مراحل باربری و وظایف رانندگان

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار

02152901

کل کشور تحت پوشش آموت بار است
مراحل باربری و وظایف رانندگان پیک آموت

با توجه به مطالبی که در سایر مقالات ذکر شد. اطلاعاتی درباره آسان تر کردن مراحل بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل پیش از شروع جا به جایی داده شد. حال در این مقاله به بررسی مراحل باربری و وظایفی که بر عهده رانندگان است، می پردازیم.

02188520204

توصیه های سامانه باربری آموت بار

  1. راننده قبل از بارگیری و باربری باید کاملا استراحت کرده باشد و سرحال باشد تا در هنگام باربری بار به سمت مقصد دچار خواب آلودگی نشود.
  2. مطلع بودن راننده از نوع باری که قرار است حمل کند.
  3. حسن رفتار راننده با مشتریان
  4. به موقع رسیدن راننده به مبدأ و مقصد
  5. نحوه چینش و بارگیری بار
  6. راننده قبل از حرکت کردن موظف است تمامی نکات ایمنی بار را از جمله نوع چینش و محکم بودن بار را برسی کند تا در صورت نیاز در مهار کردن خطر موفق باشد.
  7. اگر فاصله مبدأ تا مقصد زیاد باشد، راننده موظف است در هر 80 تا 100 کیلومتر بایستد و از محکم بودن بار مطمئن شود.
  8. راننده باید بداند از زدن ترمزهای ناگهانی یا انحراف سریع خودداری کند تا به باری که حمل می کند، آسیبی نرسد.
  9. راننده و کمک راننده باید در هنگام بارگیری در کنار بایستند تا مزاحم رفت و آمد کارگرانی که مشغول به کار هستند نباشند و آسیبی به خودشان نرسد.
  10. راننده موظف است بارنامه هوشمندی را که توسط سامانه پیک آموت صادر می شود، به صورت الکترونیکی در اختیار داشته باشد و به صاحب بار نشان دهد و با هر بار تغییر وضعیت، آن در سامانه ثبت کند تا با استفاده از کد رهگیری روی بارنامه امکان رصد وضعیت بار وجود داشته باشد.

مراحل باربری و ثبت سفارش توسط مشتریان

با ارتباط با دفتر مرکزی آموت بار یا با شماره گیری نمایندگی شهر خود می توانید بار خود را اعلام کنید. بعد از استعلام قیمت و اطلاع از نحوه باربری می توانید با توجه به نوع بار، حجم بار، وزن بار، ماشین موردنیاز خود را انتخاب کنید. مثلا برای باربری موتورسیکلت می توان از نیسان بار استفاده کرد؛ ولی برای باربری اثاثیه منزل با حجم بالا حتما باید از خاور یا کامیونت مسقف استفاده شود.

لازم به ذکر است که مجموعه باربری پیک آموت، پس از اعلام بار توسط مشتری ماشین متناسب با بار را در کمتر از 1 ساعت به مبدأ ارسال می کند.

پیک آموت، نخستن ناوگان حمل و نقل سبک بار

پیک آموت در تلاش است تا برای رفاه حال مشتریان گرامی، رانندگان حرفه ای و با تجربه را در مجموعه خود داشته باشد. این مجموعه حمل و نقل با داشتن 34 نمایندگی رسمی در مراکز استان ها و 64000 راننده نیسان بار با تجربه، موجب ایجاد شبکه ای گسترده در سراسر کشور شده است. با این کار متقاضیان حمل بار در هر جایی از ایران باشند، می توانند تنها با یک تماس بار خود را اعلام کنند و از خدمات ویژه پیک آموت استفاده کنند.

برای ارتباط با دفتر مرکزی باربری می توانید با پشتیبانی آموت بار تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط دیگر

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.