5 نکته برای انتخاب باربری در تهران

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
5 نکته برای انتخاب باربری در تهران پیک آموت

انتخاب باربری در تهران به منظور اسباب کشی اهمیت زیادی دارد و باید به آن توجه کرد. مسلما هر فردی که قصد اسباب کشی و انتقال وسایل خود از مکانی به مکان دیگری را دارد، از دریافت خدمات باربری بی نیاز نیست؛ اما نکته مهم این است که چطور می توان یک شرکت باربری معتبر را شناسایی کرد و از آن برای انجام امور باربری استفاده کرد.

شرکت های متعددی هستند که خدمات حمل اثاثیه منزل یا خرده بار در تهران را ارائه می کنند؛ اما باید توجه کرد که کدام یک کیفیت بهتری دارد و به عبارت بهتر سرویس دهی مناسب تری برای مشتریان خود فراهم می کنند.

در ادامه 5 نکته مهم برای شناسایی شرکت باربری در تهران مورد بررسی قرار گرفته است تا شما مشتریان گرامی با مطالعه آن بهتر بتوانید شرکت های معتبر را انتخاب کنید و از خدمات ویژه آنها بهره مند شوید.

نکات مهم برای انتخاب باربری در تهران

1- مجوز رسمی

نخستین مسئله برای انتخاب شرکت های باربری در تهران، این است که از کارکنان آن شرکت حتما پرسیده شود که آیا از اتحادیه باربری تهران مجوز دارند یا خیر؟

شرکت هایی که دارای مجوزهای لازم از این اتحادیه هستند، ویژگی های بسیاری دارند که عبارت است از:

• در برابر مشتریان خود کاملا مسئولیت پذیر هستند و برای تمام امور باربری، بارنامه دولتی و بیمه نامه صادر می کنند.
• در صورت آسیب رسیدن به وسایل (در حین بسته بندی اثاثیه یا حمل اثاثیه منزل) خسارت آن را پرداخت می کنند.
• به صورت شبانه روزی به مشتریان خود در تهران و حومه خدمات ارائه می دهند.
• از نرخ و قیمت های پایه و رسمی اتحادیه باربری تبعیت می کنند.
• از خودروهای مناسب با فضای کافی و تجهیزات و وسایل استاندارد برای بسته بندی و جابه جایی استفاده می کنند.

بنابراین داشتن مجوز و پروانه کسب از اتحادیه برای سنجیدن اعتبار شرکت های باربری تهران، قدم اول است. البته احتمال دارد برخی از شرکت های باربری بدون مجوز، امور باربری را به صورت ارزان تر ارائه کنند؛ اما باید توجه داشته باشید که نمی توان به کیفیت سرویس دهی چنین شرکت های اطمینان کرد و در صورت آسیب رساندن به وسایل شما هیچ تعهدی در برابر آن نخواهد داشت.

2- نمایندگی های بسیار

یکی دیگر از نشانه های اعتبار شرکت های باربری در تهران، داشتن نمایندگی در مناطق مختلف شهر تهران و شهرهای دیگر است؛ زیرا تهران به دلیل وسعت و جمعیت زیاد، نیازمند وجود نمایندگی های بسیار برای ارائه خدمات بهتر به شهروندان تهرانی است. به همین علت بهتر است قبل از استفاده از خدمات یک شرکت باربری، حتما از اینکه در تمام مناطق تهران نمایندگی دارند یا خیر، مطلع شوید، این مورد نیز یکی از نکته های دیگر برای معتبر بودن یک شرکت باربری است.

برای مثال اگر شما در شرق تهران زندگی می کنید، باید بدانید که کدام شرکت معتبر باربری دارای شعبه باربری شرق تهران
است یا اگر در شمال تهران هستید و قصد حمل اثاثیه منزل یا شرکت به منطقه دیگری از تهران مانند باربری در محدوده سید خندان هستید، باید با نمایندگی باربری در این منطقه تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان ممکن این کار برای شما انجام دهد.

لازم به ذکر است شرکت باربری که خدمات با کیفیت ارائه نکرده باشد، نمی تواند پیشرفت کند و نمایندگی های بسیار در تهران و شهرهای دیگر داشته باشد.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله تفاوت باربری در تهران و شهرستان پیشنهاد می شود.

3- ارائه مشاوره و برخورد مناسب با مشتری

یکی از ویژگی های شرکت های معتبر باربری در تهران این است که اگر سوالی درباره خدمات باربری برای شما پیش آمده و با آنها تماس می گیرید، آنها باید تا حد ممکن راهنمایی های لازم را به شما ارائه دهند و نحوه پاسخگویی آنها محترمانه و بدون ابهام باشد. برای مثال در مورد بسته بندی، خرید کارتن اسباب کشی یا موارد دیگر در صورتی که برای مشتریان نکته ای ابهام آمیز باشد یا موجب نگرانی آنها باشد، هنگام مشاوره تلفنی باید این شرکت ها مشتریان خود را راهنمایی و در صورت امکان آنها را از قبل برای پیش نیازهای اسباب کشی و حمل بار آماده کنند.

