نرخ کرایه وانت بار و نیسان بار استان گیلان

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
نرخ کرایه وانت بار و نیسان بار استان گیلان

استفاده از وانت بار و نیسان بار در حمل و نقل بین شهری و درون شهری بسیار پرکاربرد است که همین مورد موجب افزایش تقاضا برای حمل بار با وانت بار و نیسان بار شده، به این صورت که روزانه شاهد تعداد بالایی از آنها در حال حمل و نقل جاده ای یا درون شهری هستیم. به همین علت اطلاع از نرخ کرایه وانت بار و نیسان بار استان گیلان برای افرادی که قصد باربری از این شهر به شهرهای دیگر ایران را نیز دارند، بسیار حائز اهمیت است.

گروه حمل و نقل پیک آموت در استان گیلان نیز دارای نمایندگی است که باربری گیلان یکی از 34 نماینده رسمی پیک آموت در مراکز استان های کشور محسوب می شود. این باربری با ارائه خدمات ویژه به عنوان ایمن ترین باربری در استان گیلان مشغول به فعالیت است. امور باربری در باربری گیلان پیک آموت به صورت کاملا حرفه ای و با انواع ماشین باربری مانند وانت بار و نیسان بار انجام می شود.

نرخ کرایه وانت بار و نیسان بار استان گیلان مطابق با نرخ اتحادیه باربری از مشتریان دریافت می شود، البته لازم به ذکر است همانند سایر نمایندگی های پیک آموت همواره سعی در پایین نگه داشتن تعرفه باربری دارد.

برای اطلاع از هزینه باربری گیلان می توانید با شماره تلفن 32133767-013 تماس گرفته و از نرخ دقیق باربری با وانت بار و نیسان بار مطلع شوید.

نرخ کرایه نیسان بار در گیلان

عوامل موثر بر نرخ کرایه وانت بار و نیسان بار استان گیلان

برای حمل انواع بار با وانت بار و نیسان بار در استان گیلان، اطلاع از قیمت باربری جزو موارد اساسی برای متقاضیان باربری است.

در همین راستا می توان بیان کرد که تعرفه باربری در هنگام باربری بین شهری با وانت بار و نیسان بار مطابق با نرخ اتحادیه باربری محاسبه می شود و با توجه به عوامل مختلف مانند نوع بار، حجم و وزن بار، نوع ماشین باربری و تعداد مورد نیاز، تجهیزات و سوخت ماشین باربری، مبدا و مقصد باربری، مسافت باربری، مدت زمان بارگیری و تخلیه بار مشخص خواهد شد.

لازم به ذکر است که استفاده کارگر باربری برای بارگیری و تخلیه بار بر هزینه باربری تاثیرگذار است. همچنین صدور بیمه نامه با درخواست مشتری و با توجه به ارزش بار موجب افزایش هزینه باربری خواهد شد.

مزایای استفاده از وانت بار و نیسان بار

انواع وانت بار جزو ماشین های باربری پرکاربرد در کشور است که می توان برای باربری بین شهری و درون شهری از آن آنها استفاده کرد.

زمانی که درباره وانت بار صحبت می شود، منظور انواع وانت بار است که پراید وانت، پیکان وانت، نیسان وانت، آریسان وانت و مزدا وانت را شامل می شود. لازم به ذکر است که ظرفیت انواع وانت بار با یکدیگر متفاوت است و هر کدام با توجه به مشخصاتی که دارند، برای باربری بین شهری یا درون شهری مناسب هستند. بر همین اساس نیز تعرفه باربری مشخص می شود.

برای مثال با استفاده از نیسان بار می توان تا بیش از 2 تن را جابجا کرد و به علت قدرت موتور این ماشین باربری و داشتن ایمنی بالا، برای جاده های ناهموار و صعب العبور و باربری بین شهری مناسب است. در مقابل پراید وانت یا پیکان وانت به علت اینکه تا حدود 700 کیلوگرم را جابجا می کند، برای باربری بین شهری و جاده های همواره و با حجم پایین پیشنهاد می شود.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله نرخ کرایه نیسان 1402 پیشنهاد می شود.

مزایای استفاده از وانت بار و نیسان بار

پیک آموت، نخستین ناوگان سبک بار در ایران

گروه حمل و نقل پیک آموت، با داشتن 34 نمایندگی رسمی و 64000 راننده فعال در سراسر کشور، آماده ارائه خدمات باربری بین شهری با انواع ماشین های های باربری مانند وانت بار و نیسان بار است.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر مرکزی آموت بار تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط دیگر