گروه و کانال اعلام بار نیسان بار مرکزی

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار

02152901

کل کشور تحت پوشش آموت بار است
گروه و کانال اعلام بار نیسان بار مرکزی پیک آموت

در کانال اعلام بار نیسان بار مرکزی، لیست باربری های روزانه اعلام می شود که از طریق آن رانندگان و متقاضیان حمل بار می توانند به اطلاعات باربری بین شهری دسترسی پیدا کند.

کانال اعلام بار نیسان بار مرکزی توسط گروه حمل و نقل پیک آموت راه اندازی شده است که حدود 64000 راننده نیسان بار از شهرهای مختلف ایران در آن عضو شده اند. این کانال برای اطلاع رسانی به رانندگان ایجاد شده است تا از طریق آن بتوانند بارهای روزانه را مشاهده کنند و متناسب با شرایط حمل بار را انتخاب کنند.

برای آگاهی بیشتر لازم است که بدانید آدرس کانال تلگرام t.me/amutbar_group  و کانال اعلام بار t.me/amotbar است. در صورت دسترسی نداشتن به کانال اعلام بار پیک آموت می توانید با شماره تلفن 02152901 تماس حاصل فرمایید.

کانال اعلام بار نیسان بار مرکزی

کانال اعلام بار نیسان بار مرکزی

نیسان بار مرکزی به عنوان یکی از نمایندگی های مجموعه پیک آموت با ایجاد کانال اعلام بار موجب راحتی باربری بین شهری برای رانندگان و متقاضیان حمل بار شده است. آنها با عضویت در این کانال می توانند باربری مورد نظر خود را جستجو کنند و متناسب با موقعیت خود یکی از آنها را انتخاب کنند و برای بارگیری آماده شوند.

راه اندازی کانال اعلام بار توسط گروه حمل و نقل پیک آموت موجب فراهم شدن بستری مناسب برای رانندگان شده است که به راحتی می توانند از اعلام بارهای شهر خود به صورت روزانه مطلع شوند.

در این مورد نیز می توان بیان کرد که باربری نیسان بار پیک آموت با ایجاد بیش از 34 نمایندگی در مراکز استان ها و رانندگان فعال در تمام نقاط ایران، موجب به وجود آمدن شبکه ای گسترده از ناوگان حمل و نقل در سراسر کشور شده است. بر همین اساس متقاضیان حمل بار در هر کجای ایران که قرار داشته باشند می توانند از خدمات باربری گروه حمل و نقل پیک آموت استفاده کنند.

برای استفاده از خدمات نیسان بار مرکزی می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید و بعد از استعلام قیمت، سفارش خود را ثبت کنید. با اعلام بار متقاضیان حمل بار، در کمتر از یک ساعت ماشین متناسب با بار برای آنها ارسال می شود و بار رعایت استانداردهای لازم باربری، بارگیری و باربری انجام خواهد شد، به صورتی که آنها با خیال راحت می توانند بار خود را به پیک آموت بسپارند و دغدغه ای برای رسیدن بار به مقصد نداشته باشند.

خدمات باربری نیسان بار مرکزی

با استفاده از خدمات نیسان بار مرکزی می توان تمام امور باربری مانند حمل اثاثیه منزل، حمل خرده بار، حمل محصولات صنعتی و تولیدی، حمل محصولات کشاورزی و فرآورده های دامی را به صورت حمل و نقل بین شهری با نیسان بار بین شهری انجام داد.

در این باربری برای تمام امور باربری خدمات ویژه ارائه می شود که از میان آنها می توان به صدور بارنامه هوشمند و بیمه نامه معتبر اشاره کرد. با بهره مندی از این خدمات مشتریان می توانند از طریق کد رهگیری روی بارنامه از وضعیت بار به صورت آنلاین مطلع شوند که همین مورد موجب افزایش اعتماد متقاضیان بار می شود. همچنین استفاده از بیمه نامه می تواند باربری ایمن را برای مشتریان فراهم کند تا خیالشان از بابت حمل بار راحت باشد.

خدمات باربری نیسان بار مرکزی

پیک آموت، ارائه دهنده بهترین خدمات باربری

گروه حمل و نقل پیک آموت با داشتن بیش از 20 سال سابقه در زمینه باربری بین شهری آماده ارائه بهترین خدمات باربری به مشتریان گرامی است. این مجموعه به صورت کاملا حرفه ای و با رعایت تمام استانداردهای لازم باربری تهران به شهرستان و سایر شهرهای ایران انجام می دهد.

پیک آموت به صورت شبانه روزی و با پشتیبانی 24 ساعته حتی در روزهای تعطیل مشغول خدمات دهی به متقاضیان حمل بار در سراسر کشور است.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره باربری می توانید با دفتر مرکزی باربری تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط دیگر

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.