همچنین تمام موارد مربوط به امور باربری را برای مشتری توضیح داده شود و با آرامش به تمام سوالات مشتریان پاسخ دهند. به خصوص درباره قیمت خدمات باربری، زیرا یکی از مهم ترین سوالات تمام مشتریان است. در این باره نباید میزان تعرفه اعلام شده از سوی اپراتور شرکت باربری با میزان تعرفه ای که بعد از انجام امور باربری از سوی راننده بیان می شود، مغایرت داشته باشد؛ زیرا همین موارد موجب اطمینان یا عدم اطمینان مشتری شده و این مورد نیز یکی دیگر از معتبر یا غیرمعتبر بودن، شرکت باربری خواهد بود.

هر شرکت باربری باید این را بدانند که مشتری مداری (برخورد مناسب با مشتری در تمام زمینه ها) یکی از اصول اولیه هر کسب و کاری است، خاطره خوب در ذهن مشتری باعث به وجود آمدن مشتری ماندگار و اعتبار شرکت باربری خواهد شد.

4- تعرفه متناسب با امور باربری

یکی از شگردهای برخی از افراد یا مجموعه های نامعتبر که در زمینه حمل بار تهران فعالیت دارند، این است که آنها اعلام می کنند که با ارزان ترین قیمت ها برای شما امور باربری را انجام می دهند. به شما توصیه می کنیم که فریب چنین افرادی را نخورید و حتما قبل از اینکه امور باربری خود را به آنها بسپارید، حتما تحقیق کنید.

به یاد داشته باشید که در صورت اعتماد به چنین افرادی ممکن است که وسایل شما آسیب ببینند، گم یا دزدیده شوند و افراد آن مجموعه هیچ مسئولیتی را برعهده نگیرند. با این کار حتی خسارت های جبران ناپذیر مالی به شما وارد می شود. به یاد داشته باشید که به گفته قدیمی ها: «هیچ ارزانی بی علت نیست»، تعرفه های باربری باید به صورت منصفانه و براساس اتحادیه باربری و متناسب با حجم بار و ماشین باربری و امور باربری محاسبه باشد.

در ضمن گاهی ممکن است برخی از شرکت های باربری برعکس نرخ و قیمت های بسیار بالایی را ارائه دهند و زمانی که به آنها اعتراض می شود، پاسخ می دهند به دلیل کیفیت بسیار بالای خدمات و اعتبار و سابقه بالای شرکت است. در صورتی که گران بودن قیمت باربری به هیچ وجه نشان دهنده اعتبار بالای آن شرکت نیست.

شرکت های معتبر باربری که از اتحادیه مجوز دریافت کرده اند، یکی از تعهدات آنها این است که باید براساس قیمت هایی مصوبه شده امور باربری را انجام دهند. به این صورت که باید تعرفه خدمات بسته بندی، حمل اثاثیه منزل، خرده بار و باربری تهران به شهرستان بر اساس نرخ های رسمی محاسبه شود.

 5-رعایت اصول بسته بندی

یکی دیگر از نشانه های معتبر بودن و حرفه ای بودن یک شرکت در خدمات اسباب کشی و باربری، رعایت اصول بسته بندی اثاثیه و لوازم است. به کار بردن نکات بسته بندی لوازم خانگی و  نکات مهم در زمینه بسته بندی لوازم شرکتی و اداری می تواند به افزایش کیفیت بسته بندی و افزایش سرعت و ایمنی کار کمک شایانی کند. به ویژه بسته بندی لوازم سنگین وزن منزل یا محل کار و بسته بندی حساس و شکستنی که دقت و ظرافت بیشتری را می طلبد.

برای رعایت اصول بسته بندی و افزایش کیفیت، استفاده از لوازم استاندارد مانند استرچ رپ، بابل رپ، کارتن های چند لایه و مقاوم و سایر لوازم ضرورت دارد. همچنین استفاده از کارگران با تجربه یکی از موارد بسیار با اهمیت است که در شرکت های معتبر باربری تمام این موارد رعایت می شود.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله باربری تهران 1400 پیشنهاد می شود.

باربری در تهران

با مطالعه تمام ویژگی های یک شرکت معتبر، می توانید شرکت های معتبر برای باربری در تهران مانند پیک آموت را شناسایی کنید. شرکت باربری پیک آموت با داشتن ویژگی های منحصر به فرد، به عنوان یکی از برترین شرکت های باربری در تهران و ایران شناخته شده است، تنها کافی است که یک بار از خدمات باربری این شرکت استفاده کنید.

پیک آموت دارای مجوز از اتحادیه باربری است و 34 نمایندگی فعال در سراسر کشور دارد. همچنین از ویژگی های برتر این شرکت معتبر باربری می توان به تعرفه باربری مناسب با امور باربری و اصول بسته بندی و چیدمان در حمل اثاثیه منزل و شرکت ها و مشتری مدار بودن آن اشاره کرد.

اطمینان شما مشتریان گرامی، افتخار و اعتبار ماست.

شما می توانید برای آگاهی بیشتر از خدمات و ارتباط با دفتر مرکزی آموت بار با شماره 02188520204 تماس بگیرید.

مطالب مرتبط دیگر