تعرفه باربری سال 99

تعرفه باربری و حمل و نقل در کنار تمامی هزینه های موجود از مواردی است که در این مقاله به آن پرداخته خواهد شد.

انتقال بار با کامیون و باربری کامیون یکی دیگر از خدمات باربری تهران هست. در صورتی که در پی باربری با کامیون در تهران هستید. می توانید برای اطلاع از تعرفه باربری با کارشناسان شرکت ما تماس بگیرید.موبایل :09191934779

انتقال بار با کامیون جفت، حمل بار کامیون تک و حمل بار کامیون مسقف خدمات مختلفی هستند.  که برای باربری به شهرستان‌های مختلف عرضه می شوند.

در صورتی که برای انتقال بار خود به دنبال پایین‌ترین تعرفه باربری سال ۹۹ هستید می توانید با ارزانترین نرخ کرایه کامیون بین شهری بار خود را جابه جا نمایید.

باربری با کامیون از تهران به شهرستان و تعرفه باربری سال 99

برای یافتن برترین باربری کامیون از تهران به شهرستان می توانید با شرکت ما تماس بگیرید. تا در کوتاه ترین زمان ممکن ماشین برای شما فرستاده شود.

کامیون شهرستان برای باربری به همه ی شهرهای ایران انجام می‌شود. کامیون تهران به بندر عباس، کامیون تهران به مشهد، کامیون تهران به شیراز، کامیون تهران به شمال، کامیون تهران به اصفهان، کامیون شهرک صنعتی به شهرستان و کرایه پایین تر با بار برگشتی کامیون، تماما قسمتی از باربری شهرستان به حساب می‌آیند. در باربری انواع کامیون ها مورد استفاده قرار می گیرند.

نرخ کرایه کامیون تک سال ۹۹

نرخ کرایه کامیون تک محور ( کرایه کامیون تک ) از مبدا تهران به مقصد ۹۰ شهر اصلی در تمامی استان های کشور قابل انجام است. پایین‌ترین نرخ 600.000 تومان و بالاترین نرخ تا  4.000.000 می رسد . و برای اطلاع از قیمت  روز بهتر است که با همکاران ما با شماره ‌tel:0218888648 درج شده در سایت تماس بگیرید.

هزینه حمل بار با کامیون به عوامل مختلفی مثل: وضعیت راهها، وضعیت آب و هوا، مسیری که برای حمل بار به شهرستان سپری می کند همچنین وضعیت کاری رانندگان تغییراتی پیدا می نماید.

در بسیاری از مواقع صاحبان بار و کالا با واسطه ها ارتباط دارند. و علت وجود دلال ها قیمت صادر شده با قیمت واقعی فاصله زیادی دارد.

ما با توجه به حذف واسطه ها و ارتباط مستقیم با راننده ها و ارتباطات وسیع در عرصه حمل و نقل همیشه حداقل قیمت و مناسب ترین کرایه را به شما اعلام می‌داریم.

کامیون ها و کامیونت هایی که برای باربری مورد استفاده قرار می گیرند، باید از کیفیت بالایی برخوردار باشند. تا هیچگونه مشکلی را ایجاد نکند. مشخصات کامیونت 6 و 8 تنی و مشخصات کامیونت الوند 6 و 8 تن نمونه ای از آن ها می باشند.

عوامل موثر بر نرخ کرایه کامیون و تعرفه باربری سال 99

شرکت باربری ما در مقالات سایت که اعلام قیمت باربری و یا لیست نرخ تعرفه ای داشته است. به این موضوع اشاره کرده که کرایه ماشین ها ثابت نبوده. و برای استعلام قیمت به روز باید با کارشناسان تماس گرفته شود.

