باربری تایباد خراسان رضوی

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری تایباد

خدمات باربری تایباد یکی از دیگر خدماتی می باشد که شرکت باربری پیک آموت در استان خراسان رضوی انجام می دهد. خدماتنی همچون حمل اثاثیه منزل، حمل خرده بار، حمل لوازم و محصولات و … از دیگر خدماتی است که پیک آموت در تایباد و استان خراسان رضوی انجام می دهد.

برای دریافت خدمات باربری در استان خراسان رضوی و شهرستان تایباد با نمایندگی پیک آموت با شماره 05137608071 و 09156665639 تماس بگیرید و از خدمات این شرکت به صورت ویژه و شبانه روزی بهره مند شوید.

تایباد مرکز شهرستان تایباد می باشد که در شرق استان خراسان رضوی در نزدیکی مرز ایران و افغانستان قرار گرفته است. این شهر در 60 کیلومتری جنوب تربت جام و 225 کیلومتری جنوب شرقی مشهد واقع شده است. ارتفاع این شهر از سطح آب های آزاد حدود 806 متر میباشد.

همچنین این شهر در مسیر ارتباطی تربت جام و فریمان به مشهد متصل شده است. طبق آخرین سرشماری در تایباد جمعیت این شهر حدود 56.562 نفر بوده است. اگر نیاز به دریافت خدمات باربری در این شهر دارید با شرکت حمل و نقل پیک آموت همراه باشید.

مقالات بیشتر: باربری کرات و معدن سنگ آهن خراسان رضوی

باربری تایباد به تهران

از سه مسیر می توان خدمات باربری تایباد به تهران را انجام داد که این سه مسیر شامل موارد زیر می باشد:

مسیر اول شامل 1055 کیلومتر است که حدود 11 ساعت و 50 دقیقه فاصله زمانی دارد. این مسیر از تایباد به سمت نیشابور، سبزوار، شاهرود و سمنان حرکت می کند که در آخر به تهران ختم می شود.

مسیر دوم شامل 1420 کیلومتر است که حدود 16 ساعت و 10 دقیقه فاصله زمانی دارد. این مسیر از تایباد به سمت تربت حیدریه، کاشان و قم ادامه دارد و در انتها به سمت تهران حرکت می کند.

مسیر سوم شامل 1351 کیلومتر است که حدود 16 ساعت و 40 دقیقه فاصله زمانی دارد. این مسیر مانند مسیر اول تا تربت حیدریه ادامه دارد. پس از عبور از تربت حیدریه توسط جاده جندق به سمت جاده سمنان – تهران حرکت می کند.

خدمات باربری از تایباد به تهران معمولا با نیسان بار و خاور به صورت شبانه روزی انجام می شود. تمامی رانندگان پیک آموت با توجه به مهارت و شناخت جاده های کشور یک مسیر را جهت تسریع در زمان باربری انتخاب می کنند. همچنین از چادر برزنتی جهت جلوگیری از آسیب رسیدن به بار در زمان بارندگی برف و بارون استفاده می شود.

مقاله ی ترانزیت مشهد را از دست ندهید.

هزینه و خدمات باربری تایباد

هزینه باربری در تایباد ثابت نیست و با توجه به عواملی مشخص می شود که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نوع بار
 • وزن بار
 • حجم بار
 • ارزش بار
 • فاصله مبدأ تا مقصد
 • نوع ماشین باربری
 • بیمه بار
 • تعداد ماشین های باربری

و غیره. نوع ماشین باربری از موارد بسیار مهم در مشخص کردن هزینه باربری می باشد. در واقع هرچقدر ماشین باربری بزرگ تر باشد، هزینه نیز بیشتر می شود. اگر وزن بار شما 2 الی 2 تن و 200 باشد و حجم آن به اندازه اتاق نیسان است بهترین ماشین برای بارگیری نیسان بار می باشد.

