مراحل باربری و وظایف رانندگان

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار

02152901

کل کشور تحت پوشش آموت بار است

با توجه به مطالبی که در سایر مقالات ذکر شد. اطلاعاتی درباره ی آسان تر کردن مراحل بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل پیش از شروع جا به جایی داده شد. حال در این مقاله به بررسی مراحل باربری و وظایفی که بر عهده رانندگان است می پردازیم.

02188520204

توصیه های سامانه باربری آموت بار

  1. راننده قبل از بارگیری و باربری باید کاملا استراحت کرده باشد و سرحال باشد. تا در هنگام باربری بار به سمت مقصد دچار کسلی و خواب آلودگی نشود.
  2. مطلع بودن راننده از نوع باری که قرار است حمل کند.
  3. حسن رفتار راننده با مشتریان
  4. به موقع رسیدن راننده به مبدأ و مقصد
  5. نحوه چینش و بارگیری بار
  6. راننده قبل از حرکت کردن موظف است تمامی نکات ایمنی بار را از جمله نوع چینش و محکم بودن بار را برسی کند. تا در صورت نیاز در مهار کردن خطر موفق باشد.
  7. اگر فاصله مبدأ تا مقصد زیاد باشد. راننده موظف است در هر 80 الی 100 کیلومتر بایستد و از محکم بودن بار مطمئن شود.
  8. راننده باید بداند از زدن ترمز های ناگهانی یا انحراف سریع خودداری کند. تا به باری که حمل می کند آسیبی نرسد.
  9. راننده و کمک راننده باید در هنگام بارگیری در کنار بایستند. تا مزاحم رفت و آمد کارگرانی که مشغول بکار هستند نباشند. و آسیبی به خودشان نرسد.
  10. راننده موظف است بارنامه دولتی که توسط سامانه آموت بار صادر می شود. را به صورت الکترونیکی در اختیار داشته باشد و به صاحب بار نشان دهد و همچنین بارنامه می تواند به صورت دستی به دست صاحب بار برسد.

مراحل باربری و ثبت سفارش توسط مشتریان

با تماس به دفتر مرکزی آموت بار و یا با شماره گیری نمایندگی شهر خود می توانید بار خود را اعلام کنید. ماشین مورد نیاز بار با توجه به نوع بار ، حجم بار ، وزن بار انتخاب میشود. مثلا برای باربری موتور سیکلت می توان از نیسان استفاده کرد ولی برای باربری اثاثیه منزل زیاد می توان از خاور مسقف استفاده کرد.

آموت بار پس اعلام بار توسط مشتری ماشین مورد نیاز را در کم تر از 1 ساعت به مبدأ ارسال می کند.

سخن آخر آموت بار

آموت بار در تلاش است تا هم برای رفاه حال مردم عزیز و رانندگان حرفه ای خود بهترین امکانات قرار دهد.

آموت بار تا کنون توانسته 34 نمایندگی معتبر و رسمی در سراسر کشور تأسیس کند. تا شما در هر مکان و در هر زمان تنها با یک تماس بار خود را اعلام کنید. و از بین رانندگان این سامانه یکی را به دلخواه انتخاب نمائید.

برای ارتباط با دفتر مرکزی آموت بار با شماره 02188520204 تماس حاصل فرمائید تا مشاورین را بهترین مشاوره را در رابطه با باربری در اختیار شما قرار بدهند.

, , , ,

مطالب مرتبط دیگر

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.