باربری شهرکرد

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری شهرکرد

باربری شهرکرد، موضوعی است که در این مقاله به طور مفصل به آن خواهیم پرداخت.

در گذشته چیزی به نام باربری و حمل بار با خودروهای مختلف وجود نداشت و تنها از یک اسب یا الاغ استفاده می کردندتا به مکان موردنظر برسند. خلاصه اینکه حمل بار با دردسرهای زیادی مواجه بود و اگر شخص خوش شانس بود، بارش سالم به مقصد می رسید، در غیر این صورت مشکلات فراوانی وجود داشت که باعث می شد یک بار به شکل سالم و در زمان مشخص به مقصد نرسد.

بعد از پیشرفت در حوزه حمل و نقل، امور باربری با ماشین های مختلف صورت گرفت و این گونه شد که استفاده از باربری نیسان بار، وانت بار، کامیون ها، خاورها و سایر ماشین های باربری برای انجام امور باربری رایج شد.

آشنایی با باربری شهرکرد

از جایی که بارها همیشه درون شهری نبوده و گاهی اوقات برای ارسال بار مسافت زیادی باید طی شود، به این ترتیب ماشین موردنظر باید از هر نظر بررسی شود تا از سفری ایمن برخوردار باشد؛ اما آیا هر فرد به تنهایی می تواند سلامت خودرو را تضمین کند؟ خیر قطعا این کار باید توسط یک شرکت باربری معتبر مانند شرکت پیک آموت انجام شود.

 باربری شهرکرد، به هموطنان این اطمینان را می دهد که بار آنها بدون هیچ گونه خسارتی به مقصد خواهد رسید. از طرف دیگر بار  مشتری را بیمه می کند که اگر خدای نکرده صدمه ای دید، بیمه خسارت ناشی آن را پرداخت کند. باربری شهرکرد همانند سایر نمایندگی های پیک آموت حمل بار برای مشتریان را انجام می دهد.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله خدمات بسته بندی اثاثیه پیک آموت پیشنهاد می شود.

خدمات باربری شهرکرد

خدمات باربری شهرکرد

در باربری شهرکرد تمام خدمات باربری انجام می شود. به این صورت که می توان حمل اثاثیه منزل، حمل خرده بار و حمل بار درون شهری و برون شهری را با نیسان بار و وانت بار از این باربری درخواست کرد. در این باربری رانندگانی باتجربه و آشنا به مسیر مشغول به فعالیت هستند که با خیال راحت می توان امور باربری را به آنها سپرد.

مزایای باربری شهرکرد

حمل بار از شهرکرد به تهران و سایر شهرستان به صورت باربری نیسان بار و وانت بار همراه با حمل اثاثیه منزل و حمل خرده بار تحت نظارت شرکت باربری پیک آموت صورت می گیرد. برخی از مزایای این باربری عبارت است از:

 • صحت و سلامت بار
 • رسیدن به موقع به مقصد
 • ارسال هر وزنی از بار
 • قابلیت ارسال هر گونه بار
 • در اختیار داشتن هر نوع و مدل خودرویی توسط مشتریان
 • حمل های درون شهری و برون شهری
 • قابلیت بسته بندی انواع بار
 • جا به جایی بار در طبقات مختلف
 • دقت بالا در جابجایی و بسته بندی محصولات  یا وسایل
 • سرعت عمل بالا و صرف وقت کمتر
 • استفاده از بهترین خودروهای کشنده که بنا به درخواست مشتری تهیه می شود. معمولا خودرو های کشنده تک، جفت، سنگ کش، سقف دار، بدون سقف، یخچال دار، بدون یخچال و…
 • ارسال بهترین و با تجربه ترین کارگران اتوبار که در این صورت به درخواست مشتریان کارگران به تنهایی برای انجام خدمات اقدام می کنند.

قطعا وجود باربری ها معتبر به نفع مشتریان هم از جهت هزینه و هم از جهت اعتماد به سلامت بار است. بنابراین می توان بیان کرد پیک آموت با ماشین های باربری که در اختیار افراد قرار می دهد، خدمات بسیاری را ارائه می دهد که برای مشتریان مزایای بسیاری دارد.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله باربری تهران به رشت و تهران به گیلان پیشنهاد می شود.

