باربری صفی آباد و عباس آباد خراسان شمالی

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری صفی آباد و عباس آباد

خدمات باربری صفی آباد و عباس آباد از خدمات ویژه حمل بار پیک آموت در خراسان شمالی می باشد که شامل حمل اثاثیه منزل، حمل کنار، حمل بارهای صنعتی، حمل بار بین استانی و … می باشد. شما می توانید برای دریافت اطلاعات و خدمات باربری با نمایندگی ما در استان خراسان شمالی با شماره 09156665639 تماس بگیرید و از خدمات این شرکت بهره مند شوید.

صفی آباد مرکز بخش بام و صفی آباد از توابع شهرستان اسفراین است.اکثر جمعیت این استان را ترک های خراسان تشکیل داده اند و دارای 5000 نفر جمعیت دارد. این شهرستان در 65 کیلومتری جنوب شرق اسفراین، 52 کیلومتری شمال شهر سبزوار قرار گرفته است. این شهر از شمال به شهرستان فاروج، از شرق به دهستان دره یام، از جنوب به دهستان های رباط جز و حکم آباد و از غرب به دهستان آذری محدود شده است.

عباس آباد روستایی در دهستان صفی آباد می باشد که در 15 کیلومتری شمال این دهستان قرار گرفته است. عباس آباد دارای 2000 نفر جمعیت دارد مردم آن مسلمان و شیعه می باشند. برای دریافت خدمات باربری صفی آباد و عباس آباد و اطلاع از نوع خدمات باربری تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

مقالات بیشتر: باربری میرجاوه و جنت آباد خراسان رضوی

باربری صفی آباد و عباس آباد به تهران

از سه مسیر می توان خدمات باربری صفی آباد و عباس آباد به تهران را انجام داد که این سه مسیر شامل موارد زیر می باشد:

مسیر اول حدود 760 کیلومتر می باشد که از نظر زمانی حدود 8 ساعت و 40 دقیقه فاصله می باشد. این مسیر از سمت صفی آباد به سمت سنخواست، گرمه، میامی _ شاهرود، سمنان حرکت می کند و در آخر به تهران ختم می شود.

مسیر دوم حدود 820 کیلومتر است که حدود 9 ساعت فاصله زمانی دارد. این مسیر از سمت عباس آباد به سمت سبزوار حرکت می کند و پس از آن مانند مسیر اول به سمت جاده شاهرود – میامی و تهران حرکت می کند.

باربری صفی آباد و عباس آباد

مسیر سوم حدود 750 کیلومتر است که حدود 9 ساعت و 20 دقیقه فاصله زمانی دارد. این مسیر مانند مسیر اول و دوم تا سمنان ادامه دارد و پس از آن توسط جاده فیروزکوه به تهران حرکت می کند.

تمامی رانندگان پیک آموت با توجه شرایط جوی و ترافیک حمل و نقل جاده ای یکی از این دو مسیر را جهت تسریع در زمان باربری انتخاب میکنند. همچنین از چادر برزنتی جهت جلوگیری از برخورد برف و باران با بار استفاده می شود.

هزینه و خدمات باربری صفی آباد و عباس آباد

تعرفه و قیمت باربری صفی آباد و عباس آباد به تهران ، کرج، اصفهان و سایر استان ها و شهرستان ها ثابت نیست و با توجه به عواملی مشخص می شود که این عوامل شامل موارد زیر می باشد:

  • نوع بار
  • حجم بار
  • وزن بار
  • ارزش بار
  • بیمه بار
  • فاصله مبدأ تا مقصد
  • تعداد ماشین های باربری
  • نوع ماشین باربری

و غیره.

از خدمات این شرکت می توان به ارائه بیمه نامه و بارنامه رسمی و دولتی ، ارائه خدمات به صورت شبانه روزی ، تضمین کیفیت و سلامت کالا در زمان باربری و غیره اشاره کرد.

شما می توانید برای مشاوره بیشتر و اطلاع از تعرفه باربری خود با ما در ارتباط باشید.

