قیمت باربری مشهد به تهران 1402

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
قیمت باربری مشهد به تهران 1402

قیمت باربری به عوامل مختلفی مانند حجم بار، نوع بار و مسافت باربری بستگی دارد و نمی توان برای انواع بار قیمت ثابت درنظر گرفت؛ بر همین اساس متقاضیان باربری برای حمل انواع بار، سفارش خود را ثبت می کنند. قیمت باربری مشهد به تهران 1402 گروه حمل و نقل پیک آموت نیز با توجه عوامل تاثیرگذار محاسبه می شود و مطابق با نرخ اتحادیه باربری از مشتری دریافت می شود.

برای کسب اطلاعات لازم برای قیمت باربری مشهد به تهران 1402 می توانید با شماره تلفن 05137608071 تماس حاصل فرمایید و از نرخ کرایه آن مطلع شوید.

عوامل موثر بر قیمت باربری مشهد به تهران 1402

عوامل موثر بر قیمت باربری مشهد به تهران 1402

اتحادیه باربری به صورت سالیانه بر اساس نرخ تورم کرایه بار بین شهری و درون شهری را مشخص می کند که بر همین اساس باربری های ملزم به دریافت قیمت باربری هستند. همچنین با توجه به عوامل موثر قیمت باربری مشهد به تهران 1402 مشخص می شود. برخی از این عوامل عبارت است از:

حجم و نوع بار: حجم بار و نوع آن (هزینه حمل اثاثیه منزل با حمل خرده بار متفاوت است)

مسافت باربری: مبدا و مقصد باربری (قیمت باربری مشهد به تهران با مشهد به کرمان تفاوت دارد و اینکه جاده باربری همواره است یا جاده ای باریک و صعب العبور دارد، نیز بر هزینه باربری تاثیرگذار است)

نوع ماشین، سوخت، تجهیزات و تعداد آن: استفاده از ماشین باربری متناسب با حجم بار (تجهیزات به کار رفته در ماشین باربری مانند نیسان بار یا خاور مسقف یا رو باز، همچنین سوخت ماشین باربری بر قیمت باربری تاثیرگذار است)

زمان بارگیری و تخلیه بار: مدت زمان بارگیری و تخلیه بار بر هزینه باربری تاثیرگذار است.

نیروی باربری و بسته بندی: به کارگیری نیروی باربری برای حمل بار و نیروی برای بسته بندی وسایل بر قیمت باربری موثر خواهد بود.

بیمه نامه معتبر: استفاده از بیمه نامه با درخواست مشتری و توجه به ارزش بار محاسبه می شود.

برای اطلاع از قیمت باربری مشهد به تهران 1402 می توانید با شماره تلفن 09154949436 تماس حاصل فرمایید و از قیمت دقیق آن مطلع شوید.

خدمات باربری مشهد به تهران

خدمات باربری مشهد به تهران

برای باربری مشهد به تهران می توانید از خدمات باربری بین شهری پیک آموت استفاده کنید. این گروه حمل و نقل تمام امور باربری مانند حمل اثاثیه منزل، حمل وسایل و تجهیزات فنی، حمل مواد اولیه، حمل محصولات تولیدی و کشاورزی را با پایین ترین تعرفه و به صورت شبانه روزی با پشتیبانی 24 ساعته انجام می دهد.

در باربری پیک آموت برای حمل خرده بار از مشهد به تهران نیز خدمات ویژه ارائه می شود. به این صورت که دیگر نیاز به استفاده از نیسان بار به صورت دربستی نخواهد بود و مشتری تنها هزینه حمل بار را پرداخت خواهد کرد. پیک آموت برای تمام امور باربری در شهر مشهد، بارنامه هوشمند (رصد آنلاین وضعیت بار از طریق کدرهگیری مندرج در بارنامه) و بیمه نامه معتبر (با توجه به ارزش بار و درخواست مشتری) صادر می کند.

استفاده از بارنامه هوشمند تنها منحصر به باربری پیک آموت است و هیچ باربری دیگری چنین خدماتی را به مشتریان خود ارائه نمی دهد.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله تعرفه باربری 1402 پیشنهاد می شود.

پیک آموت، ارائه دهنده بهترین خدمات باربری بین شهری

گروه حمل و نقل پیک آموت با بیش از 20 سال سابقه در زمینه باربری و داشتن 34 نماینده رسمی و 64000 راننده فعال در سراسر ایران، شبکه ای گسترده برای باربری بین شهری ایجاد کرده که تمام امور باربری را به صورت حرفه ای انجام می دهد و به عنوان نخستین ناوگان سبک بار در کشور شناخته می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر مرکزی آموت بار تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط دیگر