باربری تیتکانلو و رزمغان خراسان شمالی

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری تیتکانلو رزمقان

خدمات باربری حمل اثاثیه منزل، حمل کنارباری، حمل بار بین استانی و دیگر خدمات توسط شرکت حمل و نقل پیک آموت به صورت شبانه روزی انجام می شود. شما می توانید برای دریافت خدمات باربری تیتکانلو و رزمغان در هر ساعت از شبانه روز با شماره 09156665639 تماس بگیرید و از خدمات باربری این شرکت به صورت ویژه بهره مند شوید.

تیتکانلو یکی از شهرهای استان خراسان شمالی می باشد که مرکز بخش خبوشان شهرستان فاروج می باشد. شغل اصلی مردم این شهر معمولا کشاورزی می باشدو این شهر یکی از بزرگترین تولیدکنندگان انگور و کشمش در منطقه محسوب می شود. جمعیت این شهرستان طبق آخرین سرشماری حدود 6000 نفر بوده است. برای دسترسی به این شهر از سمت قوچان می بایست 20 کیلومتر را به سمت فاروج طی کرده و بعد از رسیدن به دو راهی تیتکانلو به سمت راست رفته و بعد از عبور از روستای جعفرآباد، مرغزار و روستای حاجی تقی به این شهر خواهید رشید.

رزمغان روستایی در شمال شرق ایران می باشد که در منطقه شهرستان شیروان واقع شده است. مردم این روستا به کردی کرمانجی صحبت می کنند.  همچنین دارای 2000 نفر جمعیت دارد. برای دریافت خدمات و اطلاع از انواع باربری تیتکانلو و رزمغان با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید و برای مشاوره بیشتر در صورت عدم پاسخگویی نمایندگی پیک آموت در خراسان شمالی با دفتر مرکزی با شماره 02188520204 تماس بگیرید.

مقالات بیشتر: باربری بام، خرق و فرهادان خراسان شمالی

باربری تیتکانلو و رزمغان به تهران

از سه مسیر می توان خدمات باربری تیتکانلو و رزمغان به تهران را انجام داد که این سه مسیر شامل موارد زیر می باشد:

مسیر اول حدود 815 کیلومتر می باشد که از نظر زمانی حدود 9 ساعت و 20 دقیقه فاصله می باشد. این مسیر از سمت تیتکانلو به سمت سنخواست، گرمه، میامی _ شاهرود، سمنان حرکت می کند و در آخر به تهران ختم می شود.

باربری تیتکانلو رزمقان

مسیر دوم حدود 845 کیلومتر است که حدود 9 ساعت و 15 دقیقه فاصله زمانی دارد. این مسیر از سمت رزمغان به سمت سبزوار حرکت می کند و پس از آن مانند مسیر اول به سمت جاده شاهرود – میامی و تهران حرکت می کند.

مسیر سوم حدود 790 کیلومتر است که حدود 9 ساعت و 35 دقیقه فاصله زمانی دارد. این مسیر مانند مسیر اول و دوم تا سمنان ادامه دارد و پس از آن توسط جاده فیروزکوه به تهران حرکت می کند.

تمامی رانندگان پیک آموت با توجه شرایط جوی و ترافیک حمل و نقل جاده ای یکی از این دو مسیر را جهت تسریع در زمان باربری انتخاب میکنند. همچنین از چادر برزنتی جهت جلوگیری از برخورد برف و باران با بار استفاده می شود.

مقالات بیشتر: باربری صفی آباد و عباس آباد خراسان شمالی

خدمات نیسان بار تیتکانلو و رزمغان

خدمات نیسان بار تیتکانلو و رزمغان شامل بارهایی می شود که وزن و تناژ باری آن ها 2 الی 2 تن و 200 باشد. همچین اگر وزن بار شما کمتر از 2 تن باشد ولی حجم بیشتری را داشته باشد باید آن رابا خاور های مسقف و یا روباز حمل کنید. خدمات حمل اثاثیه منزل را می توان با نیسان بار به سایر استان های کشور ارسال کرد. شرکت باربری پیک آموت با در اختیار داشتن بیش از 60.000 راننده نیسان در سطح کشور آماده ارائه هرگونه خدمات به صورت شبانه روزی می باشد.

