لیست باربری های گرگان

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار

02152901

کل کشور تحت پوشش آموت بار است
لیست-باربری-های-گرگان-پیک-آموت

گرگان یکی از شهرهایی می باشد که دارای محصول های متعددی می باشد. باربری از این شهر توسط سامانه آموت بار به صورت خرده بار و بار دربستی انجام می شود. در این مقاله درباره ارائه خدمات باربری و لیست باربری های گرگان صحبت خواهیم کرد.

شرکت باربری آموت بار در زمینه های مختلفی از جمله ترانزیت ، حمل اثاثیه منزل ، ارسال خورده بار ، حمل و نقل بین شهری و … فعالیت می کند. باربری از گرگان به تمامی نقاط کشور از جمله تهران ، تبریز ، مشهد و … توسط سامانه باربری آموت بار انجام می شود.

گرگان کمربندی جنب میدان بار انقلاب کوچه عطار نیشابوری
09114125735

باربری اثاثیه منزل از گرگان

بسیاری از مردم عزیز کشور به دلیل دلایل مختلف محل سکونت خود را جا به جا می کنند. حمل اثاثیه منزل از گرگان و یا به گرگان یکی از مهم ترین باربری ها می باشد. به دلیل حساسیت بالای این باربری سامانه باربری آموت بار برای بسته بندی اثاثیه منزل کارگر بسته بندی ارسال می کند.

کاگر بسته بندی تمامی اثاثیه منزل را به بهترین نوع و محکم ترین روش بسته بندی می کنند. این امر باعث می شود تا نگرانی شما در هنگام بارگیری و باربری برطرف شود.

آموت بار تمامی بارهای ارسالی را بیمه میکند. بیمه به اختیار صاحب بار انجام می شود. با بیمه کردن بیمه نگرانی صاحب بار از جانب خسارت و یا آسیب دیدگی به بار برطرف می شود ، زیرا در صورت آسیب دیدگی بیمه تمام هزینه خسارت وارد شده به بار را پرداخت می کند.

باربری گرگان به مشهد

شهر مشهد در استان خراسان رضوی و در قسمت شمال شرقی ایران قرار گرفته است. بدلیل مسافت زیادی که از گرگان تا مشهد وجود دارد ، اکثر مردم به دنبال باربری هایی می گردند که قیمت پایین تری نسبت به بقیه ی باربری ها داشته باشد. پایانه بودن سامانه آموت بار باعث شده تا کم ترین قیمت را نسبت به سایر باربری ها داشته باشد.

همچنین باربری آموت بار از رانندگان کاملا مجرب و مطعن استفاده کرده است. تا نگرانی از بابت سرقت یا مفقودی بار نداشته باشید. لازم به ذکر است که گفته شود سامانه آموت بار برای تمامی بارهای خود بارنامه دولتی صادر میکند. که بارنامه حکم سند مالکیت بار را برای صاحب بار دارد.

باربری از گرگان به شهرستان ها

یکی دیگر از امکانات سامانه باربری آموت بار باربری از گرگان به سایر نقاط کشور می باشد. گرگان در نزدیکی استان مازندران و خراسان شمالی قرار گرفته است. از جمله محصولاتی که از گرگان صادر می شود برنج ، چای ، کلوچه و … می باشد. در کنار تمام موضوعات باربری ، باربری باید مطمعن هم باشد.

تمامی رانندگان سامانه آموت بار کاملا مطمعن و مسلط به جاده می باشند. همچنین آموت بار برای تمامی بارهایی که ارسال می شود. بارنامه صادر می کند. بارنامه برای صاحب بار به منزله سند مالکیت می باشد.

بارنامه آموت بار کاملا سیستمی و دولتی بوده و دخالت دست در صدور بارنامه بسیار کم است.

شماره و لیست باربری های گرگان

شماره نمایندگی آموت بار در گرگان 09114125735 می باشد. سامانه آموت بار به صورت شبانه روزی آماده خدمات رسانی در زمینه باربری می باشد فقط کافیست با ما در ارتباط باشید تا در کم ترین زمان ماشین مورد نیاز باربری برای شما ارسال شود.

هدف سامانه باربری آموت رضایت مردم عزیز می باشد. باربری دی در تلاش است تا با دریافت کمترین هزینه باربری سریع ترین ، مطمئن ترین و با کیفیت ترین باربری برای شما فراهم سازد.

در این مقاله سعی کردیم تمامی باربری هایی که آموت بار از گرگان به شهرستان ها را انجام می دهد را توضیح دهیم ، اگر سوالی راجع به باربری از گرگان و یا سامانه باربری آموت بار دارید با دفتر مرکزی ما به شماره 02188520204 تماس حاصل فرمائید.

ارسال خرده بار از گرگان

از جمله امکاناتی که سامانه باربری آموت بار در اختیار مشتریان خود قرارداده است ارسال خرده بار در کنار بار اصلی می باشد. برخی از بارها بسیار حجم و وزن کمی دارند و نیاز به نیسان و یا خاور دربستی ندارند. آموت بار بارهای کوچک را بصورت خورده بار ارسال به شهرستان ها ارسال می کند.

باربری خرده بار گرگان پیک آموت
ارسال خرده بار از گرگان پیک آموت

بسیاری از باربری ها هزینه ی کامل باربری را برای خورده بارها دریافت می کنند. سامانه آموت بار بر اساس حجم و وزن بار شما هزینه باربری شما را مشخص می کنند.

هزینه باربری نیز به عوامل مختلفی همچون نوع بار ، وزن بار ، حجم بار ، فاصله مبدأ از مقصد ، ارزش بار محاسبه می شود. همچنین صدور بارنامه و بیمه کردن بار در تعیین قیمت بار تاثیرگذار می باشد.

ارسال بار از گرگان با نیسان, ارسال خرده بار با نیسان در گرگان, تعرفه گرگان در سال 1400, حمل اثاثیه منزل در گرگان در سال 1400, هزینه باربری از گرگان به تهران در سال 1400

مطالب مرتبط دیگر

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.