اصول باربری و تاثیر آن در اسباب کشی منزل

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
اصول باربری و تاثیر آن در اسباب کشی منزل در پیک آموت

اکثر مردم حمل اثاثیه منزل را در زندگی خود تجربه کرده‌اند؛ ولی تعداد کمی از آنها به اصول باربری آشنایی دارند. اگر کاری را بر طبق قاعده و اصول انجام ندهید؛ ممکن است مشکلات بسیاری در طول اسباب کشی برای شما رخ دهد.

برای افزایش سطح آگاهی شما شهروندان گرامی درباره اصول باربری هنگام اسباب کشی مواردی وجود دارد که در این مقاله به آن پرداخته شده است، به شما توصیه می‌کنیم که تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

اصول باربری در هنگام حمل اثاثیه منزل

1- نحوه درست بسته‌ بندی

یکی از اولین اصول، آگاهی از نحوه درست بسته‌ بندی اثاثیه است. بنابراین بهتر است دانش خود را در این زمینه افزایش دهید. از اعضای خانواده و بستگان خود برای بسته بندی لوازم منزل کمک بگیرید یا از خدمات امور باربری و  بسته بندی شرکت های باربری مانند پیک آموت استفاده کنید. سپس کارهایتان را اولویت بندی کنید و مرحله به مرحله انجام دهید.

2- کارتن مناسب

برای تهیه کارتن به سراغ فروشگاه ها موادغذایی بروید که روزانه تعداد زیادی از کالاها خود را از کارتن خارج کرده و دیگر به آنها نیاز ندارند یا اینکه از شرکت های کارتن سازی، کارتن خریداری کنید. همچنین در هنگام انتخاب کارتن‌ها به اندازه آنها توجه کنید. کارتن ها هرچه در حالت متوسط باشند، برای قرار دادن وسیله بهتر و مناسب‌تر هستند. البته نیاز نیست که کارتن‌ها همگی در یک اندازه باشند. از کارتن های مختلف با هر اندازه‌ای برای بسته‌بندی لوازم خود استفاده کنید.

همچنین لوازم خود را به صورتی در کارتن بچینید که به آنها فشار وارد نشود و در حین جا‌به‌جایی آسیب نبینند. سالم بودن و تمیز بودن کارتن ها بسیار حائز اهمیت است؛ زیرا کارتن ها در طول مدت باربری از لوازم شما نگهداری و مراقبت می‌کند. اگر کارتن مورد استفاده سالم نباشد، مسلما در میان راه و در اثر فشار بار متلاشی می‌شود و اثاثیه شما بیرون می ریزد. بنابراین تمیز و سالم بودن کارتن ها نیز مهم است.

همچنین هیچ گاه تمام لوازم سنگین را در یک کارتن قرار ندهید و وزن وسایل خود را تقسیم کنید.

برای بستن در کمدها یا جا کتابی حتما از نوار چسب‌ محکم و پهن استفاده کنید و آن را چند بار و از چند ناحیه به دور کمد بپیچید.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله قیمت حمل اثاثیه منزل در تهران پیشنهاد می شود.

3- پوشش مناسب

هیچ وسیله‌ای را بدون پوشش درون کارتن قرار ندهید. اگر این کار را انجام ندهید، موجب شکستگی یا آسیب‌های جدی به وسیله شما می‌شود.

به دور هر وسیله پارچه، روزنامه یا کاغذ باطله یا پوشش پلاستیکی حباب دار بپیچانید و با این کار آن را ضد ضربه کنید. اصل بعدی که باید در نظر بگیرید حفظ سلامت خود در حین باربری است.

4- زمان استراحت

معمولا وقتی مشغول کار هستید، فراموش می‌کنید که به فکر سلامتی خود باشید؛ ولی باید به خاطر داشته باشید که هیچ چیزی بالاتر از سلامتی نیست. بنابراین قبل از اینکه در بستر بیماری بیفتید باید پیشگیری کنید.

علم و آگاهی از نکات بهداشتی و نکات ایمنی می‌تواند به شما در حفظ سلامتی‌تان کمک کند. هیچ گاه برای بلند کردن وسیله‌ای که از وزن شما سنگین‌تر است، تلاش نکنید.

مغرور نباشید و در جا‌به‌جایی اجسام سنگین از اطرافیان خود کمک بگیرید. هرگاه احساس خستگی کردید، دست از کار کردن بکشید و به خود استراحت دهید.

ذخیره کردن انرژی به شما کمک می‌کند در کارهایتان موفق‌تر عمل کنید. بنابراین بهتر است به ازای چند ساعت کار حتما زمانی را به استراحت اختصاص دهید. در هنگام استفاده از وسایلی مانند قیچی، کاتر و چاقو دقت بسیاری به خرج دهید و مواظب باشید تا به خودتان آسیب وارد نکنید. قبل از جا‌به‌جا کردن لوازمی مانند یخچال آن را از برق جدا کنید.

5- حفظ ایمنی

خطراتی مانند برق گرفتگی و گاز گرفتگی را جدی بگیرید. اصل دیگری که نیاز به توجه دارد در نظر گرفتن زمان مناسب برای هر قسمت از کار است. اگر هر روز قسمتی از وسایل خود را بسته بندی کنید، دیگر کار به روز آخر موکول نمی‌شود و دچار استرس نمی‌شوید. زمان خود را مدیریت کنید. هر کاری را که انجام می‌دهید یادداشت کنید. از تقویم روزشمار برای یادآوری روز اسباب کشی استفاده کنید.

پیشنهاد ویژه پیک آموت: باربری با نیسان بار

اصول باربری

پیک آموت، ارائه کننده خدمات باربری وانت و نیسان بار در تهران و شهرستان ها

شرکت باربری پیک آموت به صورت شبانه روزی در سراسر شهر تهران و شهرستان ها به صورت تخصصی آماده ارائه خدمات در زمینه های حمل اثاثیه منزل، باربری تهران به شهرستان و باربری با نیسان و وانت است.

خدمات پیک آموت عبارت است از:

  •  ارسال ماشین باربری متناسب با حجم بار مشتری و راننده باتجربه
  •  بسته بندی تمام وسایل توسط کارگران با تجربه به صورت کاملا حرفه ای
  • اعزام کارگر ماهر برای حمل بار به تمام مناطق تهران
  • حمل اثاثیه منزل، سازمان ها و…
  • حمل وسایل بزرگ مانند پیانو، یخچال ساید بای ساید و…
  • ارائه خدمات باربری به صورت شبانه روزی
  • باربری تهران به تمام شهرستان های کشور
  • رعایت حقوق مشتریان برای جلب رضایت و اعتماد آنها
  • و…

شما می توانید برای آگاهی بیشتر از خدمات و ارتباط با دفتر مرکزی آموت بار با شماره 02188520204 تماس بگیرید.

مطالب مرتبط دیگر