خدمات شرکت آموت بار

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
خدمات شرکت آموت بار

خدمات شرکت آموت بار یکی از کامل ترین و منحصر به فردترین خدمات در زمینه حمل و نقل به صورت فعال در کشور است. شرکت پیک آموت، تحت نظارت دفتر مرکزی آموت بار، باربری با نیسان بار و وانت بار در زمینه حمل اثاثیه منزل و تمام امور باربری را انجام می دهد.

در این مقاله سعی شده شما را با تمام خدمات ارزنده پیک آموت آشنا کند تا بتوانید با بهترین کیفیت و کمترین هزینه ها بار خود را جابه جا کنید.

 مزایای خدمات شرکت آموت بار

وجود تعهد کاری، سرعت عمل بالا، ثبات و صداقت در کار، قیمت مناسب و پشتیبانی قوی از مزایای مهم شرکت آموت بار است که با وجود این مزیت ها شاهد رضایت بالا مشتریان و تقاضای بیشتری نسبت به سایر باربری ها خواهیم بود. همچنین هر روز شاهد شلوغی و ترافیک بالای کار پیک آموت هستیم، این موارد به این دلیل است که قیمت پیشنهادی رانندگان بسیار کمتر از رانندگان دیگر می باشد و این یکی از امتیازات مهم و اساسی در امر باربری است.

پیشنهاد بهترین قیمت ها و ارائه بالاترین خدمات با بهترین کیفیت ها باعث شده است تا آموت بار در جلب توجه تجار و واحدهای تولیدی کشور موفق عمل کند. پس شما مشتریان گرامی در پیک آموت هم شاهد کارمزد پایین و هم پشتیبانی قوی نسبت به سایر باربری ها خواهید بود.

پیک آموت دارای خدمات حمل اثاثیه منزل و باربری نیسان بار و وانت بار نیز است که می توانید از خدمات این قسمت ها نیز بهره مند شوید.

لازم است بدانید که اگر قیمت پایین برای هر فردی مهم بوده، اما همان قدر نیز کیفیت خدمت رسانی نیز مهم است، بنابراین باید به این نکته توجه ویژه داشته باشید. بعضی از افراد سودجو به اسم پایین بودن قیمت، پایین ترین کیفیت ها را ارائه می دهند. برای مثال از بی تجربه ترین راننده ها و نامناسب ترین وسایل حمل و نقل و از بیمه های جعلی استفاده می کنند و قیمت ها را نیز پایین می آورند.

پس شما مشتریان گرامی در زمان انتخاب یک باربری علاوه بر قیمت به چگونگی حمل بار توسط آن شرکت نیز توجه کنید. شرکت آموت بار خیال شما را نیز از این بابت راحت کرده است. وجود سوابق طلایی و ارائه مجوزها و مدارک معتبر اعتماد شما را به پیک آموت چند برابر خواهد کرد.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله خدمات بسته بندی اثاثیه پیک آموت پیشنهاد می شود.

حمل اثاثیه منزل پیک آموت

حمل با نیسان بار 

یکی از روش های حمل در ایران استفاده از نیسان بار خواهد بود. در حمل بارهایتان یکی از اصول مهمی که باید به آن توجه کنید، معتبر بودن شرکت آن خواهد بود.

اگر شرکت معتبر باشد نیسان بارهایی را ارائه می دهد که کاملا سالم بوده و دارای رانندگانی حرفه ای و کارگرانی خبره  هستند. در پیک آموت شاهد وجود نیسان بارهای سالم و رانندگان و کارگرانی مسئولیت پذیر و کاردان خواهیم بود. همچنین می بینیم که برای هر بار خود بیمه نامه های مختلفی صادر می‌کند.

به طور کلی پیک آموت خدمت های مختلفی را در زمینه حمل و نقل به شما ارائه می کند که در زمینه حمل با نیسان بار در بهترین جایگاه ها قرار گرفته است. 

قطعا شما هم از آن دسته آدم هایی هستید که وقتی اسم نیسان را می شنوید، یاد نیسان های آبی می افتید که همگی ما با آن حداقل یک خاطره را داریم؛ اما لازم است بدانید نیسان ها فقط آبی نبوده و در رنگ های سفید و قرمز نیز عرضه می شوند. ی

وجود قابلیت هایی مثل ترمز ضدقفل و سیستم EBD نیز از ویژگی های منحصر به فرد نیسان خواهد بود که آن را برای حمل بار نیز مناسب کرده است. تمام این ویژگی ها و قابلیت های نیسان بار باعث شده است به یکی از اصلی ترین ماشین ها در ناوگان های باربری تبدیل شود و در واقع ظرفیتی بین وانت و خاور دارد که به ویژگی های مثبت آن می افزاید. از نیسان بار برای حمل و نقل های درون شهری، برون شهری، درواقع باربری تهران به شهرستان استفاده می شود.

باربری با وانت بار و نیسان بار یکی از اصلی ترین خدماتی است که توسط این شرکت انجام می گیرند.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله قیمت حمل اثاثیه منزل در تهران پیشنهاد می شود.

