کارگر مخصوص حمل اثاثیه منزل

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
کارگر مخصوص حمل اثاثیه منزل پیک آموت

از گذشته های دور یکی از دغدغه های موجود به هنگام جابجایی به منزل یا محل کار جدید، حمل اثاثیه منزل است، به صورتی که به آنها آسیب وارد نشود. پیدا کردن باربری با کارگر مخصوص حمل اثاثیه منزل دشوار است؛ اما امروزه با افزایش شرکت های باربری و اتوبارها در کلانشهرها و شهرهای کوچک شرایطی مهیا شده که تنها با یک تماس یا ثبت نام در سایت باربری های معتبر مانند پیک آموت می توانید تقاضای خود برای جابه جایی وسایل موردنظرتان را به اطلاع آنها برسانید تا با ارسال ماشین های مناسب کار جابه جایی شما را انجام دهید.

یکی از مزایای همکاری با شرکت های باربری معتبر بهره مندی از کمک های کارگر حمل اثاثیه منزل برای اسباب کشی است.

ویژگی های کارگر مخصوص حمل اثاثیه منزل

هر کدام از شرکت های باربری معیارهای خاصی را برای انتخاب کارگران در نظر دارند. در ادامه به برخی از مهم ترین ویژگی های یک کارگر مخصوص حمل اثاثیه منزل می پردازیم.

ویژگی های کارگر مخصوص حمل اثاثیه عبارت است از:

 • سلامت جسمانی کامل برخوردار باشد تا توانایی جابه جایی لوازم سنگین را داشته باشد.
 • قابل اعتماد و دلسوز باشد تا مشتریان نگران گم شدن و کم شدن وسایل نباشند.
 • به هنگام حمل و نقل اشیا قیمتی با دقت کامل کار کند. مثلا فرض کنید در اسباب کشی یک وسیله یادگاری بشکند. این صدمه با پول جبران نمی شود.
 • کارگران قوی، وظیفه شناس و دلسوز باشند و کار را در کمترین زمان با بهترین کیفیت انجام دهند.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله حمل اثاثیه منزل ارزان پیشنهاد می شود.

ویژگی های کارگر مخصوص حمل اثاثیه منزل

کارگر مخصوص حمل اثاثیه چه نکاتی را باید رعایت کند؟

1- کارگر حمل اثاثیه منزل باید سازگاری بالا داشته باشد. کارگر حرفه ای انعطاف پذیر است و در هر محیطی می تواند کار خود را به بهترین شکل انجام می دهد.

2-کارگر حمل اثاثیه منزل باید وقت شناس باشد. منظم بودن در این کار بسیار مهم است. برای مثال اگر کارگر حمل اثاثیه منزل ساعت ۹ قرار کاری دارد، بهتر است طوری برنامه ریزی کند تا ۵ تا ۱۰ دقیقه زودتر به قرار خود برسد (این کار ذهنیت مثبت در ذهن مشتری ایجاد می کند).

3- کارگر حمل اثاثیه منزل باید قابل اعتماد و مطیع باشد. همچنین باید به دستورات کارفرما گوش دهد و کار را طبق خواسته ایشان انجام دهد.

4- کارگر حمل اثاثیه منزل باید از آموزش های لازم برای برخودار باشد تا مطابق با استاندارهای موجود کار خود را انجام دهد.

5- کارگر حمل اثاثیه منزل باید تیم گرا و از کار تیمی هراس نداشته باشد. کار تیمی باعث می شود کارها با کیفیت بهتر و سرعت بالاتری پیش برود. طبق همین نکته کارگرهای حمل اثاثیه منزل می توانند اثاثیه را تقسیم بندی کند تا هم خودشان کمتر خسته شوند و هم بتوانند کار را با سرعت و کیفیت بالا پیش ببرند.

کمک گرفتن از کارگر مخصوص حمل اثاثیه چه مزیت هایی دارد؟

زمانی که بسته بندی لوازم منزل را به افراد حرفه ای می سپارید، بخش زیادی از استرس شما کاسته می شود؛ زیرا آنها تجربه بسته بندی وسایل برای اسباب کشی را دارند و بهتر می دانند که چطور بچینند تا آسیبی به آنها وارد نشود. کارگر بسته بندی می تواند زمان و انرژی بسیاری برای شما ذخیره کند، در نتیجه شما می توانید به کارهای مهم تری مثل نگهداری از فرزندان یا انجام کارهای اداری رسیدگی کنید.

