یکی از باربری های دیگر که آموت بار از نمایشگاه شهرها و استان های کشور ارسال می می کند، باربری از نمایشگاه بین المللی استان کرمانشاه می باشد.

شما می توانید در سایت پیک آموت درباره باربری از نمایشگاه های استان مرکزی، خراسان رضوی و … مطلع شوید.

نمایشگاه بین المللی کرمانشاه

این نمایشگاه در کرمانشاه، بلوار شهید بهشتی، پارک شاهد، نمایشگاه بین المللی کرمانشاه قرار دارد. شما میتوانید برای دریافت ماشین باربری مورد نظر خود با نمایندگی آموت بار در کرمانشاه 09183103991 و یا دفتر مرکزی آموت بار 02188520204 تماس بگیرید و بار خود را اعلام کنید و از بین رانندگان یکی را به دلخواه با توجه به نوع بار، حجم بار، وزن بار و … انتخاب نمائید.

هزینه باربری

هزینه باربری از نمایشگاه بین المللی استان کرمانشاه به عواملی مانند

  • نوع بار
  • وزن بار
  • حجم بار
  • ارزش بار
  • تعداد ماشین باربری
  • نوع ماشین باربری
  • بیمه باربری
  • فاصله مبدأ تا مقصد

و … بستگی دارد. با شماره گیری نمایندگی آموت بار در کرمانشاه می توانید از تعرفه باربری خود به شهرها و استان های کشور مطلع شوید.

نیسان بار نمایشگاه بین المللی استان کرمانشاه

بسیاری از بارهای استان کرمانشاه و نمایشگاه بین المللی استان کرمانشاه توسط باربری آموت بار حمل می شود، این بارها شامل باربری لوازم منزل، لوازم منزل و … می باشد. برای جا به جایی لوازم بزرگ (فریزر، یخچال، فرش و …) باید از شرکت های باربری کمک بخواهید. به همین خاطر باربری آموت بار آماده خدمت رسانی به مردم و حمل بارشان از نمایشگاه بین المللی می باشد. پس از اعلام بار ماشین مورد نظر حداقل تا 2 ساعت بعد برای بارگیری به مبدأ می رود.

بسته بندی لوازم و محصولات نمایشگاه بین المللی

برخی از محصولات مانند محصولات چوبی، برقی و … ممکن است در هنگام باربری دچار آسیب شود و این برای صاحب بارها نگران کننده است و این سوال برای آنها پیش می آید که راه حل چیست؟

آموت بار برای اطمینان و برطرف کردن نگرانی شما بارهای ارسالی شما را بیمه می کند تا در صورت آسیب و یا خسارت، بیمه تمامی خسارت وارد شده به بار را پرداخت کند.

همچنین تمام ماشین های باربری آموت بار دارای چادر برزنتی می باشند تا در فصل های پاییز و زمستان که بارندگی و بارش برف داریم بار شما دچار آسیب نشود.

حمل بار از نمایشگاه ها به شهرستان ها

بسیاری از کارخانه دار ها با توجه به موضوع نمایشگاه محصولات خود را برای دیده شدن وارد نمایشگاه ها میکنند. برای مثال لوازم برقی وارد نمایشگاه ها می شوند تا مردم برای دیدن این محوصلات جدید به نمایشگاه بیایند و پس از رویت خرید خود را آغاز کنند.

همچنین نمایشگاه مواد غذایی و یا مبلمان هم به همین صورت فعالیت می کنند. باربری آموت بار برای راحتی شما ماشین های باربری برای حمل بار از نمایشگاه ارسال می کند. فقط کافیست با دفتر آموت بار در استان کرمانشاه 09183103991 و یا دفتر مرکزی آموت بار به شماره 02188520204 تماس حاصل فرمائید.

ماشین های باربری نمایشگاه بین المللی استان کرمانشاه

شرکت باربری آموت بار تا کنون توانسته بیش از نیمی از ماشین های باربری را در اختیار خود قرار دهد تا بتواند بارهای مردم عزیز کشور را به صورت کاملا سریع و مطمعن انجام شود. ماشین های باربری آموت بار شامل نیسان، خاور، کامیونت، تریلی می باشد که هر کدام مل های مختلفی دارد که می توانید برای اطلاع از موجودی ماشین مورد نظر باربری با آموت بار تماس بگیرید.

بارگیری و تخلیه لوازم سنگین نمایشگاه بین المللی

یکی دیگر از نگرانی ها نحوه بارگیری و تخلیه لوازم سنگین می باشد. برای این امر هم راه حل وجود دارد. باربری آموت بار برای بارگیری و تخلیه لوازم سنگین برای شما کارگر ارسال می کند. هرچقدر کارگران بیشتر باشد تخلیه و بارگیری محصولات و بار راحت تر و بدون خطر می باشد.

نمایندگی های آموت بار در استان کرمانشاه

باربری آموت بار در تمامی مناطق استان کرمانشاه نمایندگی خود را راه اندازی کرده است که به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به مردم عزیز کشور می باشد. شما می توانید برای ارسال محصولات خود و یا مشاوره با نمایندگی منطقه خود و یا دفتر مرکزی آموت بار به شماره 02188520204 و یا دفتر آموت بار در استان کرمانشاه تماس بگیرید.

شعبات تهران

مطالب مرتبط دیگر

فهرست