خدمات باربری تضمینی، یک جایگزین اقتصادی برای خدمات سریع

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
خدمات باربری تضمینی و سریع پیک آموت

خدمات باربری تضمینی بسته به خط حمل و نقل و ترافیک متفاوت است. در بیشتر موارد خدمات باربری تضمینی به معنای زمان معمول حمل و نقل  است. هنگام استفاده از این خدمات، زمان استاندارد حمل و نقل اعلام و از سوی باربری تضمین می شود.

این خدمات تضمینی برای محموله های گرم شما یک ارزش استثنایی است. آنها بسیار مقرون به صرفه تر از سایر خدمات هستند. باربری تضمینی زمان حمل و نقل عادی برای محموله های مهم را تضمین می کند. با استفاده از خدمات باربری تضمینی، بار شما به علت حساسیتی که دارد در اولویت قرار می گیرد.

باربری چیست؟

هنگامی که کالا، محصولات و تجهیزاتی برای منافع تجاری یا شخصی با انواع ماشین باربری به صورت جاده ای، هوایی، ریلی و دریایی به مقصدهای مختلف جابجا می شود، به این فرایند باربری می گویند. در این مقاله به بررسی باربری تضمینی جاده ای پرداخته شده است.

خدمات باربری تضمینی

با استفاده از خدمات باربری تضمینی باربری متعهد می شود که بار در تاریخ و زمان تضمین شده به مقصد خواهد رسید. اما اگر حمل بار از طریق باربری تضمینی در تاریخ و زمان مشخص شده، تحویل داده نشود، باربری موظف است که هزینه حمل و نقل را به مشتری برگرداند که در این شرایط حمل بار به صورت رایگان انجام می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات باربری تضمینی پیک آموت می توانید با شماره تلفن 86122989-021 تماس حاصل فرمایید. 

خدمات باربری تضمینی

قوانین خدمات باربری تضمینی

خدمات باربری تضمینی با توجه به باربری و نوع حمل و نقل متفاوت است. در اغلب باربری ها مانند باربری پیک آموت خدمات سفارشی تضمین شده بر اساس نیاز مشتری ارائه می شود که شامل موارد زیر است:

  • نوع حمل و نقل (تریلر، جزیی، کامیون و غیره)
  • وزن حمل و نقل
  • زمان حمل و نقل استاندارد با توجه به نیاز مشتری
  • حامل های موجود

همان طور که بیان شد که خدمات حمل و نقل تضمینی در باربری های مختلف بسیار متفاوت است. قبل از اینکه محموله شما در خدمات تضمین شده باشد، شرکت موردنظر به شما مشاوره می دهد. در ادامه نحوه کارکرد خدمات باربری تضمینی توضیح داده می شود. درخواست های خدمات تضمین شده باید به طور واضح در متن بارنامه خدمات باربری تضمینی ذکر شده شود تا بتوان در صورت لزوم به آن استناد کرد. در باربری های معتبر مانند پیک آموت، اگر محموله بر اساس خدمات تضمینی توافق شده به موقع تحویل نشود، هزینه حمل رایگان خواهد بود.

پیشنهاد ویژه پیک آموت: مشاهده لیست نمایندگی ها

ضرورت استفاده از خدمات باربری تضمینی

استفاده از خدمات باربری تضمینی برای تمام امور باربری پیشنهاد نمی شود؛ زیرا مستلزم  پرداخت هزینه اضافه برای حمل بار است، بنابراین فقط برای بارهای حساس که ممکن در صورت رسیدن دیگر کارایی نداشته باشد، ضرورت دارد.

خدمات باربری تضمینی برای محموله های مهم و اساسی مانند لوازم پزشکی، محصولات کشاورزی و محصولات تولیدی فاسدشدنی، کالاهای با ارزش و قطعات مکانیکی که تاریخ و زمان و سرعت حمل و نقل آنها بسیار اهمیت دارد، موردنیاز است؛ اما برای اطمینان از تحویل به موقع یک شلوار جین خیلی کاربردی ندارد و ضرورت نخواهد داشت.

برای آگاهی بیشتر: حمل خرده بار

مزایای باربری تضمینی

مزایای باربری تضمینی

برای استفاده از خدمات باربری تضمینی توصیه می شود از یک باربری معتبر استفاده شود که به طور حقیقی نسبت به تعهدات خود پایبند باشد. امکان حمل و نقل سریع و تضمینی به صورتی است که تحویل به موقع (مهم ترین دارایی مشتری) را تضمین می کند. فرصت های باربری تضمینی با اطمینان از تحویل کامل در زمان و تاریخ درخواستی، از نگرانی مشتریان می کاهد. به همین دلیل است که کالا باید به موقع و در محدوده زمانی حمل شود و استفاده از باربری سریع و تضمینی، به مشتریان امکان باربری بسیار سریع را می دهد.

برخی از مزایای استفاده از باربری تضمینی می توان به حمل و نقل تضمینی (تضمین حمل و نقل به موقع و ایمن) حمل و نقل سریع (کاهش زمان حمل و نقل با سرعت مجاز و رانندگان با تجربه و آشنا به مسیر) اشاره کرد.

پیک آموت، ارائه دهنده خدمات باربری تضمینی

پیک آموت دارای 32 نماینده رسمی در سراسر ایران است که با داشتن 64000 راننده فعال در سراسر کشور می تواند خدمات باربری تضمینی را بالاترین کیفیت به مشتریان خود ارائه دهد. این کار موجب اعتماد و اطمینان بیشتر متقاضیان برای حمل بار و به موقع رسیدن آن می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با با دفتر مرکزی آموت بار تماس بگیرید.

مطالب مرتبط دیگر