اما اگر بار شما دارای حجم و وزن بیشتری است باید آن را با ماشین های بزرگ تر مانند خاور، کامیونت، تریلی و دیگر خودروها حمل کنید. جهت مشاوره با کارشناسان پیک آموت می توانید با شرکت باربری پیک آموت با شماره 05137608071 و 09156665639 تماس بگیرید.

از ارائه خدمات باربری می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ارائه خدمات باربری به صورت شبانه روزی در هر کجای ایران
 • انجام خدمات باربری انواع کالا ها با اوزان  و تناژ های مختلف
 • ارائه مشاوره رایگان در جهت بارگیری و باربری
 • بارنامه و بیمه نامه رسمی
 • پایین ترین قیمت باربری در تهران
 • حمل بار به صورت رفت و برگشت
 • ارائه بیمه نامه و بارنامه دولتی
 • تحویل به موقع و سریع بار
 • در اختیار داشتن 22.000 راننده فعال در سراسر کشور
 • انجام امور و خدمات باربری در 7 روز هفته به صورت شبانه روزی

مقالات بیشتر: باربری موسی آباد و سنگان خراسان رضوی

حمل اثاثیه منزل تایباد

حمل اثاثیه منزل از تایباد جزو خدمات ویژه شرکت باربری پیک آموت می باشد که به صورت شبانه روزی انجام می دهد. حمل اثاثیه منزل با وجود لوازمی حساس جزو باربری های بسیار مهم به شمار می رود. همچنین مدت زمان بسته بندی بارگیری و باربری از دیگر مواردی است که باربری اثاثیه منزل را مشکل ساز کرده است.

باربری تایباد

شرکت باربری پیک آموت جهت تسریع در زمان باربری برای بسته بندی لوازم منزل شما پرسنل مخصوص بسته بندی ارسال می کند. پرسنل بسته بندی تمامی لوازم منزل شما را به روش کاملا اصولی و مطمئن بسته بندی می کنند تا در هنگام بارگیری و باربری دچار آسیب نشوند. این امر هم در زمان بسته بندی و هم در میزان خستگی شما تأثیر بسیار مطلوبی را خواهد گذاشت.

پس از بسته بندی می توانید با نمایندگی پیک آموت تماس بگیرید و ماشین مورد نیاز خود را با توجه به حجم و وزن بار خود انتخاب نمائید. همچنین می توانید پس از باربری، در مقصد از پرسنل ما جهت تخلیه بار استفاده نمائید. خدمات باربری اثاثیه منزل از 0 تا 100 را با خیالی آسوده می توانید به شرکت باربری پیک آموت بسپارید.

مقالات بیشتر: باربری نیازآباد و مژن آباد

نیسان بار و وانت بار تایباد

خدمات نیسان بار و وانت بار در شهرستان تایباد  شامل بارهایی می باشد که وزن آنها 2 الی 2 تن و 200 می باشد. البته لام به ذکر است که حجم بار نیز باید به اندازه اتاق نیسان باشد. اگر بار شما وزن و حجم بیشتر از نیسان داشته باشد می توانید آن را با دو نیسان حمل کنید. در غیر این صورت باید بار را با ماشین های بزرگ تر مانند خاور، کامیونت، تریلی و … حمل کنید.

خدمات نیسان بار به صورت دربستی و ویژه ای تری نسبت به سایر همکاران باربری انجام می شود. این شرکت دارای بیش از 38.000 راننده نیسان فعال در سراسر کشور می باشد که می توانید از هر کجای ایران و ارتباط با نمایندگی شهر خود از خدمات نیسان بار این شرکت بهره مند شوید. جهت کارشناسی و مشاوره بیشتر خدمات باربری در تایباد و سایر شهرستان های استان خراسان رضوی می توانید با شماره های 05137608071 و 09156665639 در تماس باشید و از خدمات این شرکت به صورت ویژه بهره مند شوید.

مطالب مرتبط دیگر