باربری چشمه گل و جعفریه خراسان رضوی

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری چشمه گل و جعفریه

انجام امور و خدمات باربری چشمه گل و جعفریه خراسان رضوی یکی دیگر از خدمات باربری شرکت پیک آموت می باشد که به صورت شبانه روزی انجام می شود. پیک آموت با راه اندازی نمایندگی در چند سال گذشته موفق شده است که بیش از 70 درصد از باربری های این استان را انجام دهد. شما می توانید برای دریافت خدمات باربری با شماره 05137608071 و 09156665639 تماس بگیرید و از خدمات این شرکت بهره مند شوید.

چشمه گل روستایی از توابع بخش مرکزی شهرستان تربت جام در استان خراسان رضوی می باشد. این روستا در دهستان جامرود قرار دارد و بر اساس آخرین سرشماری حدود 3000 نفر جمعیت دارد. جعفریه روستایی در دهستان قلعه حمام بخش مرکزی شهرستان صالح آباد می باشد. نام تاریخی و اصلی این روستا کاریزعمر بوده است که دارای 2000 نفر جمعیت دارد.

مقالات بیشتر: باربری باخرز و قلعه نو علیا خراسان رضوی

باربری چشمه گل و جعفریه به تهران

از سه مسیر می توان خدمات باربری چشمه گل و جعفریه به تهران را انجام داد که این سه مسیر شامل موارد زیر می باشد:

مسیر اول شامل 1057 کیلومتر است که حدود 11 ساعت و 54 دقیقه فاصله زمانی دارد. این مسیر از چشمه گل به سمت نیشابور، سبزوار، شاهرود و سمنان حرکت می کند که در آخر به تهران ختم می شود.

باربری چشمه گل و جعفریه

مسیر دوم شامل 1425 کیلومتر است که حدود 16 ساعت و 18 دقیقه فاصله زمانی دارد. این مسیر از جعفریه به سمت تربت حیدریه، کاشان و قم ادامه دارد و در انتها به سمت تهران حرکت می کند.

مسیر سوم شامل 1346 کیلومتر است که حدود 16 ساعت و 23 دقیقه فاصله زمانی دارد. این مسیر مانند مسیر دوم تا تربت حیدریه ادامه دارد. پس از عبور از تربت حیدریه توسط جاده جندق به سمت جاده سمنان – تهران حرکت می کند.

خدمات باربری از چشمه گل و جعفریه به تهران معمولا با نیسان بار و خاور به صورت شبانه روزی انجام می شود. تمامی رانندگان پیک آموت با توجه به همهارتت و شناخت جاده های کشور یک مسیر را جهت تسریع در زمان باربری انتخاب می کنند. همچنین از چادر برزنتی جهت جلوگیری از آسیب رسیدن به بار در زمان بارندگی برف و بارون استفاده می شود.

مقالات بیشتر: باربری احمدآباد صولت و مشهد ریزه خراسان رضوی

نیسان بار و وانت بار چشمه گل و جعفریه

خدمات نیسان بار و وانت بار در چشمه گل و جعفریه شامل بارهایی می باشد که وزن آنها 2 الی 2 تن و 200 می باشد. البته لام به ذکر است که حجم بار نیز باید به اندازه اتاق نیسان باشد. اگر بار شما وزن و حجم بیشتر از نیسان داشته باشد می توانید آن را با دو نیسان حمل کنید. در غیر این صورت باید بار را با ماشین های بزرگ تر مانند خاور، کامیونت، تریلی و … حمل کنید.

خدمات نیسان بار به صورت دربستی و ویژه ای تری نسبت به سایر همکاران باربری انجام می شود. این شرکت دارای بیش از 38.000 راننده نیسان فعال در سراسر کشور می باشد که می توانید از هر کجای ایران و ارتباط با نمایندگی شهر خود از خدمات نیسان بار این شرکت بهره مند شوید. جهت کارشناسی و مشاوره بیشتر خدمات باربری در چشمه گل و جعفریه و سایر شهرستان های استان خراسان رضوی می توانید با شماره های 05137608071 و 09156665639 در تماس باشید و از خدمات این شرکت به صورت ویژه بهره مند شوید.

