وانت بار الهیه

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
وانت بار الهیه پیک آموت

وانت بار الهیه در محدوده تهران توسط شرکت حمل و نقل پیک آموت ارائه می شود. همچنین حمل اثاثیه منزل با نیسان بار و وانت بار الهیه به همراه کارگر در این شرکت وجود دارد.

محله الهیه از سمت شمال به تجریش و.از سمت جنوب به بزرگراه صدر و امانیه متصل می شود. این محله از سمت شرق به.شریعتی و قیطریه و از سمت غرب به ولیعصر.و محمودیه محدود می شود.

شعبه الهیه
22855361

 در این مطلب ما قصد داریم در مورد وانت‌ بار الهیه و  شرکت.حمل‌ و نقل و باربری پیک آموت صحبت کنیم. در ابتدا قصد داریم برای شما درباره این شرکت باربری.بگوییم. پیک آموت یک شرکت.حمل‌ و نقل و باربری است و در زمینه های باربری فعالیت می‌ کند؛ همچنین سالیان زیادی است که در حوزه.باربری‌ بین‌ شهری و جا به‌.جایی و حمل بار به تمامی.شهرها و باربری تهران به شهرستان فعالیت دارد.

پیک آموت به‌ صورت شبانه‌ روزی فعالیت دارد،.به معنای آنکه شما می‌ توانید در هر کجای تهران که قرار دارید و.در هر ساعتی از 24 ساعت شبانه‌ روز درخواست باربری و استفاده از یکی از خدمات باربری را داشته باشید. کارمندان این شرکت در کمترین زمان ممکن امور مربوط به باربری را برای شما انجام خواهند داد.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله باربری تهران پیشنهاد می شود. 

پیک وانت بار الهیه

خدمات وانت بار الهیه

الهیه یکی از محله‌ های شمال تهران است. پیک آموت برای باربری این محله از شمال تهران، خدمات وانت بار الهیه را ارائه می‌ دهد. یکی از انواع باربری‌ ها که بسیار انجام می شود، حمل اثاثیه منزل در الهیه می‌ باشد. مهم است که شما از شرکت باربری که بتواند تمامی باربری‌ های بین‌ شهری و از شهری به شهر دیگر را که انجام می‌ دهد، کمک بگیرید.

هر چه شرکت باربری که از آن کمک می گیرید مناطق تحت پوشش بیشتری داشته باشد، خدمات بیشتری می‌ تواند به شما ارائه دهد. پیک آموت تمامی مناطق تهران را از نظر باربری و حمل‌ و نقل بار پوشش می دهد.

به همین علت شما در هر کجای تهران که باشید، می‌ توانید برای امور باربری خود از پیک آموت کمک بگیرید و این شرکت برای شما نیسان بار یا وانت بار ارسال می‌ کند. رانندگانی که جهت باربری برای شما فرستاده می شوند، در رابطه با رانندگی اطلاعات کافی دارند و آشنا به امور باربری هستند.

بنابراین جای هیچ نگرانی برای شما باقی نمی‌ ماند. البته اگر شما حمل اثاثیه منزل دارید، می‌ توانید از ماشین‌ های باربری بزرگ‌ تری استفاده کنید. پیک آموت برای شما که حمل اثاثیه منزل دارید و میزان وسایلتان زیاد است، ماشین‌ های کامیونت و خاور را هم می‌ تواند ارسال کند. در اصل نیسان بار و وانت‌ بار برای حمل بارهای با خرده بار (حجم کم مانند) است.

پیک آموت برای آنکه خیال مشتریانش از.بابت به سلامت رسیدن بارشان راحت شود. تمامی بارها را بیمه می‌ کند، حتی خرده بار. این موضوع تنها برای اطمینان خاطر مشتری.و نداشتن نگرانی بابت صدمه دیدن اثاثیه‌ در حین.باربری با وانت‌ بار الهیه است.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله باربری تهران به رشت پیشنهاد می شود. 

پیک وانت بار الهیه

وانت بار الهیه برای حمل اثاثیه منزل

ارائه کارگران بسته‌ بندی برای حمل اثاثیه منزل یکی از خدمات پیک آموت است. این بخش از خدمات پیک آموت تنها برای راحت‌ تر انجام شدن جا به جایی به منزل جدید است.

افراد زیادی در زمان جا به‌ جایی و نقل مکان به منزل جدیدشان استرس زیادی دارند و نیاز به خدمات وانت بار الهیه دارند. از آن جهت که چگونه باید بسته‌ بندی اثاثیه خود را انجام دهند تا در زمان حمل‌ و نقل آسیبی به اثاثیه آنها وارد نشود. پیک آموت برای این افراد کارگر بسته‌ بندی برای حمل اثاثیه منزل ارائه می‌ کند.

