لیست باربری های زنجان

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
لیست باربری های زنجان پیک-آموت

شهر زنجان یکی دیگر از شهرهایی است که باربری از آن جا توسط سامانه باربری آموت بار انجام می شود. زنجان مرکز استان زنجان است که باربری از زنجان شامل حمل و بسته بندی اثاثیه منزل، حمل و نقل بین شهری و … می باشد.

در ادامه درباره لیست باربری های زنجان  و خدمات باربری در این استان صحبت خواهیم کرد. موقعیت جغرافیایی استان زنجان در قسمت شمال غربی کشور می باشدکه توسط استان های آذربایجان غربی و شرقی ، اردبیل ، گیلان ، قزوین ، همدان و کردستان احاطه شده است.

میدان قائم بلوار چمران خیابان روح الله کریمی نبش خیابان محمدی
09191491279

لیست باربری زنجان در حمل و نقل پیک آموت

باربری از زنجان به شهرستان ها نیز توسط سامانه باربری پیک آموت انجام می شود. این باربری تا کنون توانسته 34 نمایندگی معتبر در سراسر کشور ثبت کند تا شما در هر کجای ایران تنها با یک تماس ماشین مورد نظر شما را ارسال کند.

انتخاب ماشین با توجه به نوع، وزن و حجم بار شما تعیین می شود؛ همچنین صاحب بار می تواند نوع ماشین مورد نظر خود را برای بارگیری بار خود انتخاب کند.

باربری خرده بار زنجان پیک آموت
باربری خرده بار زنجان پیک آموت

باربری زنجان به تهران

بسیاری از مردم زنجان محصول یا کالایی دارند که برای ارسال آن به شهرهای مختلف ازجمله تهران نیاز به ماشین های باربری دارند. سامانه باربری پیک آموت برای تمامی محصولات شما انواع ماشین های مختلف باربری دارد که در ادامه به ماشین های باربری این سامانه اشاره خواهد شد.

باربری زنجان به شهرستان

شهر زنجان و دیگر شهرهای استان زنجان دارای محصولات متعددی هستند که نیاز باربری به شهرهای دیگر می باشد. یکی از معروف ترین محصولات زنجان چاقو می باشد که این محصول از این استان به تمام نقاط کشور ارسال می شود. سامانه باربری پیک آموت تمامی محصولات شما را با سریع ترین، ارزان ترین و مطمئن ترین باربری به مقصد ارسال می کند.

ارسال خرده بار در باربری زنجان

گاهی اوقات برای ارسال یک محصول نیازی به گرفتن نیسان دربستی نیست. به دلیل حجم و وزن کم این محصول را می توان به صورت خرده بار با بارهای دیگر به مقصد مورد نظر فرستاد.

بسیاری از باربری ها برای حمل و باربری خرده بار هزینه کامل باربری از صاحب بار دریافت می کنند. سامانه باربری آموت بار با تخمین مسافت و ابعاد و وزن بار شما هزینه خرده بار را برای شما در نظر می گیرد.

حمل اثاثیه منزل در باربری زنجان

دلایل مختلی مانند آب و هوا ، شغل ، خانواده و ..و باعث می شود تا یک خانواده از شهری به شهر و یا استان های دیگر کشور مانند استان تهران و … نقل مکان کنند.

اولین و مهم ترین موضوع در اسباب کشی ، بسته بدی اصولی اثاثیه منزل می باشد. سامانه باربری اموت بار با ارائه کارگر بسته بندی کار شمارا هم از نظر زمانی و هم از نظر خستگی جسمی و روحی راحت کرده است.

بسته بندی اثاثیه منزل

کارگر بسته بندی در زمان حمل اثاثیه منزل می‌ تواند کمک بسیار بزرگی به شما بکند. اکثریت افراد در زمان باربری از زنجان به شهرستان دچار نگرانی و استرس می‌ شوند و امکان دارد خیلی چیزها را فراموش کنند.

حجم کار جابجایی بیشتر به بسته‌ بندی کردن اثاثیه منزل ربط دارد. اگر بدانید که در یک روز می شود کل اثاثیه شما را جا جا کرد، همچنین باربری آن را انجام داد. قطعا دیگر نگرانی و استرسی از جهت جابجایی منزل ندارید. چون می‌ دانید این کار به سادگی توسط باربری زنجان به شهرستان در گروه حمل و نقل پیک آموت انجام می شود.

زمانی و هم از نظر خستگی روحی و جسمی راحت کرده است. کارگر بسته بندی تمامی لوازم منزل شما رو از بزرگ مانند یخچال و فریزر تا لوازم کوچیک مثل صندلی و .. را به بهترین نحو ممکن بسته بندی می کنند.

با این کار هم شما از نظر روحی و جسمی خسته نمی شوید و هم خیال شما از سلامت لوازم منزل خود راحت می شود.

باربری اثاثیه منزل زنجان پیک آموت
باربری اثاثیه منزل زنجان پیک آموت

نرخ کرایه و ماشین های باربری

پیک آموت برای حمل بار از زنجان به شهرستان از ماشین های باربری سبک و نیمه سنگین مثل وانت نیسان، خاور و خودروهای سنگین مانند تریلی و…  استفاده می کند.

هزینه باربری به عوامل مختلفی بستگی دارد که عبارت است از:

  • حجم بار
  • وزن بار
  • ارزش بار
  • نوع بار
  • فاصله مبدأ تا مقصد
  • تعداد ماشین های مورد نیاز
  • ماشین های باربری

برای اطلاع دقیق از تعرفه باربری زنجان تاکید می شود با شماره تلفن 02188520204 تماس بگیرید.

صدور بیمه و بارنامه

پیک آموت برای تمامی بارهایی که ارسال می کند بیمه در نظر می گیرد. بیمه کردن بارها به صاحب بار بستگی دارد و در صورت عدم نیاز می تواند بار بیمه نشود.

پیشنهاد پیک آموت بیمه کردن بار می شود ؛ زیرا در صورت آسیب دیدن بار شما بیمه تمامی هزینه ی بار شما را پرداخت می کند. همچنین این باربری برای تمامی بارهای خود بارنامه دولتی صادر می کند که می دانید بارنامه به منظور سند مالکیت برای صاحب بار می باشد.

شماره تلفن و لیست باربری های زنجان

شماره نمایندگی زنجان در پیک آموت 09191491279 است. این باربری به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی در زمینه ترانزیت و باربری است، فقط کافی است از طریق پشتیبانی اعلام بار کنید تا در کمترین زمان ماشین مورد نظر برای بارگیری برای شما ارسال شود.

شما مشتریان گرامی برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه حمل و نقل بین شهری پیشنهاد می شود با دفتر مرکزی باربری تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط دیگر