همچنین کمک گرفتن از کارگر مخصوص حمل اثاثیه منزل در کنار کمک به استرس فکری، شما را از استرس و فشار فیزیکی رها می سازد و نیازی نیست برای جا به جایی وسایل سنگین دست به کار شوید، در نتیجه سلامت خود را حفظ می کنید و از کمر درد و گرفتگی عضلات در امان خواهید ماند.

در ضمن اگر برای انجام امور بسته بندی از کارگران حرفه ای کمک بگیرید، در زمان خود صرفه جویی خواهید کرد؛ زیرا در حالت عادی بسته بندی تمام اثاثیه منزل ممکن است هفته ها به طول انجامد. در صورتی که کارگران بسته بندی حرفه ای و ماهر می توانند این کار را در یک یا چند روز نسبت به میزان اثاثیه شما انجام دهند.

در مواقعی که زمان کم است، بزرگ ترین دغدغه بسته بندی درست اثاثیه است. اگر زمان زیادی ندارید و باید هرچه زودتر اقدام به اسباب کشی کنید، پیشنهاد می کنیم تا از خدمات باربری پیک آموت استفاده کنید تا با اطمینان کامل و بدون نگرانی برای آسیب دیدن وسایلتان این کار را به کارگران حرفه ای در این زمینه بسپارید.

بدون شک استخدام کارگر بسته بندی ماهر، بهتر از بسته بندی اثاثیه توسط خودتان می باشد. به خاطر داشته باشید که کارگران بسته بندی حرفه ای آموزش دیده هستند و دارای تجربه بیشتری از شما در این زمینه می باشند و می دانند هر جسم با مشخصات ظاهری متفاوت و حساسیت متفاوت را چگونه بسته بندی کنند تا به آن آسیبی وارد نشود.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله خدمات ویژه حمل اثاثیه منزل در پیک آموت پیشنهاد می شود.

کارگر حمل اثاثیه منزل

بسته بندی وسایل برای اسباب کشی

اگر از کارگران حرفه ای در زمینه بسته بندی لوازم منزل و جابه جایی آن کمک بگیرید، دیگر نیازی به تهیه تجهیزات حرفه ای بسته بندی از جمله کارتن اسباب کشی، نایلون حبابدار، استرج، فوم و غیره ندارید؛زیرا کارگران بسته بندی به همراه خود با کیفیت ترین تجهیزات و وسایل را می آورند تا اثاثیه شما را به بهترین نحو بسته بندی و امنیت را به حداکثر و آسیب را به حداقل برسانند.

کارگر مخصوص حمل اثاثیه با توجه به آموزش هایی گذرانده اند، نسبت به انجام اموری مانند بسته بندی ظروف شکستنی، بسته بندی اجاق گاز، جابه جایی پیانو و یخچال ساید تسلط کامل دارند و می توانید با اطمینان کامل جابه جایی آنها را بسپارید.

یک کارگر مخصوص حمل اثاثیه باید وضعیت روحی و جسمانی داشته باشد که عبارت است از:

• دارای قدرت و توانایی بدنی بالایی (به ویژه برای حمل یخچال، لباسشویی، مبلمان و سایر وسایل سنگین)
• خوش برخورد و اجتماغی
• نداشتن مشکلات یا بیماری های جسمی مانند آسم، آرتروز و کمردرد
• تجربه کافی در زمینه بسته بندی برای اسباب کشی (به ویژه برای بسته بندی وسایل شکستنی و حساس)
• منظم و وقت شناس
• توانایی باربری در مسیرهای طولانی

مزایای استفاده از کارگر مخصوص حمل اثاثیه پیک آموت

 • سریع تر شدن اسباب کشی
 • بسته بندی دقیق و بی نقص با استفاده از وسایلی مانند استرچ رپ، فوم پلاستیک های مخصوص، کارتن های اسباب کشی مقاوم و چند لایه
 • کمتر شدن استرس و فشار به شما و اعضای خانواده
 • عدم آسیب به بدن شما به خصوص کمر یا گردن
 • تحت پوشش قرار گرفتن وسایل شما در بیمه باربری
 • مدیریت و نظارت بر عملکرد آنها
 • عدم نیاز به گرفتن مرخصی و اتلاف وقت شما و اعضای خانواده

حمل اثاثیه منزل نیازمند تخصص است. پیک آموت آماده ارائه خدمات از قبیل کارگر باربری، کارگر بسته بندی وسایل منزل، کارگر اسباب کشی است.

شما می توانید برای آگاهی بیشتر از خدمات و ارتباط با دفتر مرکزی آموت بار با شماره 02188520204 تماس بگیرید.

مطالب مرتبط دیگر