باربری میرجاوه و جنت آباد خراسان رضوی

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری میرجاوه و جنت آباد

خدمات باربری میرجاوه و جنت آباد یکی از خدمات ویژه حمل بار پیک آموت در استان خراسان رضوی می باشد که شامل حمل اثاثیه منزل، حمل خرده بار، حمل بار بین استان ها و … می باشد.

شما می توانید برای دریافت خدمات باربری میرجاوه و جنت آباد با شماره 05137608071 و 09156665639 تماس بگیرید و از خدمات این شرکت به صورت ویژه و شبانه روزی بهره مند شوید.

میرجاوه منطقه ای مرزی در استان خراسان رضوی است که با کشور افغانستان هم مرزی می کند. جنت آباد نیز نام شهری از توابع بخش جنت آباد شهرستان صالح آباد می باشد و طبق آخرین سرشماری جمعیت این شهر حدود 3500 نفر بوده است.

برای دریافت خدمات باربری میرجاوه و جنت آباد تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

مقالات بیشتر: باربری چشمه گل و جعفریه خراسان رضوی

باربری میرجاوه و جنت آباد به تهران

خدمات باربری میرجاوه و جنت آباد به تهران از یک مسیر توسط رانندگان شرکت پیک آموت انجام می شود که این مسیر از سمت جنت آباد و میرجاوه به سمت مشهد، نیشابور، سبزوار، شاهرود و سمنان حرکت می کند که در انتها به تهران ختم می شود.

رانندگان پیک آموت با توجه و مهارت تمامی بارهای شما را در کمترین زمان ممکن به مقصد می رسانند. مسافت زمانی باربری از جنت آباد به تهران حدود 12 ساعت می باشد که حدود 1034 کیلومتر نیز فاصله دارد.

باربری میرجاوه و جنت آباد

لازم به ذکر است که می توانید برای اطمینان خاطر از سلامت بار، از خدمات بیمه باربری نیز بهره مند شوید.

بیمه شدن بار به اختیار صاحب بار انجام می شود و در صورت لزوم بار بیمه نمی شود. پیشنهاد پیک آموت بیمه کردن بار است.

چراکه در صورت آسیب و خسارت بیمه تمامی خسارت وارد شده به بار را پرداخت می کند. برای کسب مشاوره بیشتر با مشاورین دفتر مرکزی پیک آموت با شماره 02188520204 تماس بگیرید.

مقالات بیشتر: باربری احمدآباد صولت و مشهد ریزه خراسان رضوی

نیسان بار میرجاوه و جنت آباد

خدمات نیسان بار میرجاوه و جنت آباد به صورت ویژه و شبانه روزی انجام خواهد شد. شرکت باربری پیک آموت با در اختیار داشتن بیش از 38.000 راننده نیسان آماده ارائه خدمات باربری در تمامی نقاط کشور می باشد.

خدمات نیسان بار شامل بارهایی می باشد که وزن و تناژ باری آن ها 2 الی 2 تن و 200 و حجم بار به اندازه اتاق نیسان باشد.

اگر حجم و وزن بار شما بیش از 2 تن باشد و در نیسان قرار نگیرد باید با خودرو های بزرگ تر مانند خاور، کامیونت، تریلی و … حمل شود که هزینه بیشتری را باید نسبت به نیسان بار پرداخت نمائید.

جهت مشاوره و کارشناسی با ما کارشناسان آموت بار همراه باشید.

مقالات بیشتر: باربری باخرز و قلعه نو علیا خراسان رضوی

حمل اثاثیه منزل از میرجاوه و جنت آباد

گاهی اوقات بسیاری از مردم به دلایل مختلف مانند شرایط آب و هوایی، تحصیلات، شغل و … محل زندگی خود را جابجا می کنند. برای جابجایی و بسته بندی لوازم منزل خود می توانید از پیک آموت نیز کمک بگیرید.

پیک آموت برای تسریع در زمان بسته بندی برای شما پرسنل بسته بندی ارسال می کند.

باربری میرجاوه و جنت آباد

پرسنل بسته بندی تمامی لوازم منزل شما را به روش کاملا اصولی و حرفه ای بسته بندی می کنند تا در هنگام بارگیری و باربری دچار آسیب نشوند. این موضوع هم در زمان شما صرفه جویی می کند و هم در میزان خستگی شما تأثیر مطلوبی خواهد داشت.

پس از بسته بندی می توانید با کارشناسان ما با شماره 05137608071 و 09156665639 تماس بگیرید و ماشین مورد نیاز خود را با توجه به حجم و تناژ باری خود انتخاب نمائید.

همچنین می توانید پس از ارسال بار به مقصد از پرنسل ما جهت تخلیه بار نیز کمک بگیرید. حمل و باربری اثاثیه منزل خود از 0 تا 100 را به ما بسپارید.

هزینه و خدمات باربری میرجاوه و جنت آباد

هزینه باربری از میرجاوه و جنت آباد ثابت نمی باشد و با توجه به عوامل مختلفی مشخص می شود که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • نوع بار
  • حجم بار
  • وزن بار
  • ارزش بار
  • نوع ماشین باربری
  • بیمه باربری
  • فاصله مبدأ تا مقصد
  • تعداد ماشین های باربری

و غیره. تمامی موارد بالا از عواملی هستند که بر قیمت و هزینه باربری میرجاوه و جنت آباد تأثیرگذار خواهد بود. برای مثال همان طور که در بالا اشاره کردیم هرچقدر ماشین باربری درخواستی شما بزرگ تر باشد، هزینه باربری نیز بیشتر می شود.

بیمه کردن بار با توجه به نیاز مشتری تعیین می شود و در صورت عدم نیاز بار بیمه نمی شود. پیشنهاد باربری پیک آموت برای ارسال بار بیمه کردن می باشد. چراکه در صورت آسیب و خسارت وارد شده به بار بیمه تمامی هزینه های لازم را پرداخت می کند.

با مشاوره و کارشناسی بیشتر با مشاورین ما در تماس باشید. همچنین می توانید برای دریافت خدمات در شهرها و استان های دیگر کشور به صفحه تماس با ما سایت مراجعه کنید و با نمایندگی های شهر خود تماس بگیرید و پس از مشاوره ماشین مورد نیاز خود را از ما دریافت نمائید.

مطالب مرتبط دیگر