وانت بار فرمانیه

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
وانت بار فرمانیه پیک آموت

 وانت بار فرمانیه پیک آموت آماده ارائه خدمات است. شما می توانید در محدوده تهران.درخواست وانت بار ارزان را کنید.

محدوده فرمانیه از سمت شمال به جماران.و سمت جنوب به قیطریه منتهی می‌ شود. همچنین از سمت شرق به کاشانک.و از سمت غرب به حکمت متصل است.

شعبه فرمانیه
22854659

از نظر باربری بسیاری از خیابان‌ های محله فرمانیه مهم هستند.که عبارت از دیباجی شمالی، آذر مینا، کوهستان.هشتم، نارنجستان هفتم و نارنجستان یکم،.تنگستان دوم، عسگریان و مهمان‌ دوست است. ما می‌ خواهیم برای شما در این مطلب.درباره وانت‌ بار فرمانیه اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم.

فرمانیه یکی از چند صد محله‌ ای است.که پیک آموت آن را از نظر باربری پوشش می دهد. ما در این مطلب سعی کرده‌ ایم برای شما در.رابطه با باربری که توسط وانت بار فرمانیه انجام.می‌ شود و درمورد خدمات درخواست وانت صحبت کنیم.

پیشنهاد می‌ کنیم اگر شما جزو افرادی هستید.که در فرمانیه یا در نزدیکی آن زندگی می‌ کنید و یا آنکه در این محله مشغول به.کسب و کار هستید، این مطلب را بخوانید؛ زیرا هر کسی ممکن است در طول زندگی.خود حداقل یک بار.به وانت بار یا نیسان بار برای حمل وسایل خود احتیاج داشته باشد. شما با خواندن این مطلب.اطلاعات مفیدی را به دست خواهید آورد.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله پیک وانت بار تجریش پیشنهاد می شود. 

پیک وانت بار فرمانیه

وانت بار فرمانیه برای حمل خرده بار 

باربری خرده بار یکی از انواع حمل‌ و نقل هایی.است که پیک آموت انجام می‌ دهد. وانت بار فرمانیه پیک آموت جزو معدود شرکت‌ های باربری است.که برای خرده‌ بار، وانت‌ بار ارزان ارسال می‌ کند. یعنی شما می‌ توانید به جای پرداخت کل.کرایه مسیر تقریباً نصف آن مبلغ را پرداخت کنید.

لازم به ذکر است که بگوییم در دیگر شرکت‌ های.باربری چنین خدماتی برای خرده بار وجود ندارد و این موضوع تنها مخصوص به شرکت پیک آموت است. به معنای دیگر شما در هر شرکت باربری.دیگری باید کرایه کامل مسیر را پرداخت کنید.

اما تنها در پیک آموت می‌ توانید با وانت‌ بار ارزان، خرده بار.خود را ارسال کرده و تنها نصف کرایه مسیر را بدهید. برای خرده بارهای شما بارنامه صادر خواهد شد. همچنین پیک آموت برای ارسال خرده بار با وانت بار ارزان، آنها.را بیمه می‌ کند. بنابراین جای هیچ‌ گونه نگرانی.برای شما وجود نخواهد داشت.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله پیک وانت بار شریعتی پیشنهاد می شود. 

پیک وانت بار فرمانیه

خدمات وانت بار فرمانیه

مناطقی را که پیک آموت می‌ تواند به آنجا باربری داشته باشد، شامل تمامی نقاط تهران و به تمامی شهرها و شهرستان‌ های ایران است. درصورتی که شما در منطقه فرمانیه زندگی می‌ کنید، می‌ توانید درخواست باربری تهران به شهرستان را بدهید. پیک آموت برای شما این باربری را انجام خواهد داد.

در این شرکت ساعت و مکان باربری مهم نمی‌ باشد؛ زیرا تمامی مناطق تحت پوشش این شرکت هستند. همچنین به دلیل آنکه شما محدودیت زمانی ندارید، می‌ توانید در هر ساعتی از شبانه‌ روز درخواست باربری کنید. به معنای دیگر می توان بیان کرد که پیک آموت به‌ صورت 24 ساعته برای ارائه خدمت به شما آماده می باشد.

رانندگان این شرکت در سراسر تهران وجود دارند، به همین دلیل شما می‌ توانید برای وانت بار فرمانیه از هر نقطه‌ ای که هستید، اقدام کنید.

پیشنهاد پیک آموت: مشاهده لیست نمایندگی های وانت و نیسان بار پیک آموت

 وانت بار فرمانیه برای حمل اثاثیه منزل

در صورتی که شما نیاز به شرکتی داشته باشید که حمل اثاثیه منزل شما را انجام دهد، می‌ توانید از پیک آموت کمک بگیرید.

