اسباب کشی در دوران کرونا

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
اسباب کشی در دوران کرونا پیک آموت

اسباب کشی در دوران کرونا همواره کاری سخت و پراسترس است و کمتر افرادی هستند که این فرایند را دوست داشته باشند. رعایت فاصله اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی در حین جابجایی، ضدعفونی وسایل و منزل جدید، همگی از جمله مسایلی هستند که اسباب کشی در دوران کرونا را سخت‌تر کرده‌اند.
پیش از هرچیز توصیه می شود که در صورت امکان اسباب کشی در دوران کرونا، برای پیشگیری از کرونا به تعویق بیندازید.
هیچ چیز مهم‌تر از سلامتی شما و خانواده‌تان نیست و چند ماه به عقب انداختن اسباب کشی بهتر از تحمل کردن بیماری است. اما اگر واقعا تنها راه اسباب کشی است با انجام درست و اصولی بسته بندی لوازم و ضدعفونی لوازم و ضدعفونی کردن خانه می توان گام‌های مهمی در راستای پیشگیری از کرونا برداشت.

چگونگی اسباب کشی در دوران کرونا

برای انجام اسباب کشی در دوران کرونا باید نکات مهمی را رعایت کرد که آنها عبارت است از:

1- تهیه لیست از کارها و وسایلی که باید در اسباب کشی بسته‌بندی شوند

بهتر است لیستی از کارها تهیه کرد و به ترتیب آنها را انجام دهید. در این لیست می‌توان وسایلی که زیاد به آنها نیاز ندارید را زودتر شسته و ضدعفونی و در نهایت بسته‌بندی کنید. توصیه ما به شما این است که بسته‌بندی وسایل خانه را چند هفته قبل از حمل اثاثیه منزل شروع کنید. برای بسته بندی وسایل از پوششی استفاده کنید که پس از تماس دست نیروهای باربری بتوانید آنها را دور بیندازید.

2- از کارتن‌های مقوایی باکیفیت و تازه برای اسباب کشی منزل استفاده کنید

یکی دیگر از نکات اسباب کشی که همواره باید به آن توجه کرد، استفاده از جعبه‌های محکم برای بسته‌بندی وسایل منزل است. در گذشته در صورتی که کارتن‌های مقوایی با کیفیت در منزل نداشتیم، آن از  سوپر مارکت تهیه می‌کردیم. اما در این روزها با شیوع کرونا  اصلا این کار توصیه نمی‌شود. در صورتی که کارتن های محکم و مناسب اسباب کشی در منزل ندارید، می‌توانید از شرکت‌های معتبر کارتن‌های نو خریداری کنید.

3- وضعیت عبور و مرور محله یا شهر جدید را پیش از اسباب کشی بررسی کنید

اگر قصد جابه جایی میان دو شهر مختلف را دارید، حتما قبل از حمل اثاثیه قوانین عبور و مرور به شهر جدید را مطالعه کنید و یا اگر قرار است به یک محله جدید در قسمت دیگری از شهر بروید، حتما با بررسی درباره زمان ترافیک آگاهی لازم را کسب کنید و بکوشید در آخر هفته که خیابان ها خلوت تر است، اسباب کشی را انجام دهید.

4- توجه بیشتری به نظافت و بهداشت منزل جدید داشته باشید.

نظافت و بهداشت منزل جدید همواره یکی از دغدغه‌های زنان پیش از. ورود به خانه جدید است، باید با توجه به شیوع کرونا دقت بیشتری به این مسئله داشت و  پیش از اسباب کشی در دوران کرونا، مکان جدید را حتما ضدعفونی کنید و حداقل یک روز پس از ضدعفونی کردن جابجا شوید. شاید خانه جدید خالی بوده باشد و کسی در آن زندگی نمی‌کرد، اما قطعا افراد زیادی برای بازدید به آنجا رفت و آمد داشته اند.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله نکات مهم در هنگام اسباب کشی پیشنهاد می شود.

نکات مهم بعد از اسباب کشی

1- ضدعفونی لوازم  را فراموش نکنید

حتی اگر کارگران شرکت باربری تمام نکات بهداشتی را رعایت کرده‌ و خودتان هم تمام مدت بر روند .انجام کار نظارت داشته اید، ولی باز هم.لازم است ضدعفونی لوازم به‌خصوص سطوح بیرونی مثل روی کارتن ها را جدی. بگیرید و تمام آنها را ضدعفونی کنید. به جز کارتن ها هر چیز دیگری که بدون روکش منتقل شده را ضدعفونی کنید، سپس دست‌های‌ خود را بشویید..

2- ضدعفونی کردن خانه را در اولویت قرار دهید

تمام سطوحی .که کارگران باربری یا اشخاص دیگر با آن در تماس .بوده‌اند را با وسایل شوینده ضدعفونی کنید. دستگیره‌ها، کانتر و مواردی از این دست جزو مهم‌ترین سطوح هستند. که تماس زیادی با آنها وجود دارد.

3- اسباب مورد نیاز برای خانه‌ جدید را آنلاین تهیه کنید

این روزها بهتر است برای پیشگیری از کرونا تا حد امکان از خانه خارج نشویم. خوشبختانه خرید آنلاین بین افراد فراگیر شده و سایت‌های متعددی خدمات آنلاین ارائه می‌کنند.ب نابراین می‌توانید وسایل مورد نیاز برای خانه‌ جدید را آنلاین سفارش دهید و پس از ضدعفونی کردن خانه و سر فرصت آن را تحویل بگیرید.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله بهترین روش برای اسباب کشی پیشنهاد می شود.

چگونگی اسباب کشی در دوران کرونا

پیک آموت، ارائه کننده خدمات باربری وانت و نیسان بار در تهران و شهرستان ها

باربری نیسان بار پیک آموت به صورت شبانه روزی در سراسر شهر تهران و شهرستانها به صورت تخصصی آماده ارائه خدمات در زمینه های حمل اثاثیه منزل، باربری تهران به شهرستان و باربری وانت بار است.

خدمات پیک آموت عبارت است از:

  •  ارسال خودروی مجهز با کلیه امکانات و راننده مجرب و حرفه ای
  • بسته بندی لوازم حساس و قیمتی به صورت ویژه برای محافظت بیشتر
  • اعزام نیروی ورزیده و ماهر به تمامی مناطق تهران بزرگ
  • بسته بندی اثاثیه منزل با متد روز دنیا و قیمت بسیار مناسب
  • راهنمایی و مشاوره امور باربری به صورت شبانه روزی
  • افزایش سرعت در حمل بار و اثاثیه و چیدمان لوازم در محل جدید
  • باربری بین شهری از تهران به سایر نقاط کشور
  • رعایت حقوق مشتریان برای جلب رضایت و اعتماد آنها

شما می توانید برای آگاهی بیشتر از خدمات و ارتباط با دفتر مرکزی آموت بار با شماره 02188520204 تماس بگیرید.

مطالب مرتبط دیگر