حمل اثاثیه منزل شهرکرد

باربری با نیسان بار و سایر ماشین های باربری

در اکثر شهرهای ایران شرکت های باربری وجود دارد، دلیل آن هم نیاز روزانه مردم به باربری است؛ زیرا در حال حاضر باربری ها مهم ترین نقش را حمل و نقل شهری و بین شهری ایفا می کنند. برای انواع باربری با حجم 2 تن می توان از نیسان بار و وانت بار استفاده کرد.

گاهی اوقات حجم بار زیاد است و امکان حمل بار آن با ماشین های مثل نیسان بار و وانت بار وجود ندارد. در این صورت باید از باربری ها درخواست خودروهای بزرگ تر داشت، از طرف دیگر گاهی اوقات بار کمتر بوده، در این حالت استفاده از وانت و نیسان پاسخگوی نیاز شما است.

نیسان نسبت به کامیونت و خاور، بار کمتری را می کشد، در نتیجه مخصوص بارهای تا حدود 2 تن است و یکی از دلایل استقبال زیاد از این ماشین باربری همین مسئله است. بنابراین نباید برای بارهای بیش از 2 تن از نیسان استفاده کرد؛ زیرا هم سلامت راننده و هم سلامت بار را به خطر می اندازد.

معمولا بارها را می توان از هر شهری به شهر دیگر و از هر نقطه ای در ایران با کمک باربری به نقطه ای دیگر انتقال داد، مانند باربری تهران به شهرستان. به این ترتیب کاربران و درخواست کنندگان انواع ماشین باربری، قدرت انتخاب داشته و هیچ گونه محدودیتی برای انتخاب آنها وجود ندارد.

 اگر  بار درون شهری باشد، دستمزد آن به صورت ساعتی محاسبه می شود‌. در این نوع محاسبه دستمزد می توان گفت که برای هر دو نفر صرفه اقتصادی دارد؛ زیرا ماشین باربری به ازای ساعتی که وقت می گذارد، هزینه دریافت کرده و صاحب بار نیز سعی می کند در زمان کمتری بار را خالی کند.

استفاده از هر گونه ماشین باربری بدون محدودیت است و معمولا با توجه به نوع بار شما تعیین می شود. البته توجه داشته باشید که معمولا برای ارسال محصولاتی که نیاز به دمای پایین دارند، کامیون های یخچال دار و برای هر وسیله دیگری با توجه به نوع وسیله کامیون مورد نظر انتخاب می شود.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله خدمات شرکت آموت بار پیشنهاد می شود.

باربری با نیسان بار

پیک آموت، ارائه کننده خدمات باربری وانت و نیسان بار در تهران و شهرستان ها

باربری نیسان بار پیک آموت به صورت شبانه روزی در سراسر شهر تهران و شهرستان ها به صورت تخصصی آماده ارائه خدمات در زمینه های حمل اثاثیه منزل، باربری تهران به شهرستان و باربری وانت بار است.

خدمات پیک آموت عبارت است از:

 •  ارسال خودروی مجهز با کلیه امکانات و راننده مجرب و حرفه ای
 •  کاهش کل مقدار زمان لازم برای امور اسباب کشی
 • بسته بندی لوازم حساس و قیمتی به صورت ویژه برای محافظت بیشتر
 • اعزام نیروی ورزیده و ماهر به تمامی مناطق تهران بزرگ
 • بسته بندی اثاثیه منزل با متد روز دنیا و قیمت بسیار مناسب
 • راهنمایی، مشاوره و باربری به صورت شبانه روزی
 • افزایش سرعت در حمل بار و اثاثیه و چیدمان لوازم در محل جدید
 • باربری بین شهری از تهران به سایر نقاط
 • رعایت حقوق مشتریان برای جلب رضایت و اعتماد آنها

شما می توانید برای آگاهی بیشتر از خدمات و ارتباط با دفتر مرکزی آموت بار با شماره 02188520204 تماس بگیرید.

مطالب مرتبط دیگر