باربری اثاثیه منزل شما چه در حجم کم و چه در حجم زیاد باشد، پیک آموت برای شما این کار را انجام می‌ دهد؛ زیرا این شرکت مجهز به ماشین‌ های باربری نیسان بار ، وانت‌ بار، کامیونت و خاور است. پیک آموت فقط در رابطه با باربری بین شهری تهران نیست، بلکه شما می‌ توانید برای نقل مکان به شهرستان‌ ها از وانت بار فرمانیه کمک بگیرید. به دلیل آنکه این شرکت در سراسر ایران دارای شعبات زیادی است، باربری و حمل اثاثیه منزل شما می‌ تواند به هر کجا و به هر نقطه‌ ای از ایران صورت بگیرد.

از دیگر خدماتی که در پیک آموت می‌ تواند در اختیار شما قرار دهد، کارگر بسته بندی می باشد. شما همراه با خدمات درخواست وانت می توانید کارگر بسته‌ بندی نیز درخواست کنید. وظیفه این کارگران بسته‌ بندی اثاثیه منزل شما برای نقل مکان کردن به منزله جدید شما است.

به معنای دیگر در صورتی‌ که شما از وانت بار فرمانیه، درخواست کارگر بسته‌ بندی کنید، دیگر نیازی به بسته‌ بندی کردن اثاثیه توسط خودتان نیست. به این صورت شما به راحتی می‌ توانید به منزل جدیدتان جا به جا شوید. درخواست کارگر بسته بندی همراه با سرویس درخواست وانت برای شما مزیت‌ های بسیار زیادی دارد که عبارت است از:

 • خسته نشدن از برای جمع آوری کردن اثاثیه
 • شلوغ نشدن خانه در هفته‌ های آخر جا به جایی
 • انجام کار بسته‌ بندی توسط کارگران به مدت کمتر از یک روز
 • تهیه شدن تجهیزات و لوازم بسته‌ بندی توسط خود شرکت
 • سریع‌ تر انجام شدن بسته‌ بندی با پیک وان بار فرمانیه
 • صادر کردن بارنامه و بیمه کردن اثاثیه شما برای باربری
 • چیدمان صحیح و اصولی اثاثیه در کنار یکدیگر
 • آسیب ندیدن اثاثیه در حین باربری توسط سرویس درخواست وانت بار
 • نداشتن استرس و نگرانی از بابت آسیب دیدن اثاثیه

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله پیک وانت بار سید خندان پیشنهاد می شود. 

پیک وانت بار فرمانیه

در این مطلب در رابطه با پیک آموت و خدماتی که برای وانت‌ بار فرمانیه ارائه می شود، صحبت شد. امیدواریم این مطلب توانسته باشد برای کسانی که نیاز به وانت‌ بار دارند، اطلاعات کاملی را در اختیارشان گذاشته باشد.

همچنین در صورت داشتن سوال در رابطه با وانت‌ بار فرمانیه می‌ توانید با شماره تلفن پیک آموت تماس بگیرید. مشاوران این شرکت در رابطه با پیک آموت و تمام نمایندگان آن، به تمامی سوالات شما پاسخ خواهند داد.

لازم به ذکر است که بگوییم اگر شما در غرب تهران یا شرق و جنوب زندگی می‌ کنید و یا حتی در شهرستان‌ های دیگر هستید و می‌ خواهید به سمت شمال تهران باری را ارسال کنید، می‌ توانید از پیک آموت درخواست کمک کنید. همان‌ طور که گفتیم این شرکت در تمامی ساعات شبانه‌ روز و در هر نقطه‌ ای که باشید، آماده به ارائه خدمات باربری به شما هموطنان عزیز هستند.

پیک آموت، ارائه کننده خدمات باربری وانت و نیسان بار در تهران و شهرستان ها

باربری نیسان بار پیک آموت به صورت شبانه روزی در سراسر شهر تهران و شهرستانها به صورت تخصصی آماده ارائه خدمات در زمینه های حمل اثاثیه منزل، باربری تهران به شهرستان و باربری وانت بار است.

خدمات پیک آموت عبارت است از:

 •  ارسال خودروی مجهز با کلیه امکانات و راننده مجرب و حرفه ای
 •  کاهش کل مقدار زمان لازم برای امور اسباب کشی
 •  بسته بندی لوازم حساس و قیمتی به صورت ویژه برای محافظت بیشتر
 • اعزام نیروی ورزیده و ماهر به تمامی مناطق تهران بزرگ
 • ارسال خودروی مجهز با کلیه امکانات و راننده مجرب و حرفه ای
 • بسته بندی اثاثیه منزل با متد روز دنیا و قیمت بسیار مناسب
 • راهنمایی، مشاوره و باربری شبانه روزی (هفت روزه هفته)
 • افزایش سرعت در حمل بار و اثاثیه و چیدمان لوازم در محل جدید
 • باربری بین شهری از تهران به سایر نقاط
 • رعایت حقوق مشتریان برای جلب رضایت و اعتماد آنها

شما می توانید برای آگاهی بیشتر از خدمات و ارتباط با دفتر مرکزی آموت بار با شماره 02188520204 تماس بگیرید.

مطالب مرتبط دیگر