شرکت باربری پیک آموت پس از 3 دهه تجربه درخشان در زمینه باربری موفق به راه اندازی بیش از 34 نمایندگی رسمی و مجاز در سراسر کشور شده است که به صورت شبانه روزی مشغول به فعالیت هستند.

برای دریافت خدمات باربری در شهر و استان خود می توانید به صفحه تماس با ما سایت مراجعه نمائید و پس از ارتباط با نمایندگی شهر مورد نظر خود از خدمات این شرکت بهره مند شوید.

پیک آموت در تلاش است تا با ارائه بهترین خدمات باربری در تمامی شهرها و استان ها، رضایت تمامی مردم عزیز کشور را جلب نماید.

مقالات بیشتر: باربری چشمه گل و جعفریه خراسان رضوی

حمل اثاثیه منزل صفی آباد و عباس آباد

خدمات حمل اثاثیه منزل یکی از خدمات بسیار حساس و مهم هر شرکت باربری می باشد. چراکه نوع بسته بندی، بارگیری، باربری و تخلیه بار از اهمیت ویژه برخوردار می باشد.

خدمات باربری و حمل اثاثیه منزل خود را می توانید به شرکت باربری پیک آموت بسپارید و با خیالی آسوده لوازم منزل خود را جابجا کنید.

برای بسته بندی لوازم منزل خود می توانید از پرسنل بسته بندی این شرکت جهت بسته بندی اصولی و مطمئن لوازم خود استفاده نمائید.

باربری صفی آباد و عباس آباد

پرسنل بسته بندی تمامی لوازم منزل شما را به صورت کاملا اصولی و حرفه ای بسته بندی می کنند تا در هنگام بارگیری و باربری دچار آسیب نشوند.

پرسنل پیک آموت با استفاده از نایلون های حبابدار، کارتن های مخصوص بسته بندی و … تمامی لوازم منزل شما را به روش های کاملا مطمئن و اصولی بسته بندی می کنند تا در هنگام بارگیری و باربری دچار آسیب نشوند.

همچنین می توانید برای جابجایی لوازم منزل خود از ما کمک بخواهید. ما با استفاده از افراد خبره و ماهر تمامی لوازم شما را به صورت کاملا اصولی در نیسان بارگیری می کنیم.

همچنین می توانید پس از باربری و ارسال بار در مقصد از خدمات ما جهت تخلیه بار بهره مند شوید.

پیک آموت در تلاش است تا با ارائه بهترین خدمات باربری اثاثیه منزل رضایت تمامی مردم عزیر کشور را نسبت به خود جلب نماید. جهت هماهنگی و دریافت مشاوره با کارشناسان پیک آموت در تماس باشید.

مقالات بیشتر: باربری باخرز و قلعه نو علیا خراسان رضوی

نیسان بار و وانت بار صفی آباد و عباس آباد

خدمات نیسان بار و وانت بار در صفی آباد و عباس آباد شامل بارهایی می باشد که وزن آنها 2 الی 2 تن و 200 می باشد. البته لازم به ذکر است که حجم بار نیز باید به اندازه اتاق نیسان باشد.

اگر بار شما وزن و حجم بیشتر از نیسان داشته باشد می توانید آن را با دو نیسان حمل کنید. در غیر این صورت باید بار را با ماشین های بزرگ تر مانند خاور، کامیونت، تریلی و … حمل کنید.

خدمات نیسان بار به صورت دربستی و ویژه ای تری نسبت به سایر همکاران باربری انجام می شود.

این شرکت دارای بیش از 38.000 راننده نیسان فعال در سراسر کشور می باشد که می توانید از هر کجای ایران و ارتباط با نمایندگی شهر خود از خدمات نیسان بار این شرکت بهره مند شوید.

جهت کارشناسی و مشاوره بیشتر خدمات باربری صفی آباد و عباس آباد و سایر شهرستان های استان خراسان جنوبی می توانید با شماره 09156665639 در تماس باشید و از خدمات این شرکت به صورت ویژه بهره مند شوید.

مطالب مرتبط دیگر