باربری شهرک صنعتی خوارزمی

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری شهرک صنعتی خوارزمی پیک آموت

باربری شهرک صنعتی خوارزمی تحت نظارت گروه حمل و نقل پیک آموت، آماده ارائه خدمات باربری به مشتریان گرامی است. برای استفاده از این باربری می توانید با اعلام بار، درخواست خود را ثبت کنید تا در کمتر از یک ساعت، ماشین باربری در مبدا آماده بارگیری شود.

شهرک صنعتی خوارزمی در شهرستان پاکدشت، استان تهران واقع شده است. این شهرک صنعتی همانند سایر شهرک های صنعتی دارای کارخانه ها و کارگاه های صنعتی و تولیدی بسیاری است که دامنه فعالیت آنها در زمینه های مختلف صنعتی و تولیدی به صورت گسترده انجام می شود.

بنابراین از آنجایی که افراد در شهرک صنعتی خوارزمی برای حمل محصولات صنعتی و تولیدی خود، به یک باربری ایمن و معتبر نیاز دارند، باربری شهرک صنعتی خوارزمی که یکی از نمایندگی های حمل و نقل پیک آموت است، پیشنهاد می شود.

با استفاده از خدمات این باربری دیگر دغدغه ای برای حمل بار وجود نخواهد داشت؛ به این صورت که می توان بیانی کرد که تجربه باربری ایمن جزو تجربه های فراموش نشدنی مشتریان باربری پیک آموت است.

برای ارتباط با باربری شهرک صنعتی خوارزمی می توانید با شماره تلفن 09191934779 تماس حاصل فرمایید.

خدمات باربری شهرک صنعتی خوارزمی

خدمات باربری شهرک صنعتی خوارزمی

در باربری شهرک صنعتی خوارزمی تمام امور باربری به صورت کاملا حرفه ای و با مدرن ترین تجهیزات انجام می شود. این باربری برای حمل بار خدمات ویژه ای را به مشتریان خود ارائه می دهد.

همان طور که بیان شد باربری شهرک صنعتی خوارزمی، یکی از نمایندگی های گروه حمل و نقل پیک آموت است، بنابراین در زمانی که این باربری تحت نظارت یک باربری سازماندهی شده، فعالیت دارد؛ به طور طبیعی خدمات آن با سایر باربری ها شهرک صنعتی خوارزمی متفاوت خواهد بود.

همچنین این باربری با داشتن رانندگان با تجربه و آشنا به مسیر و انواع ماشین باربری سبک، نیمه سنگین و سنگین که از لحاظ فنی کاملا سالم هستند، همواره سعی در ارائه بهترین خدمات باربری بین شهری به مشتریان خود دارد.

حمل خرده بار

برای حمل انواع خرده بار در شهرک صنعتی خوارزمی می توان از خدمات باربری شهرک صنعتی خوارزمی استفاده کرد، این باربری در هنگام حمل خرده بار، تنها هزینه کالا را از مشتری می گیرد، در صورتی در سایر باربری نیاز به گرفتن ماشین باربری دربستی برای حمل خرده بار است.

در این نوع باربری مانند سایر امور باربری، بارنامه هوشمند صادر می شود، با این نوع بارنامه که تنها مختص باربری پیک آموت است، مشتری می تواند از وضعیت بار خود به صورت آنلاین مطلع شود. همچنین با درخواست مشتری با توجه به ارزش کالا، بیمه نامه معتبر صادر می شود. به این صورت که اگر آسیبی به بار رسید، باربری متعهد به پرداخت تمام خسارت بار خواهد بود.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله باربری شهرک صنعتی کوثر پیشنهاد می شود.

نیسان بار برگشتی با باربری شهرک صنعتی خوارزمی

نیسان بار برگشتی

نیسان بار، یکی از پرکاربردترین ماشین باربری بین شهری و درون شهری برای حمل انواع بار با وزن حدود 2 تن است. یکی از خدمات باربری شهرک صنعتی خوارزمی انجام امور باربری با نیسان بار برگشتی است. در هنگام استفاده از نیسان بار برگشتی هزینه های باربری کاهش یافته و به نوعی مقرون به صرفه می شود، بنابراین از آن با عنوان باربری ارزان نام برده می شود.

در هنگام حمل بار با باربری نیسان بار بین شهری، در مسیر برگشت آن، راننده برای اینکه به صورت خالی به مبدا بازنگردد، دوباره در شهر مقصد درخواست بار می کند، این کار موجب کاهش هزینه باربری می شود.

این مورد تنها در گروه حمل و نقل پیک آموت میسر است؛ زیرا در تمام نقاط ایران دارای نمایندگان فعال است. بنابراین هر زمان که مشتری برای کاهش هزینه باربری، درخواست حمل بار با نیسان بار برگشتی را بدهد، امکان استفاده از آن برای او وجود خواهد داشت.

پیک آموت آماده ارائه خدمات باربری به صورت شبانه روزی و با پشتیبانی 24 ساعته است. برای استفاده از این خدمات کافی است که در سامانه پیک آموت اعلام بار کنید تا از قیمت باربری به صورت دقیق و حقیقی مطلع شوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر مرکزی آموت بار تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط دیگر