درخواست کارگر بسته‌ بندی برای شما دارای مزیت‌ های زیادی است که این مزایا عبارتند از:

 • بسته‌ بندی شدن اثاثیه در کمتر از یک روز
 • سرعت بالای بسته‌ بندی و جلوگیری از شلوغی منزل شما
 • صدمه ندیدن اثاثیه در حین باربری
 • بسته‌ بندی اصولی و کاملاً مناسب اثاثیه شما
 • خسته نشدن برای بسته‌ بندی وسایل توسط خودتان
 • داشتن استرس و نگرانی کمتر
 • راحت‌ تر جا به‌ جا شدن به منزل جدید

تمامی این موارد از مزایای درخواست کارگر بسته بندی برای حمل اثاثیه منزل در محدوده الهیه است. بنابراین اگر شما فرد پرمشغله‌ ای هستید یا حتی اگر در صورت وجود وقت کافی نمی‌ دانید که چگونه باید بسته‌ بندی اثاثیه خود را انجام دهید، می‌ توانید از وانت بار الهیه پیک آموت برای این موضوع کمک بگیرید.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله باربری تهران به مشهد پیشنهاد می شود. پیک وانت بار الهیه

 وانت بار الهیه برای خرده بار

یکی از انواع باربری هایی که با وانت بار الهیه بسیار.انجام می‌ شود، ارسال خرده بار است. افراد بسیار زیادی هستند که از محله‌ های دیگر تهران.وسیله‌ ای برای منزل خود خریداری می‌کنند و برای جا به جایی و باربری این وسیله‌.به یک شرکت مطمئن حمل‌ و نقل احتیاج دارند.

برای مثال اگر شما در غرب تهران زندگی می‌ کنید و قصد دارید.از یک مرکز خرید در مرکز یا شرق تهران وسیله‌ ای.را خریداری کنید. مانند گاز، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی یا هر وسیله دیگری می‌ توانید برای باربری آن.از وانت‌ بار الهیه استفاده کنید.

به این نوع از باربری‌ ارسال خرده بار می‌ گویند. لازم به ذکر است که بگوییم پیک آموت.باربری خرده بار با وانت بار الهیه بارنامه نیز صادر می کند. این موضوع در دیگر شرکت های باربری.کمتر اتفاق می‌ افتد یا حتی اصلاً اتفاق نمی‌ افتد.

برای باربری خرده بار در وانت بار الهیه، یک کارگر برای حمل آن در اختیار شما قرار داده می شود و هزینه باربری نصف قیمت یک بار کامل محاسبه می شود. البته این مورد برای خرده بار فقط در یپک آموت این گونه است. سایر شرکت های باربری از شما کرایه کامل مسیر را برای خرده بار دریافت می کنند.

پیشنهاد پیک آموت: مشاهده لیست نمایندگی های وانت و نیسان بار پیک آموت

پیک وانت بار الهیه

در این مطلب ما سعی کرده ایم تا تمامی امکاناتی که برای وانت بار الهیه وجود دارد، بگوییم. همچنین باید ذکر کنیم که ارائه خدمات باربری برای وانت بار الهیه یکی از تخصص های پیک آموت است. شما می‌توانید سوالات خود را در رابطه با وانت بار الهیه از مشاوران شرکت بپرسید.

پیک آموت، ارائه کننده خدمات باربری وانت و نیسان بار در تهران و شهرستان ها

باربری نیسان بار پیک آموت به صورت شبانه روزی در سراسر شهر تهران و شهرستانها به صورت تخصصی آماده ارائه خدمات در زمینه های حمل اثاثیه منزل، باربری تهران به شهرستان و باربری وانت بار است.

خدمات پیک آموت عبارت است از:

 •  ارسال خودروی مجهز با کلیه امکانات و راننده مجرب و حرفه ای
 •  کاهش کل مقدار زمان لازم برای امور اسباب کشی
 •  بسته بندی لوازم حساس و قیمتی به صورت ویژه برای محافظت بیشتر
 • اعزام نیروی ورزیده و ماهر به تمامی مناطق تهران بزرگ
 • ارسال خودروی مجهز با کلیه امکانات و راننده مجرب و حرفه ای
 • بسته بندی اثاثیه منزل با متد روز دنیا و قیمت بسیار مناسب
 • راهنمایی، مشاوره و باربری شبانه روزی (هفت روزه هفته)
 • افزایش سرعت در حمل بار و اثاثیه و چیدمان لوازم در محل جدید
 • باربری بین شهری از تهران به سایر نقاط
 • رعایت حقوق مشتریان برای جلب رضایت و اعتماد آنها

شما می توانید برای آگاهی بیشتر از خدمات و ارتباط با دفتر مرکزی آموت بار با شماره 02188520204 تماس بگیرید.

مطالب مرتبط دیگر