در این بخش قصد داریم به دلایلی که موجب به وجود آمدن نواسان قیمت می شوند اشاره نماییم. معمولا مهمترین دلایل تاثیرگذار بر نرخ کرایه باربری به شرح زیر است:

 • تعداد ماشین هایی که در یک مسیر در روز بارگیری وجود دارند.
 • در صورتی که تعداد ماشین هایی که قصد دارند یک مقصد خاصی بروند زیاد باشد. آن روز نرخ کرایه کامیون برای آن مقصد تغییر کرده.  و کم می‌شود و قاعدتا در صورتی که تعداد ماشین ها کم باشد کرایه افزایش پیدا خواهد کرد.
 • برای مثال روزهایی که فصل برداشت محصولات کشاورزی در استان خوزستان است. به علت این که بار برگشی برای رانندگان زیاد هست. نرخ کرایه بسیار کاهش می‌یابد.

وضعیت راهها

وضعیت راهها و وضعیت جاده‌های کشور یکی دیگر از عواملی است که نرخ کرایه را تغییر می دهد. مسیر های خاکی و جاده های روستایی از جمله مواردی هستند که سبب افزایش نرخ کرایه خواهند شد.

 • وضعیت جوی، آفتابی، بارانی و برفی بودن جاده‌ها
 • در روزهای بارانی و برفی به علت سختی رانندگی در وضعیت جوی نامناسب و هم‌چنین مشکلات احتمالی در هنگام بارگیری و تخلیه بار قمیت کرایه کامیون افزایش می‌یابد.
 • چند جا بارگیری، چند جا تخلیه

دیگر شرایط موجود در وضعیت راه ها

 • کرایه های کامیون معمولا برای یک جا بارگیری و یک جا تخلیه است. اگر بارگیری از چند مبدا مختلف انجام شود. و یا تخلیه در چند مقصد صورت پذیرد روی کرایه تاثیر مستقیمی خواهد گذاشت.
 • ثابت نبودن کرایه صافی دریافتی رانندگان

اکنون نرخ کرایه کامیون، تریلی و خاور به وسیله رانندگان مشخص می‌شود. همین امر سبب شده که کرایه های به طور روزانه تغییر کنند.

کرایه های بندر عباس در حال حاضر به صورت سالن اعلام بار است اما در اکثر شهرها کرایه ها توسط رانندگان مشخص می شوند.

البته در وضعیت راه ها موارد دیگر نیز حائز اهمیت هستند که نقشه ترافیکی یکی از آن ها می باشد. از آنجایی که بسیاری از مناطق در محدوده های ترافیکی قرار دارند عبور و مرور باید باید با اطلاع قبلی انجام گیرد که نقشه محدوده طرح شیراز 99 و نقشه محدوده طرح ترافیک مشهد 99 جزو آن ها هستند.

مشکلات اقتصادی کلان

مشکلات اقتصادی مثل: نواسان نرخ ارز، گران شدن بنزین، نرخ تورم و تمام دلائلی که روی قطعات خودرو و معیشت رانندگان موثر است به طور مستقیم بر روی نرخ کرایه کامیون تاثیر خواهد گذاشت.

نرخ کرایه تریلی در سال ۹۹

نرخ کرایه تریلی در سال 99 نیز دستخوش تغییرات بسیار بوده  و همان‌گونه که گفته شد نرخ باربری توسط رانندگان تریلی مشخص می شود. لیست نرخ کرایه حمل بار با تریلی نیز جمع آوری شده که برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن درج شده در سایت تماس بگیرید.

محاسبه نرخ کرایه حمل بار

برای محاسبه نرخ کرایه حمل بار باید عوامل زیادی را در نظر بگیرید. ما در مطلب محاسبه هزینه باربری به طور کامل به نحوه محاسبه هزینه باربری بین شهری و نرخ کرایه حمل اثاثیه منزل پرداخته ایم. هزینه هایی مانند هزینه بارگیری , هزینه باسکول , چند جا بارگیری و هزینه بیمه بارنامه از جمله مواردی هستند که باید در محاسبه نرخ کرایه حمل بار لحاظ شوند.

قیمت کارگر انتقال بار از تهران به شهرستان; تعرفه باربری سال 99

این اتوبار  با تخمین دقیق قیمت کارگر جابجایی باربری شهرستان  سعی دارد تا خدمات ارزنده‌ای را به شما عرضه بدارد.

