کانال اعلام بار آموت بار:https://t.me/amotbar

باربری آموت بار با داشتن بیش از 60.000 راننده نیسان بزرگ ترین و قدرتمند ترین باربری کشور می باشد و توانسته است 34 نمایندگی رسمی در سراسر کشور به صورت شبانه روزی راه اندازی کند تا تمامی رانندگان در هر کجای ایران به راحتی با آموت بار در ارتباط باشند و بار مورد نظر خود را در کانال و گروه آموت بار جست و جو کنند.

کانال اعلام بار استان گلستان

کانال اعلام بار استان گلستان شامل

  • اعلام بار از مبدا شهرهای استان گلستان، گرگان، گنبدکاووس و …
  • اعلام بار به تهران و کلان شهرهای دیگر کشور
  • اعلام بار حمل اثاثیه منزل به استان های دیگر کشور

گروه اعلام بار بین شهری

در صورت عدم موفقیت در عضویت کانال و گروه باربری آموت بار با شماره  09211884868 تماس بگیرید و یا داخل واتس اپ پیام بدید تا لینک کانال ها برای شما راسال شود.

کانال اعلام بار استان گلستان, کانال تلگرام استان گلستان, گروه اعلام بار بین شهری در گلستان, گروه اعلام بار تلگرام استان گلستان, گروه اعلام بار در استان گلستان

مطالب مرتبط دیگر

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.