باربری محدوده شهرک صنعتی صفادشت تهران

241654

شرکت باربری محدوده شهرک صنعتی صفادشت تهران در ارائه خدمات باربری تخصص و تجربه کافی را داراست. برای انتقال و جابه جایی بار از باربری های شهرک صنعتی صفادشت به شهرستان هایی چون اصفهان، تبریز، مشهد و بندرعباس آمادگی لازم را دارد. این شرکت با استفاده از وسایل نقلیه ای مثل خاور، نیسان روباز و نیسان مسقف اثاثیه منزل و مرسولات تجاری را انتقال می دهد. می توانید باربری تجهیزات آشپزخانه صنعتی را از شرکت پیک آموت بخواهید. 

شرکت باربری محدوده شهرک صنعتی صفادشت به طور 24 ساعته و در هر ساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی به مشتریان محترم است در صورتی که نیاز به سفارش ماشین برای حمل بار داشتید می توانید با شماره تلفن 44255696 تماس بگیرید کارشناسان شرکت باربری محدوده شهرک صنعتی صفادشت آماده پاسخگویی به سوالات مشتریان محترم هستند. این شرکت با کم‌ ترین قیمت و بهترین کیفیت بارهای شما را جا به جا کرده و موجب رضایتمندی شما خواهد شد.

شهرک صنعتی صفادشت  به دلیل داشتن شهرک صنعتی مصوب با 600 کارخانه و کارگاه صنعتی، 30 واحد کشاورزی، 50 واحد دامداری و مرغ داری، 5 هزار هکتار اراضی زیر کشت کشاورزی، 850 هکتار باغ فعالیت پویا و مستمری دارد. به صورتی که وجود این شهرک صنعتی و شرکت های فعال آن باعث کاهش جمعیت بیکار شهر صفادشت شده است. برای انتقال انواع بارهای سبک و سنگین از تهران به شهرستان های دیگر، آماده خدمت رسانی است.

تعرفه قیمت های شرکت باربری محدوده شهرک صنعتی صفادشت تهران

تعرفه قیمت های شرکت باربری محدوده شهرک صنعتی صفادشت تهران روند ثابت و مشخصی ندارد و تمامی قیمت ها از سوی اتحادیه باربری اعلام می شود. هزینه انتقال بار مضاف بر بعضی موارد که به طور مستقیم بر هزینه حمل بار تاثیر دارد مثل هزینه جاری رانندگان بعضی از موارد دیگر هم وجود دارند که در کرایه حمل بار تاثیر خواهند داشت.

پیش از درخواست خدمات برای استعلام قیمت ها با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید در صورتی که نیاز به مشاوره داشتید می توانید از مشاوره رایگان این کارشناسان استفاده کنید. کارشناسان این شرکت حاضر به ارائه پایین ترین هزینه حمل و نقل به مشتریان محترم هستند.

انتقال و جا به جایی انواع بار رایج و مرسوم، طبق وزن و نوع بار با وسایل متفاوت نقلیه صورت می گیرد. البته بهتر است این نکته نیز ذکر شود که اگر در شهرهایی همچون قم و قزوین زندگی می‌کنید، تعرفه قیمت ها بر اساس شهرک صفادشت انجام می‌گیرد.

برای حمل بارهایی که  اوزان آن ها بین 3 الی 4 تن هست از انواع کامیونت یا خاور بهره برده می شود هم چنین برای استفاده از وسایل نقلیه ای مثل کامیون روباز و مسقف طبق احتیاج مشتری و صاحبان بار برگزیده می شود. برای حمل و انتقال بارهایی که وزن آن ها نهایتا به 2 تن می رسد غالبا از نیسان بهره می برند.

یکی از بهترین و مهم ترین وسایل نقلیه به جهت باربری نیسان است که همیشه خیل عظیمی از خدمات انتقال و جابه جایی شهری و برون شهری بر عهده این وسیله نقلیه باربری هست. با این وجود بهتراست قبل از سفارش نیسان برای جابه جایی بار با کارشناسان شرکت باربری محدوده شهرک صنعتی صفادشت تماس بگیرید.

باربری محدوده شهرک صنعتی صفادشت چه بارهایی را جا به جا می کند؟

شرکت باربری محدوده شهرک صنعتی صفادشت انواع بارها را با وسایل نقلیه ی گوناگون جابه جا می کند.

 • بارهای تجاری سنگین از جمله: انواع ماشین، وسایل نقلیه با ماشین های خودرو بر
 • بارهای تجاری سبک از جمله: روغن موتور
 • بارهای صنعتی سنگین از جمله: بشکه، کانتینر، پالت
 • بارهای صنعتی سبک از جمله: انواع نبشی، میل گرد، انواع ورق، انواع شمش
 • جابه جایی و اثاث منزل
 • جابه جایی مواد پلاستیکی
 • جابه جایی مواد چوبی
 • حمل و انتقال انواع بارهای شیمیایی
 • جابه جایی بارهای فلزی
 • جابه جایی مواد غذایی و سلولزی
 • حمل و انتقال بارها و کالاهای برق و الکترونیک و کانی
 • و غیره

شرکت باربری محدوده شهرک صنعتی صفادشت به دو روش اثاثیه و لوازم منزل را منتقل می کند

انتقال اثاث و لوازم از تهران به شهرستان ها

در صورتی که قصد ارسال اثاثیه و لوازم را به مناطق مختلف کشور دارید، باربری محدوده شهرک صنعتی صفادشت تهران با تمام کادر مجرب و کارآزموده خود در خدمت شما هستند. این شرکت بار و لوازم منزل شما را با بهترین کیفیت به مقصد مورد نظر جابه جا می کند.