 •  کارگر خالی برای تخلیه و یا بارگیری وانت بار  هر نفر ۵۰۰۰۰ الی ۷۵۰۰۰ تومان و حداقل تعداد نفرات ارسالی ۲  نفر است که هزینه ایاب و ذهاب کارگران به آن اضافه می گردد.
 •  کارگر خالی باربری شهرستان  برای تخلیه و یا بارگیری  کامیونت، خاور، ایسوزو،  بادسان و غیره هر نفر حداقل۵۰ الی ۷۵ هزار تومان  و تعداد نفرات ارسالی حداقل ۳ نفر است.
 •   هزینه ایاب و ذهاب حملو انتقال بار شهرستان گروه کارگر خالی باربری شهرستان بدون کامیون یا وانت بار  در تمام شهر تهران حداقل  حداقل ۵۰ الی ۷۵  هزار تومان بوده که بر عهده درخواست کننده است.
 • لازم به ذکر است که برای دریافت قیمت به روز می توانید با شماره تلفن درج شده در سایت تماس بگیرید.

نکته  قابل توجه!

اگر اعزام کارگر خالی برای بارگیری یا تخلیه بار تعداد نفرات اعزامی بر مبنای نوع وسیله نقلیه تعیین می‌شود.

که از قرار زیر است

 1.  برای وانت بار حداقل ۲ الی ۳ کارگر
 2.  کامیونت (خاور، ایسوزو، بادسان، هیوندا و غیره 3 الی ۵ کارگر
 3.  کامیون ۶ چرخ   (کامیون ۱۰ تن ) (بنز تک، آکسور، آکتروس(حداقل۵ نفر کارگر
 4.  کامیون ۱۰ چرخ  ۱۵ تن (جفت)  حداقل ۵ نفر کارگر
 5. تریلی ۱۸ چرخ با طول ۱۲ متر (حداقل ۶نفر کارگر)
 6. تریلی ۱۸ چرخ با طول ۱۳٫۶۰  (حداقل ۶ نفر کارگر)

 

 • نکته: برای حمل بارهایی که به طور فله ای بارگیری و تخلیه می‌شوند (مانند: خاک، شن، ماسه، گندم  وغیره )   به طور معمول از کامیونت ها یا کامیون های کمپرسی  استفاده می‌شود.
 • نکته: برای انتقال کلیه مواد غذایی که امکان فاسد شدن دارند. (لبنیات، گوشت و مرغ، ماهی منجمد  و میوه )  حتما از  وانت بار، کامیونت، کامیون یخچال‌دار استفاده می‌شود.
 • نکته قابل توجه! اگر اعزام کارگر خالی برای بالا بردن یا پایین آوردن یخچال ساید بای ساید  هزینه هر نفر کارگر   ۵۰ الی ۸۰ هزار تومان همراه با هزینه ایاب ذهاب کارگران که ۳۰ الی ۵۰ هزار تومان دریافت می گردد.

دیگر نکات موجود

 • برای حمل یخچال ساید بای ساید ۳ نفر  اعزام می‌شود. اگر نیاز به حفظ سلامت. و امنیت بیشتر یخچال و همچنین کاهش وزن و سهولت در بالا  یا پایین بردن یخچال درب‌های، ساید بای ساید به وسیله پرسنل تخصصی باربری تمام کار باز و بعد از جابجایی دوباره بسته می‌گردد.
 • هزینه باز و بستن درب های یخچال ساید بای ساید  بسته به نوع  یخچال رقمی معادل ۳۰ الی ۵۰ هزار تومان است.
 • هزینه پیاده روی: به طور معمول در آپارتمان ها  فاصله راه پله تا محل پارک کامیون یا کامیونت بیش از ۱۰ الی ۱۵ متر تجاوز نمیکند.

ولی اگر این فاصله بیش‌تر از این مقدار باشد  برای حمل و انتقال بار کارگران حمل بار مجبور هستند مسافتی را بار بردوش گرفته و طی نمایند. به این مسافت نامتعارف پیاده روی گفته می شود.

 • هزینه پیاده روی: به ازاء هر ۱۰ متر برای هر نفر ۵۰۰۰ تومان به مزد هر کارگر اضافه می‌گردد.
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
, , ,

مطالب مرتبط دیگر

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.