باربری یزدان و کوریگان خراسان جنوبی

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار

02152901

کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری یزدان و کوریگان

خدمات باربری یزدان و کوریگان استان خراسان جنوبی توسط شرکت باربری پیک آموت به صورت شبانه روزی انجام می شود. شما می توانید برای دریافت خدمات باربری از این شهرها و دیگر شهرهای استان خراسان جنوبی می توانید با شماره 09154949436 در تماس باشید و از خدمات این شرکت به صورت ویژه بهره مند شوید.

این استان به عنوان سومین استان پهناور ایران در همسایگی با کشور افغانستان دارای 331 کیلومتر مرز مشترک با این کشور است و دارای چهار بازارچه مرزی به نام های گلورده در شهرستان درمیان، دوکوهانه در شهرستان نهبندان، یزدان در شهرستان زیرکوه و ماهیرود در شهرستان سربیشه است.

مقالات بیشتر: باربری چاه پایاب، بمرود و آبیز سیستان و بلوچستان

باربری یزدان و کوریگان به تهران

از سه مسیر می توان خدمات باربری از شهرهای یزدان و کوریگان را به تهران انجام داد که این سه مسیر شامل موارد زیر می باشد:

مسیر اول دارای 1113کیلومتر است که از نظر زمانی حدود 12 ساعت و 40 دقیقه فاصله زمانی دارد. این مسیر از یزدان شروع می شود و پس از عبور از شهرهای سبزوار، شاهرود و سمنان به سمت تهران ادامه دارد.

مسیر دوم شامل 1278 کیلومتر است که از نظر زمانی حدود 14 ساعت و 30 دقیقه فاصله زمانی دارد. این مسیر از سمت انارک به طبس شروع می شود و پس از عبور از کاشان و قم به تهران ختم می شود.

مسیر سوم شامل 1210 کیلومتر است که از نظر زمانی حدود 14 ساعت و 55 دقیقه فاصله زمانی دارد. این مسیر مانند مسیر دوم تا قبل انارک ادامه دارد که پس از آن به سمت سمنان ادامه دارد و در آخر به تهران ختم می شود.

تمامی رانندگان پیک آموت با استفاده از چادر برزنتی بر روی بار استفاده می کنند تا در هنگام بارگیری و باربری دچار آسیب و خسارت نشوند. همچنین رانندگان پیک آموت با توجه به نوع ترافیک های جادهای و شرایط آب و هوایی یک مسیر جهت تسریع در زمان باربری انتخاب می کنند.

شما می توانید برای دریافت خدمات ویژه باربری با دفتر مرکزی با شماره 02188520204 در تماس باشید و از کارشناسان ما مشاوره بگیرید.

درباره استان خراسان جنوبی بیشتر بدانید.

نرخ باربری نیسان بار

تعرفه نیسان بار نسبت به بارهای دیگر پایین تر است. قیمت حمل بار از یزدان به تهران حدود 2.800.000 تومان می باشد که باز هم این قیمت با توجه به عواملی کم و یا زیاد می شود. این عوامل شامل

  • زمان بارگیری
  • فاصله مبدأ تا مقصد
  • وزن بار
  • ارزش بار
  • تعداد نیسان بار
  • تعداد مکان های بارگیری و تخلیه بار
  • بیمه باربری

می باشد. شما می توانید برای اطلاع دقیق تر با کارشناسان ما در ارتباط باشید و پایین ترین قیمت را از پیک آموت دریافت کنید.

مقالات بیشتر: باربری جزینک و زهک سیستان و بلوچستان

حمل اثاثیه منزل از یزدان و کوریگان

همیشه اسباب کشی یکی از بزرگترین دقدقه های هر ارگان یا خانه ای می باشد. دقت و مهارت زیاد کارکنان ما باعث می شود که شما به هیچ عنوان دچار سردرگمی یا گم شدن وسایلتان نشوید. برای اولین بار تیم پیک آموت اسباب کشی بدون هیچ نگرانی را برای شما انجام خواهد داد.

قبل از حمل اثاثیه منزل باید به چند نکته مهم توجه کرد. اولین نکته انتخاب باربری مناسب و مطمئن برای بارگیری و باربری می باشد. همچنین باربری باید دارای پرسنل حرفه ای باشد. از باربری بخواهید تا با ارائه کارتن جعبه، لوازم شما بهتر بسته بندی شوند.

باربری یزدان و کوریگان

پس از بسته بندی لوازم منزل ترجیحا با ماژیک یا خودکار به صورت بزرگ روی جعبه نوع وسیله ای که قرار داده اید. را بنویسید تا کارکنان بدانند چه چیزی را حمل می کنند.

خدمات باربری اثاثیه منزل را می توانید به راحتی با کمک از از پرسنل بسته بندی پیک آموت انجام دهید. برای درخواست خدمات باربری اثاثیه منزل می توانید با شماره 09154949436 در تماس باشید.

شرکت باربری پیک آموت.بار بیش از 30 سال تجربه درخشان.در زمینه باربری موفق به راه اندازی 34 نمایندگی در سراسر کشور شده است. همچنین این شرکت دارای بیش از 38.000 راننده نیسان فعال در سراسر کشور می باشد و با افتخار کامل ترین ناوگان حمل سبک بار در ایران است.

برای ارتباط با پایانه باربری.پیک آموت در شهرستان خود.به صفحه تماس با ما سایت.مراجعه نمائید. همچنین می توانید برای.ارتباط با پایانه باربری پیک آموت در تهران با شماره 02155537323 در ارتباط باشید.

مطالب مرتبط دیگر

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.