باربری جزینک و زهک سیستان و بلوچستان

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری جزینک و زهک

شهرستان زهک یکی از شهرستان های شمالی کشور می باشد که مرکز این شهرستان، شهر زهک نیز میباشد. این شهرستان دارای 3 بخش، 6 دهستان و 2 شهر می باشد. خدمات باربری جزینک و زهک از خدمات ویژه باربری پیک آموت در استان سیستان و بلوچستان می باشد که می توانید به راحتی در هرساعت از شبانه روز از این خدمات بهره مند شوید. همچنین می توانید برای کسب اطلاعات تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

جزینک نیز یکی از بخش های شهرستان زهک است که طبق آخرین سرشماری در سال 1395 جمعیت این استان برابر 10.667 نفر بوده است. ارائه خدمات باربری در جزینک و زهک توسط شرکت باربری پیک آموت به صورت شبانه روزی انجام می شود.

شما می توانید برای دریافت خدمات باربری در استان سیستان و بلوچستان و شهرهای این استان با شماره 09154949436 تماس بگیرید و از خدمات این شرکت به صورت شبانه روزی بهره مند شوید.

مقالات بیشتر: باربری زابل و بنجار سیستان و بلوچستان

باربری زهک و جزینک به تهران

باربری از جزینک و زهک می تواند شامل حمل اثاثیه منزل، حمل خرده بار، حمل مواد غذایی و … باشد. مسیرهای مختلفی برای باربری به تهران وجود دارد که رانندگان با توجه به شرایط جوی هوا و ترافیک جاده ها یک مسیر را انتخاب میکنند. تا در سریع ترین زمان بار شما را بدون هیچگونه آسیبی به مقصد ارسال کنند.

از سه مسیر می توان باربری به تهران را انجام داد که این سه مسیر در فاصله های 1510 کیلومتر، 1568کیلومتر و 1521 کیلمتر قرارگرفته است.

مسیر اول شامل 17 ساعت و 5 دقیقه فاصله زمانی دارد که این مسیر از شهرهای طبس، انارک به سمت جاده خلیج فارس و کاشان حرکت می کند که در انتها به قم و تهران ختم می شود.

مسیر دوم از سمت کرمان به سمت رفسنجان، یزد، نائین و اردستان ادامه دارد و پس از آن مانند مسیر اول به سمت تهران ادامه دارد. این مسیر از نظر زمانی حدود 17 ساعت و 15 دقیقه فاصله دارد.

مسیر سوم نیز شامل 17 ساعت و 20 دقیقه فاصله زمانی دارد که از شهر بیرجند به سمت سبزوار، شاهرود، سمنان حرکت می کند که در انتها به سمت تهران ختم میشود.

مقالات بیشتر: باربری تیمورآباد و علی اکبر سیستان و بلوچستان

کرایه باربری زهک و جزینک

هزینه های باربری با توجه به عوامل مختلفی مشخص می شود و قیمت ثابتی ندارد. از عوامل موثر بر قیمت بارگزاری می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. نوع بار
  2. حجم بار
  3. وزن بار
  4. ارزش بار
  5. فاصله مبدأ تا مقصد
  6. بیمه باربری
  7. نوع ماشین باربری
  8. تعداد ماشین های باربری
  9. تعداد مکان های بارگیری و باربری

شما می توانید برای اطلاع از تعرفه باربری دقیق خود با کارشناسان پیک آموت با شماره 09154949436 در تماس باشید. همچنین می توانید برای ارتباط با پایانه باربری تهران نیز با شماره 02155537323 تماس بگیرید.

حمل اثاثیه منزل زهک

بسیاری از مردم برای اقامت و ادامه زندگی خود از شهر زهک به دیگر شهرها و استان های کشور سفر می کنند. برای باربری اثاثیه منزل باید چند نکته مهم را در نظر بگیرید. اولین و مهم ترین نکته بسته بندی اصولی و مطمئن لوازم منزل می باشد. چراکه اگر بسته بندی شما اصولی و مطمئن نباشد احتمالا آسیب رسیدن به بار زیاد می باشد.

باربری جزینک و زهک

برای بسته بندی و مطمئن بودن از اصولی بودن آن می توانید از پرسنل آموت بار استفاده نمائید. پرسنل آموت بار تمامی لوازم منزل شما را به صورت کاملا اصولی با استفاده از کارتن های موزی، نایلون های حبابدار و … بسته بندی می کنند. این امر باعث می شود هم زمان کمتری را در این زمینه استفاده کنید و هم از خستگی کمتری برخوردار شوید.

پس از بسته بندی می توانید با ما در ارتباط باشید تا لوازم شما را در کمترین زمان ممکن و کمترین تعرفه باربری حمل و جابجا کنیم. برای ارتباط با کارشناسان پیک آموت با شماره 09154949436 تماس بگیرید.

مقالات بیشتر: پایانه نیسان بار برگشتی زاهدان

نیسان بار برگشتی زهک و جزینک

خدمات نیسان بار برگشتی.زهک نسبت به دیگر خدمات باربری کمی تفاوت دارد. این تفاوت بیشتر در هزینه و قیمت باربری به چشم می خورد. نیسان بار برگشتی به این صورت است که ماشین باری را در مقصد به صاحب بار تحویل داده است و برای برگشت به منزل خود نیاز به یک بار دارد. برای مثال فرض کنید یک بار از مبدأ تهران به مقصد زهک حرکت می کند و پس از تخلیه بار راننده قصد دارد مجددا به تهران باز گردد. برای بازگشت می تواند یک بار از زهک به مقصد تهران با هزینه پایین تر دریافت کند و به سمت تهران حرکت کند.

معمولا رانندگان نیسان و دیگر رانندگان علاقه ای به خالی برگشتن ندارند. با این روش و دریافت هزینه کم می توانند یک بار به مقصد مورد نظر خود ببرند و پس از آن به منزل و محل سکونت خود رود. این روش یک روش کاملا کارآمد برای صاحبان بار، شرکت های باربری و رانندگان نیسان می باشد.

مطالب مرتبط دیگر