نیسان بار

باربری تهران به شهرستان 

پیک آموت علاوه بر خدمت رسانی در خود استان تهران به ارائه خدمات در سایر شهرستان ها نیز می پردازد. وجود نیسان بار در این باربری باعث شده است که شما در هر نقطه که بخواهید بار خود را جابه جا کرده و دیگر نگران مسافت های طولانی بین مبدأ و مقصد خود نباشید. همچنین پیک آموت در تلاش است تا شعبه های خود را گسترش داده و در شهرستان های دیگر نیز به صورت بین شهری حاضر به ارائه خدمت شود.

نیسان بار در پیک آموت در جلب رضایت مشتریان خود بسیار موفق عمل کرده است و به یکی از بهترین وسایل حمل و نقل بار از تهران به شهرستان تبدیل شده است.

ویژگی های نیسان بار

 • نیسان بار می تواند دو هزار کیلوگرم بار را حمل کرده و بهترین انتخاب برای حمل محموله هایی با وزن 1 تا 2 تن است.
 • نیسان بار حدود 2 متر طول دارد، بنابراین به راحتی می توان وسایل را جا داد.
 • نیسان بار دارای 1/5 عرض است که فضا برای چیدن وسایل را بیشتر کرده است.
 • نیسان بار دارای ارتفاعی حدود 1/5 است که باعث شده تا بارهایی را که ارتفاع آنها کمتر از 1/5متر نیز است، بتواند حمل کند.

خدمات ویژه پیک آموت

یکی از خدمات ویژه پیک آموت در حمل بار با نیسان بار، همراهی کارگران به سمت مقصد خواهد بود که این امکان را برای شما فراهم می کند که دیگر دغدغه پیدا کردن کارگر برای تخلیه نیسان بار نداشته باشید. همچنین این شرکت سعی کرده است از باتجربه ترین افراد برای حمل و تخلیه بار استفاده کند تا هیچ خسارتی به بارهای مشتریان وارد نشود با این وجود شما دیگر نگران خرابی و ضربه دیدن بارهای خود نخواهید شد. این همراهی باعث شده است که وقت خود را روی پیدا کردن کارگر تلف نکرده و حمل بارتان در سریع ترین زمان ممکن انجام شود.

با وجود امکانات حمل بار توسط نیسان بار در پیک آموت می توانید اثاثیه منزل خودتان را نیز از تهران به شهرستان ها نیز منتقل کنید و دغدغه راه دور و پیدا نکردن نیسان را نداشته باشید. وجود اتاق در نیسان بار باعث شده است تا وسایل شما با امنیت بیشتری حمل شوند و خیالتان را از بابت خسارت های احتمالی راحت کند.

به کارگیری کارگران حرفه ای در پیک آموت باعث شده، حمل بار توسط نیسان بار با بالاترین کیفیت ها انجام شود؛ زیرا آنها به چگونگی حمل و چیدن وسایل به خوبی آشنایی دارند و می دانند از فضای کوچک درون اتاق نیسان چگونه به صورت بهینه بهره ببرند. از نیسان بار در پیک آموت می توان برای اسباب کشی نیز استفاده کرد. حتی وجود مشاورهایی برای حمل و نقل بار به شما در انتخاب ماشین مناسب برای وسایل خودتان کمک می کند و این مورد از دیگر خدمات ارزنده آموت بار خواهد بود.

در این مقاله سعی کردیم تمام جزییات و امکانات لازم برای حمل بار توسط نیسان بار در پیک آموت را برای شما شرح دهیم تا بتوانید از خدمات آن استفاده کنید. قیمت کرایه نیسان بار از تهران به شهرستان در پیک آموت طبق وزن محموله و مسافت طی شده و تمام اضافه کاری ها و تعداد کارگران حساب خواهد شد.

شرکت پیک آموت نیز در زمینه وانت بار نیز آماده ارائه خدمات است.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله خدمات وانت بار پیک آموت پیشنهاد می شود.

باربری تهران به شهرستان

پیک آموت، ارائه کننده خدمات باربری وانت و نیسان بار در تهران و شهرستان ها

باربری نیسان بار پیک آموت به صورت شبانه روزی در سراسر شهر تهران و شهرستان ها به صورت تخصصی آماده ارائه خدمات در زمینه های حمل اثاثیه منزل، باربری تهران به شهرستان و باربری وانت بار است.

خدمات پیک آموت عبارت است از:

 •  ارسال خودروی مجهز با کلیه امکانات و راننده مجرب و حرفه ای
 •  کاهش کل مقدار زمان لازم برای امور اسباب کشی
 •  بسته بندی لوازم حساس و قیمتی به صورت ویژه برای محافظت بیشتر
 • اعزام نیروی ورزیده و ماهر به تمامی مناطق تهران بزرگ
 • بسته بندی اثاثیه منزل با متد روز دنیا و قیمت بسیار مناسب
 • راهنمایی، مشاوره و باربری به صورت شبانه روزی
 • افزایش سرعت در حمل بار و اثاثیه و چیدمان لوازم در محل جدید
 • باربری بین شهری از تهران به سایر نقاط
 • رعایت حقوق مشتریان برای جلب رضایت و اعتماد آنها

شما می توانید برای آگاهی بیشتر از خدمات و ارتباط با دفتر مرکزی آموت بار با شماره 02188520204 تماس بگیرید.

مطالب مرتبط دیگر