اگر به دنبال بار بین شهری از جمله اثاثیه منزل ، خرده بار در استان گلستان و … می گردید داخل کانال و گروه تلگرامی آموت بار عضو شوید.

کانال تلگرام اعلام بار نیسان استان گلستان به تهران، اراک ، یزد، اهواز و دیگر شهرها و استان های کشور برای تمامی رانندگان نیسان توسط شرکت آموت بار راه اندازی شده است.

گروه اعلام بار استان گلستان

تا کنون در گروه تلگرام آموت بار 5.300 نفر و در کانال تلگرام آموت بار 3.100 نفر عضو هستند. شرکت آموت بار عظیم ترین شرکت باربری سراسری در داخل کشور با یک دهه تجربه می باشد.

برای اطلاع از کانال اعلام بار استان قم آموت بار روی لینک بزنید.

گروه تلگرام آموت بار: Https://t.me/amutbar_group

کانال اعلام بار آموت بار:https://t.me/amotbar

باربری آموت بار با داشتن بیش از 8.400 راننده نیسان بزرگ ترین و قدرتمند ترین باربری کشور می باشد و توانسته است 34 نمایندگی رسمی در سراسر کشور به صورت شبانه روزی راه اندازی کند تا تمامی رانندگان در هر کجای ایران به راحتی با آموت بار در ارتباط باشند و بار مورد نظر خود را در کانال و گروه آموت بار جست و جو کنند.

کانال اعلام بار استان گلستان

کانال اعلام بار استان گلستان شامل

  • اعلام بار از مبدا شهرهای استان گلستان، گرگان، گنبدکاووس و …
  • اعلام بار از گلستان به تهران و کلان شهرهای دیگر کشور
  • اعلام بار حمل اثاثیه منزل از گلستان به استان های دیگر کشور

و..

گروه اعلام بار بین شهری استان گلستان

در صورت عدم موفقیت در عضویت کانال و گروه باربری آموت بار با شماره  09211884868 تماس بگیرید و یا داخل واتس اپ پیام بدید تا لینک کانال ها برای شما راسال شود.

شماره نمایندگی آموت بار

باربری آموت بار تا کنون 34 نمایندگی رسمی در سراسر کشور به صورت شبانه روزی تأسیس کرده است تا تمامی رانندگان در هر کجای ایران به راحتی با نمایندگی شهر خود در ارتباط باشند.

شماره نمایندگی آموت بار در گلستان 09114125735 می باشد و نمایندگی و دفتر مرکزی آموت بار در تهران میدان آرژانتین ، خیابان بخارست ، کوچه هشتم به شماره 02188520204 می باشد.

برای اطلاعات بیشتر و یا ارتباط با مشاورین باربری آموت بار با دفتر مرکزی تماس بگیرید.

شعبات تهران

مطالب مرتبط دیگر

فهرست