باربری شهرک صنعتی چهاردانگه

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری شهرک صنعتی چهاردانگه

باربری شهرک صنعتی چهاردانگه تحت نظارت گروه حمل و نقل پیک آموت تمام خدمات باربری را با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب ارائه می دهد.

چهاردانگه یکی از محله های قدیمی در جنوب غربی تهران است که در بزرگراه آیت الله سعیدی قرار دارد. این محله دارای دو شهرک صنعتی تولیدی (مبلمان، اثاثیه منزل) و صنایع مختلف است.

لازم به ذکر است که در چند سال اخیر تولیدکنندگان مبلمان با ایجاد نمایشگاه مبلمان در بخش تولیدی شهرک صنعتی مشغول به فروش محصولات خود شده اند. بنابراین به علت شرایط این شهرک صنعتی وجود یک باربری ایمن در آن ضرورت پیدا می کند.

باربری شهرک صنعتی چهاردانگه تمام امور باربری بین شهری در این شهرک را با انواع ماشین باربری مانند نیسان بار و وانت بار انجام می دهد. برای استفاده از این باربری می توانید در سامانه پیک آموت اعلام بار کنید تا ماشین متناسب با بار شما برایتان ارسال شود.

برای ارتباط با باربری شهرک صنعتی چهاردانگه می توانید با شماره تلفن 09191491279 تماس بگیرید.

تعرفه باربری شهرک صنعتی چهاردانگه

تعرفه باربری شهرک صنعتی چهاردانگه

در این باربری هزینه حمل بار با توجه به عواملی مانند نوع بار، حجم بار، ماشین باربری و تعداد آن، مبدا و مسافت، زمان بارگیری محاسبه می شود. استفاده از بیمه نامه نیز در قیمت باربری تاثیرگذار خواهد بود.

برای کسب اطلاعات دقیق درباره قیمت باربری شهرک صنعتی چهاردانگه می توانید با شماره تلفن 02152901 تماس حاصل فرمایید و از قیمت دقیق و حقیقی باربری مطلع شوید. گروه حمل و نقل آموت بار به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به سوالات شما درباره باربری است.

باربری شهرک صنعتی چهاردانگه با نیسان بار

در شهرک صنعتی چهاردانگه به علت اینکه بارهای صنعتی و تولیدی (انواع مبلمان) به صورت روزانه جابجا می شود، می توان از نیسان بار برای حمل انواع بار استفاده کرد. یکی از مواردی که هنگام استفاده از این ماشین باربری باید مورد توجه قرار داد، این است که نیسان بار می تواند تا حدود 2 تن را جابجا کند و برای تردد در شهرهای مختلف نیاز به اجازه ندارد، درواقع محدودیت ترددی برای آن در نظر گرفته نمی شود. به همین دلیل جزو پرکاربردترین ماشین های باربری بین شهری محسوب می شود.

حمل بار از شهرک صنعتی چهاردانگه به سراسر کشور

با استفاده از باربری شهرک صنعتی چهاردانگه می توان به تمام نقاط کشور بار ارسال کرد. این باربری توانایی حمل بار با انواع ماشین باربری مانند نیسان بار، خاور و تریلی به صورت کاملا حرفه ای و با تجهیزات مدرن را دارد.

در باربری شهرک صنعتی چهاردانگه برای تمام امور باربری بارنامه هوشمند صادر می شود، به این صورت که می تواند به صورت آنلاین از وضعیت بار خود مطلع شد که این ویژگی از ویژگی های انحصاری گروه حمل و نقل پیک آموت است. همچنین با توجه به درخواست مشتری برای انواع باربری بیمه نامه معتبر صادر خواهد شد که اگر آسیبی به بار وارد شد، باربری متعهد به پرداخت تمام خسارت آن است.

مشتریان باربری شهرک صنعتی چهاردانگه با خیال راحت حمل انواع بار به هر نقطه از کشور را به این باربری می سپارند؛ زیرا مطمئن هستند که در حال استفاده از یک باربری ایمن و مطمئن تحت نظارت گروه حمل و نقل پیک آموت هستند. همچنین باور دارند که مشکلی برای بار آنها پیش نخواهد آمد و به طور سالم به مقصد خواهد رسید.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله باربری چهاردانگه پیشنهاد می شود. 

نیسان بار شهرک صنعتی چهاردانگه

پیک آموت، باربری ایمن و معتبر

گروه حمل و نقل آموت بار با چندین سال سابقه در زمینه باربری بین شهری و داشتن بیش از 34 نماینده رسمی و 64000 راننده فعال و با تجربه در کشور آماده ارائه تمام خدمات باربری به تمام نقاط ایران است.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر مرکزی آموت بار تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط دیگر