باربری شهرک صنعتی سالاریه

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار

02152901

کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری شهرک صنعتی سالاریه پیک آموت

باربری شهرک صنعتی سالاریه تحت نظارت گروه حمل و نقل پیک آموت، آماده ارائه خدمات باربری به صورت شبانه روزی و با قیمت مناسب است. برای استفاده از این باربری می‌توانید با شماره تلفن 02152901 تماس بگیرید تا در کمتر از یک ساعت ماشین باربری برای شما ارسال شود.

شهرک صنعتی سالاریه در شهرستان ورامین استان تهران واقع شده که جزو یکی از شهرک های صنعتی ایران است. کارخانه و کارگاه های بسیار در آن احداث شده که مشغول به تولید محصولات صنعتی و تولیدی هستند. بسیاری از نیازهای تولیدی و صنعتی استان تهران با شهرک صنعتی سالاریه برطرف می شود و برخی از محصولات این شهرک به سراسر ایران ارسال می شود. برهمین اساس به صورت روزانه متقاضیان بسیاری برای حمل بار وجود دارد، بنابراین می توان بیان کرد که استفاده از یک باربری ایمن جزو ضرورت های شهرک صنعتی سالاریه است.

برای حمل انواع بار در شهرک صنعتی سالاریه، با وجود باربری پیک آموت امکان حمل و نقل ایمن وجود دارد.  پیشنهاد می شود برای باربری محصولات صنعتی و تولیدی خود در این شهرک صنعتی از این باربری استفاده کنید.

برای ارتباط با باربری شهرک صنعتی سالاریه می توانید با شماره تلفن 09191491279 تماس حاصل فرمایید.

خدمات باربری شهرک صنعتی سالاریه

خدمات باربری شهرک صنعتی سالاریه

در شهرک صنعتی سالاریه استفاده از باربری جزو موارد ضروری محسوب می شود. بنابراین استفاده از یک باربری ایمن و با خدمات ویژه جزو مواردی است که همواره قابل توجه صنعتگران این شهرک است. در باربری شهرک صنعتی سالاریه که یکی از نمایندگی های پیک آموت در این شهرک صنعتی است، تمام امور باربری به صورت کاملا حرفه ای و با مدرن ترین تجهیزات و انواع ماشین باربری مانند نیسان بار و وانت بار، کامیونت و خاور انجام می شود.

برای امور باربری در شهرک صنعتی سالاریه بارنامه هوشمند صادر می شود تا مشتری بتواند از وضعیت بار به صورت آنلاین مطلع شود. همچنین برای انجام تمام امور باربری مانند حمل خرده بار، حمل وسایل سنگین، حمل محصولات صنعتی و تولیدی با درخواست مشتری و با توجه به ارزش بیمه نامه معتبر صادر می شود. با استفاده از بیمه نامه در صورت بروز آسیب به بار، باربری متعهد به پرداخت خسارت به صورت کامل است.

هزینه باربری شهرک صنعتی سالاریه

در باربری شهرک صنعتی سالاریه هزینه باربری بر اساس عواملی مانند نوع بار، حجم بار، ماشین باربری و تعداد آن، مبدا و مقصد باربری، مسافت باربری، زمان بارگیری محاسبه می شود. در ضمن استفاده از بیمه نامه در قیمت باربری تاثیر گذار است.

برای اطلاع از تعرفه باربری در شهرک صنعتی سالاریه می توانید با شماره تلفن 02152901 تماس بگیرید و از قیمت حقیقی آن مطلع شوید. گروه پشتیبانی این باربری به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به شما مشتریان گرامی است.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله باربری شهرک مهندسی زارعی بعثت کرج پیشنهاد می شود.

انواع ماشین باربری در شهرک صنعتی سالاریه

انواع ماشین باربری در شهرک صنعتی سالاریه

برای حمل انواع بارهای صنعتی و تولیدی در این شهرک، از انواع ماشین باربری مانند وانت بار، نیسان بار، خاور روباز، خاور مسقف، تریلی لبه دار و تریلی کفی استفاده می شود.

نیسان بار می توانند تا بیش از 2 تن را جابجا کند و هیچ محدودیت ترددی در سطح شهرها را ندارد، به همین علت جزو پرکاربردترین ماشین باربری بوده که همواره تقاضا برای حمل بار با نیسان بار بسیار است.

زمانی که با استفاده از نیسان بار، باری در مقصد تخلیه می شود، برای اینکه به صورت خالی به مبدا برنگردد، اگر راننده مجدد اعلام بار کند و بارگیری برای مبدا انجام شود، به این نوع باربری با نیسان، نیسان بار برگشتی گفته می شود که موجب کاهش هزینه باربری می شود.

پیک آموت، ارائه دهنده انواع خدمات باربری صنعتی

گروه حمل و نقل پیک آموت، با چند سال سابقه در زمینه باربری و داشتن بیش از 34 نماینده رسمی و 64000 راننده فعال در سراسر ایران، آماده ارائه خدمات باربری در تمام شهرک های صنعتی کشور است.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر مرکزی آموت بار تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط دیگر

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.