ماشین های بزرگ تر از نیسان شامل انواع خاورهای مسقف و روباز، کامیونت، 10 چرخ، تریلی و … می باشد که می توانید با مشاوره و کارشناسی بیشتر ماشین مورد نیاز خود را از ما دریافت نمائید. یکی از عوامل تعیین کننده در قیمت باربری ماشین های باربری نیز هستند که در ادامه درباره هزینه باربری صحبت خواهیم کرد.

حمل اثاثیه منزل تیتکانلو و رزمغان

خدمات باربری اثاثیه منزل از جمله امور مهم باربری هر شرکتی می باشد. چراکه نوع بارگیری، باربری و تخلیه بار باید با حساسیت و دقت بالایی انجام شود و در صورت عدم دقت احتمال آسیب رسیدن به لوازم منزل زیاد می شود. بسته بندی اثاثیه منزل نیز باید به صورت کاملا اصولی و حرفه ای انجام شود تا در هنگام بارگیری و باربری دچار آسیب نشود.

خدمات بسته بندی اثاثیه منزل را می توانید به پرسنل پیک آموت بسپارید. پرسنل آموت بار تمامی لوازم منزل شما را به روش کاملا اصولی و حرفه ای با استفاده از نایلون های حبابدار و کارتن های مخصوص با ابعاد گوناگون بسته بندی می کنند.

باربری تیتکانلو رزمقان

مزیت استفاده از پرسنل بسته بندی پیک آموت هم در زمان و هم در میزان خستگی شما تأثیر مطلوبی خواهد گذاشت. شما می توانید برای دریافت خدمات باربری نیازآباد و مژن آباد به تهران، کرج، بیرجند و سایر شهرستان ها با شماره های 05137608071 و 09156665639 تماس بگیرید.

در صورت عدم پاسخگویی می توانید با دفتر مرکزی پیک آموت در تهران با شماره 02188520204 تماس بگیرید و از خدمات این شرکت به صورت شبانه روزی بهره مند شوید.

مقالات بیشتر: باربری میرجاوه و جنت آباد خراسان رضوی

هزینه و خدمات باربری تیتکانلو و رزمغان

تعرفه و قیمت باربری تیتکانلو و رزمغان به تهران، کرج، اصفهان و سایر استان ها و شهرستان ها ثابت نیست و با توجه به عواملی مشخص می شود که این عوامل شامل موارد زیر می باشد:

  • نوع بار
  • حجم بار
  • وزن بار
  • ارزش بار
  • بیمه بار
  • فاصله مبدأ تا مقصد
  • تعداد ماشین های باربری
  • نوع ماشین باربری

و غیره.

از خدمات این شرکت می توان به ارائه بیمه نامه و بارنامه رسمی و دولتی ، ارائه خدمات به صورت شبانه روزی ، تضمین کیفیت و سلامت کالا در زمان باربری و غیره اشاره کرد.

شما می توانید برای مشاوره بیشتر و اطلاع از تعرفه باربری خود با ما در ارتباط باشید.

شرکت باربری پیک آموت پس از 3 دهه تجربه درخشان در زمینه باربری موفق به راه اندازی بیش از 34 نمایندگی رسمی و مجاز در سراسر کشور شده است که به صورت شبانه روزی مشغول به فعالیت هستند.

برای دریافت خدمات باربری در شهر و استان خود می توانید به صفحه تماس با ما سایت مراجعه نمائید و پس از ارتباط با نمایندگی شهر مورد نظر خود از خدمات این شرکت بهره مند شوید.

پیک آموت در تلاش است تا با ارائه بهترین خدمات باربری در تمامی شهرها و استان ها، رضایت تمامی مردم عزیز کشور را جلب نماید.

مطالب مرتبط دیگر