باربری نمایشگاه بین المللی استان کرمانشاه

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار

02152901

کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری-نمایشگاه-بین-المللی-استان-کرمانشاه-پیک-آموت

نمایشگاه بین المللی کرمانشاه در بلوار شهید بهشتی، پارک شاهد، نمایشگاه بین المللی کرمانشاه قرار دارد. شما میتوانید برای دریافت ماشین باربری مورد نظر خود با نمایندگی آموت بار در کرمانشاه 09183103991 و یا دفتر مرکزی آموت بار 02188520204 تماس بگیرید و بار خود را اعلام کنید و از بین رانندگان یکی را به دلخواه با توجه به نوع بار، حجم بار، وزن بار و … انتخاب نمائید.

بلوار شهید بهشتی پارک شاهد نماشگاه بین المللی کرمانشاه
09183103991

نیسان بار نمایشگاه بین المللی استان کرمانشاه

بسیاری از بارهای استان کرمانشاه و نمایشگاه بین المللی استان کرمانشاه توسط باربری آموت بار حمل می شود، این بارها شامل باربری لوازم منزل و لوازم منزل می باشد. برای جا به جایی لوازم بزرگ (فریزر، یخچال، فرش و …) باید از شرکت های باربری کمک بخواهید. به همین خاطر باربری آموت بار آماده خدمت رسانی به مردم و حمل بارشان از نمایشگاه بین المللی می باشد. پس از اعلام بار ماشین مورد نظر حداقل تا 2 ساعت بعد برای بارگیری به مبدأ می رود.

حمل بار از نمایشگاه ها به شهرستان ها

بسیاری از کارخانه دار ها با توجه به موضوع نمایشگاه محصولات خود را برای دیده شدن وارد نمایشگاه ها میکنند. برای مثال لوازم برقی وارد نمایشگاه ها می شوند تا مردم برای دیدن این محصولات جدید به نمایشگاه بیایند و پس از رویت خرید خود را آغاز کنند.

همچنین نمایشگاه مواد غذایی و یا مبلمان هم به همین صورت فعالیت می کنند. باربری آموت بار برای راحتی شما ماشین های باربری برای حمل بار از نمایشگاه ارسال می کند. فقط کافیست با دفتر آموت بار در استان کرمانشاه 09183103991 و یا دفتر مرکزی آموت بار به شماره 02188520204 تماس حاصل فرمائید.

بارگیری و تخلیه لوازم سنگین نمایشگاه بین المللی

یکی دیگر از نگرانی ها نحوه بارگیری و تخلیه لوازم سنگین می باشد. برای این امر هم راه حل وجود دارد. باربری آموت بار برای بارگیری و تخلیه لوازم سنگین برای شما کارگر ارسال می کند. هرچقدر کارگران بیشتر باشد تخلیه و بارگیری محصولات و بار راحت تر و بدون خطر می باشد.

پایانه باربری کرمانشاه

برای اطلاع از پایانه باربری و لیست باربری های شهر کرمانشاه می توانید با شماره 09183103991 تماس بگیرید. برای اطلاع دقیق از تعرفه باربری خود نیز می توانید با شرکت باربری آموت بار تماس بگیرید و تعرفه باربری خود از کرمانشاه به شهرستان های دیگر کشور را از مشاورین ما بپرسید.

باربری آموت بار در تمامی مناطق استان کرمانشاه نمایندگی خود را راه اندازی کرده است که به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به مردم عزیز کشور می باشد. شما می توانید برای ارسال محصولات خود و یا مشاوره با نمایندگی منطقه خود و یا دفتر مرکزی آموت بار به شماره 02188520204 و یا دفتر آموت بار در استان کرمانشاه تماس بگیرید.

اتوبار نمایشگاه بین المللی, باربری نمایشگاه بین المللی, باربری نیسان نمایشگاه بین المللی, نمایشگاه بین المللی استان کرمانشاه, هزینه باربری از نمایشگاه بین المللی

مطالب مرتبط دیگر

4 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.