گروه و کانال اعلام بار نیسان بار تهران

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
گروه و کانال اعلام بار نیسان بار تهران

اعلام بار نیسان بار گروه حمل و نقل پیک آموت، از طریق کانال اعلام بار نیسان بار تهران انجام می شود. متقاضیان باربری می توانند با عضویت در آن، از اعلام بار این مجموعه باربری به صورت روزانه و هر ساعت از شبانه روز مطلع شوند.

گروه حمل و نقل پیک آموت با ایجاد شبکه ای گسترده از 64000 راننده فعال در سراسر ایران و 34 نماینده رسمی در مراکز استان های کشور، امکان باربری بین شهری را برای تمام متقاضیان حمل بار و افرادی که در این زمینه مشغول به فعالیت هستند، فراهم کرده است.

نیسان بار تهران تحت نظارت مجموعه حمل و نقل پیک آموت آماده ارائه خدمات باربری به مشتریان گرامی است. این باربری با اعلام آمادگی در کانال اعلام بار تمام امور باربری را با مجهزترین نیسان بار براساس نیاز متقاضی حمل بار به صورت مسقف یا روباز انجام می دهد.

برای استفاده از خدمات نیسان بار تهران کافی است که شماره تلفن 02152901 تماس بگیرید و اعلام بار کنید. بعد از ثبت درخواست باربری، در کمتر از  یک ساعت نیسان بار متناسب با بار برای شما ارسال می شود. پشتیبانی این باربری به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به شما مشتریان گرامی است.

کانال اعلام بار نیسان بار تهران

کانال اعلام بار نیسان بار تهران

رانندگان باربری با عضویت در کانال اعلام بار نیسان تهران که توسط گروه حمل و نقل پیک آموت ایجاد شده است، می توانند از نیاز متقاضیان برای حمل انواع بار مطلع شوند. نیسان بار تهران تمام امور باربری مانند حمل خرده بار، حمل محصولات صنعتی و کشاورزی، حمل محصولات تولیدی و کارخانه ای، حمل تجهیزات صنعتی و ساختمانی، حمل وسایل سنگین و حساس را توسط با تجربه ترین رانندگان به صورت روزانه انجام می دهد.

گروه حمل و نقل پیک آموت همواره سعی در ارائه بهترین خدمات باربری بین شهری با پایین ترین تعرفه باربری را دارد. به همین علت همه روزه افرادی زیادی متقاضی استفاده از خدمات باربری این مجموعه هستند. آنها بدون هیچ دغدغه ای بار خود را به پیک آموت می سپارند؛ زیرا مطمئن هستند در این باربری استانداردهای لازم برای حمل بار انجام می شود و بار آنها به صورت کاملا ایمن و سالم در سریع ترین زمان ممکن به مقصد می رسد.

خدمات باربری نیسان بار تهران

در نیسان بار تهران تمام امور باربری به صورت شبانه روزی با مجهزترین ماشین های باربری سبک بار و سنگین بار مانند نیسان بار بین شهری صورت می گیرد. در این باربری خدمات ویژه ای برای باربری تهران به شهرستان به متقاضیان حمل بار ارائه می شود که از میان آنها می توان به بارنامه هوشمند و بیمه نامه معتبر اشاره کرد.

در باربری نیسان بار تهران مشتریان می توانند با استفاده از کد رهگیری روی بارنامه از وضعیت بار خود به صورت آنلاین مطلع شود. همچنین با درخواست آنها با توجه به ارزش کالا برای تمام امور باربری بیمه نامه معتبر صادر می شود تا در صورت بروز آسیب به بار به علت حوادث جاده ای یا اتفاقات غیرقابل پیش بینی مشتری بتواند خسارت بار را دریافت کند.

در نیسان بار تهران حمل انواع بار به صورت بین شهری مانند باربری تهران به اهواز، باربری تهران به مشهد، باربری تهران به تبریز، باربری تهران به اصفهان و سایر شهرهای ایران انجام می شود.

خدمات باربری نیسان بار تهران

پیک آموت، بزرگ ترین ناوگان سبک بار در کشور

مجموعه پیک آموت با داشتن بیش از 20 سال سابقه در زمینه باربری بین شهری و ایجاد شبکه ای گسترده از نمایندگان و رانندگان نیسان بار در تمام نقاط ایران، به عنوان بزرگ ترین ناوگان سبک بار در کشور شناخته می شود.

پیک آموت همه روزه حتی در روزهای تعطیل آماده ارائه خدمات باربری به شما مشتریان گرامی است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه باربری بین شهری می توانید با دفتر مرکزی باربری تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط دیگر