انتقال اثاث و لوازم از سایر نقاط کشور به تهران

در صورتی که قصد دارید تا لوازم و اثاث خود را از سایر شهرستان ها به تهران ارسال کنید کافی است با شماره تلفنی که قبلا ذکر شد تماس بگیرید. شرکت باربری محدوده شهرک صنعتی صفادشت  با بهترین تکنسین و با کیفیت ترین خدمات برای کمک به مشتریان گرامی حاضر است. افرادی که در مناطق دیگری از تهران همچون شریعتی و تهرانپارس سکونت دارند، می توانند انتقال اثاث خود را به شرکت بابری پیک آموت بسپارند.

خدماتی که شرکت باربری محدوده شهرک صنعتی صفادشت ارائه می دهد

شرکت باربری محدوده شهرک صنعتی صفادشت برای ارائه خدمات باربری به صورت درون شهری و برون شهری در خدمت مشتریان محترم است. حمل و انتقال بار از تمامی مناطق تهران به تمامی شهرستان های مذکور جزء فعالیت های این شرکت محسوب می شود.

این شرکت همه روزه خدمات باربری را با مناسب ترین قیمت و نرخ تعرفه صادر شده از سوی اتحادیه به تمام نقاط کشور ارائه می دهد. باربری محدوده شهرک صنعتی صفا دشت علاوه بر ارائه خدمات درون شهری از شهرک صنعتی صفادشت به شکل درون شهری به تمام نقاط شهر جزء فعالیت های این شرکت به حساب می آید. این اتوبار تمامی نقاط شهری تهران را تحت پوشش خود دارد و می توانید با یک تماس خدمات شایسته ای دریافت کنید.

همان گونه که همه ما می دانیم یکی از احتیاجات خدماتی که شهرک های صنعتی کوچک و بزرگ به آن نیاز  دارند، حضور شرکت های حمل و نقل برای ارائه خدمات باربری در شهرک های صنعتی محسوب می شود. این شرکت با استفاده از برترین تیم کاری که مجرب و کارآزموده هستند به مشتریان این منطقه خدمات مناسبی را ارائه می کنند.

به کار بردن بهترین و برترین تجهیزات برای ارائه خدمات باربری در شهرک صنعتی به وسیله این شرکت باعث شده تا به توسعه و پیشرفت خدمات خود در سطح این شهرک صنعتی فکر کنیم و در این راستا برای ارائه خدمات بهتر و به روزتر قدمی مثبت برداریم.

خدمات باربری محدوده شهرک صنعتی صفادشت به شرح زیر است:

 • ارائه بیمه نامه باربری به شکل آنلاین برای پرداخت خسارت احتمالی
 • سفارش آنلاین بارگیری
 • خدمات مشاوره ای رایگان حمل و نقل
 • حمل و انتقال بار از مبدأ به تمام شهرهای مذکور
 • بهره‌مندی از تیم کاری باتجربه، کارآزموده، متعهد و وقت شناس
 • بهره بردن از شبکه حمل و نقلی منظم
 • پشتیبانی 24 ساعته و آنلاین
 • بسته بندی با بهترین لوازم که از کیفیت بالایی برخوردار هستند

روند انتقال و جابه جایی اثاث و لوازم معمولا امری دشوار محسوب می شود چرا که امکان دارد طی این انتقال اسناد، مدارک و یا لوازم با ارزش ناپدید شوند. به همین علت شرکت باربری محدوده شهرک صنعتی صفادشت برای پیشگیری از مشکلات ناشی از فرآیند باربری و هم چنین برای تامین رفاه حال مشتریان محترم شروع به ارائه خدمات باربری در تمام ایام سال کرده است.

این شرکت  برای حمل آسان بار مشتریان گرامی اقدام به شناساندن بخشی از فعالیت های خود کرده است این فعالیت ها در زیر اشاره شده است.

 • تخصص و مهارت کافی در حمل و انتقال اثاثیه منزل، شرکت ها، ادارت و سازمان ها
 • بهره گیری از برترین کادر مجرب و کارآزموده
 • بسته بندی با استفاده از تجهیزاتی چون فوم، کارتن چندلایه مخصوص وسایل و لباس، پاپل رپ و استرچ رپ
 • بسته بندی تخصصی به وسیله تکنسین مجرب و با مهارت.
 • ارائه خدمات به خصوص به تمام مناطق تهران و شهرستان ها
 • جابه جایی و انتقال وسایل حساس مانند: حمل پیانو، گاو صندوق، ساید بای ساید و غیره.

مطالب مرتبط دیگر

فهرست