باربری تهران به بجنورد

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری تهران به بجنورد پیک آموت

استان تهران دارای 15 شهرک صنعتی و 13 ناحیه صنعتی است که با توجه به فعالیت و تولید انبوه این شهرک صنعتی ها، یکی از نیازهای اساسی صاحبان صنایع استفاده از حمل و نقل بین شهری با باربری تهران به بجنورد و سایر شهرستان ها خواهد بود که به صورت روزانه انجام می شود.

خدمات حمل و نقل و ارسال بار از تهران با خودروهای مانند نیسان بار، خاور، کامیونت و تریلی انجام می شود که شرکت حمل و نقل پیک آموت برای ارسال بار تهران به بجنورد معمولا از خدمات نیسان بار و خاور استفاده می کند.

گروه حمل و نقل پیک آموت با توجه به سابق طولانی در زمینه حمل و نقل توانسته است علاوه بر دفتر مرکزی نمایندگی های خود را در ناحیه های دیگر تهران از جمله نمایندگی های غرب، شرق، شمال و جنوب تهران راه اندازی کرده است و موفق شده است تمامی خدمات حمل و نقل را به تمامی شهرک صنعتی ها و دیگر شرکت ها به صورت شبانه روزی ارائه دهد.

شرکت پیک آموت با در اختیار داشتن رانندگان با تجربه در سراسر کشور می تواند تمامی خدمات نیسان بار بین شهری با کمترین هزینه باربری و بالاترین کیفیت برای شما انجام دهد.

خدمات نیسان بار برای حمل کالا شامل بارهایی است که وزن آنها 2200 کیلوگرم می باشد و بار باید نهایتا دارای ابعاد اتاق یک نیسان بار ( 1.60 * 2 * 2 ) باشد. خدمات نیسان بار در بین فروشندگان و تولید کنندگان از محبوبیت بسیار بالایی است و معمولا برای ارسال بار از تهران به بجنورد و سایر خدمات باربری تهران به شهرستان از این خودروها استفاده می کنند.

برای مشاوره و کارشناسی بیشتر در زمینه حمل و نقل می توانید با کارشناسان  پیک آموت با شماره 02188520204 در تماس باشید.

لیست باربری های تهران به بجنورد

لیست باربری های تهران به بجنورد

با توجه به نیاز شهرک های صنعتی و شرکت ها و ساکنان شهر تهران و دیگر شهرهای ایران به خدمات حمل و نقل، باربری پیک آموت موفق شده است این نیاز را به طور کامل برطرف کند و به بهترین شکل خدمات خود را به صورت شبانه روزی ارائه کند.

علاوه بر خدمات باربری تهران به بجنورد می توانید از خدمات دیگر این شرکت مانند خدمات حمل بار از تهران به مشهد، تهران به اصفهان بهره مند شوید. پیک آموت بار راه اندازی 34 نمایندگی در سراسر کشور در تلاش است تمام خدمات باربری کشور را با بالاترین کیفیت تحت پوشش خود قرار دهد.

نرخ کرایه باربری تهران به بجنورد

هزینه باربری تهران به بیرجند مطابق با نرخ اتحادیه باربری محاسبه می شود و براساس ویژگی های بار هزینه نهایی از مشتریان دریافت خواهد شد. به این صورت که عواملی مانند نوع بار، وزن بار، نوع ماشین باربری مورد نیاز و تجهیزات آن، مبدا و مقصد باربری، مدت زمان بارگیری و تخلیه بار، فصل باربری، فوریت در باربری در نرخ کرایه حمل و نقل بین شهری تاثیرگذار است.

همچنین هزینه بیمه نامه با توجه به ارزش بار و کارگر مورد استفاده در حمل بار و بسته بندی بر کرایه باربری تاثیرگذار است. بنابراین نمی توان برای انواع بار مانند حمل اثاثیه منزل یا حمل خرده بار تعرفه ثابت در نظر گرفت و با توجه به ویژگی های بار قیمت نهایی باربری مشخص خواهد شد.

برای اطلاع از نرخ کرایه باربری تهران به بجنورد می توانید با پشتیبانی پیک آموت تماس بگیرید و از قیمت دقیق آن مطلع شوید.

نرخ کرایه باربری تهران به بیرجند

پیک آموت، ارائه دهنده بهترین خدمات باربری بین شهری

گروه حمل و نقل پیک آموت با داشتن بیش از 20 سال سابقه در زمینه باربری بین شهری و 34 نماینده رسمی در مراکز استان های کشور و 64000 راننده فعال در سراسر کشور آماده ارائه بهترین خدمات باربری به شما مشتریان گرامی است.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر مرکزی باربری تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط دیگر