مقالات بیشتر: باربری سمیع آباد و نیل شهر خراسان رضوی

حمل اثاثیه منزل چشمه گل و جعفریه

حمل اثاثیه منزل از چشمه گل و جعفریه جزو خدمات ویژه شرکت باربری پیک آموت می باشد که به صورت شبانه روزی انجام می دهد. حمل اثاثیه منزل با وجود لوازمی حساس جزو باربری های بسیار مهم به شمار می رود. همچنین مدت زمان بسته بندی بارگیری و باربری از دیگر مواردی است که باربری اثاثیه منزل را مشکل ساز کرده است.

باربری چشمه گل و جعفریه

شرکت باربری پیک آموت جهت تسریع در زمان باربری برای بسته بندی لوازم منزل شما پرسنل مخصوص بسته بندی ارسال می کند. پرسنل بسته بندی تمامی لوازم منزل شما را به روش کاملا اصولی و مطمئن بسته بندی می کنند تا در هنگام بارگیری و باربری دچار آسیب نشوند. این امر هم در زمان بسته بندی و هم در میزان خستگی شما تأثیر بسیار مطلوبی را خواهد گذاشت.

پس از بسته بندی می توانید با نمایندگی پیک آموت تماس بگیرید و ماشین مورد نیاز خود را با توجه به حجم و وزن بار خود انتخاب نمائید. همچنین می توانید پس از باربری، در مقصد از پرسنل ما جهت تخلیه بار استفاده نمائید. خدمات باربری اثاثیه منزل از 0 تا 100 را با خیالی آسوده می توانید به شرکت باربری پیک آموت بسپارید.

اطلاعات بیشتر: باربری چاه رویی و دهسلم خراسان جنوبی

هزینه و خدمات باربری چشمه گل و جعفریه

هزینه باربری در چشمه گل و جعفریه ثابت نیست و با توجه به عواملی مشخص می شود که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نوع بار
 • وزن بار
 • حجم بار
 • ارزش بار
 • فاصله مبدأ تا مقصد
 • نوع ماشین باربری
 • بیمه بار
 • تعداد ماشین های باربری

و غیره. نوع ماشین باربری از موارد بسیار مهم در مشخص کردن هزینه باربری می باشد. در واقع هرچقدر ماشین باربری بزرگ تر باشد، هزینه نیز بیشتر می شود. اگر وزن بار شما 2 الی 2 تن و 200 باشد و حجم آن به اندازه اتاق نیسان است بهترین ماشین برای بارگیری نیسان بار می باشد.

اما اگر بار شما دارای حجم و وزن بیشتری است باید آن را با ماشین های بزرگ تر مانند خاور، کامیونت، تریلی و دیگر خودروها حمل کنید. جهت مشاوره با کارشناسان پیک آموت می توانید با شرکت باربری پیک آموت با شماره 05137608071 و 09156665639 تماس بگیرید.

از ارائه خدمات باربری می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ارائه خدمات باربری به صورت شبانه روزی در هر کجای ایران
 • انجام خدمات باربری انواع کالا ها با اوزان  و تناژ های مختلف
 • ارائه مشاوره رایگان در جهت بارگیری و باربری
 • بارنامه و بیمه نامه رسمی
 • پایین ترین قیمت باربری در تهران
 • حمل بار به صورت رفت و برگشت
 • ارائه بیمه نامه و بارنامه دولتی
 • تحویل به موقع و سریع بار
 • در اختیار داشتن 22.000 راننده فعال در سراسر کشور
 • انجام امور و خدمات باربری در 7 روز هفته به صورت شبانه روزی

جهت اطلاع از نمایندگی های پیک آموت و ارتباط با ما به صفحه تماس با ما سایت مراجعه نمائید.

مطالب مرتبط دیگر