جابجایی یخچال در اسباب کشی

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار

02152901

کل کشور تحت پوشش آموت بار است
جابجایی یخچال در اسباب کشی

جابجایی یخچال در اسباب کشی برای افراد سخت و چالش .برانگیز بوده است. برای .همین منظور .امروزه .افراد از شرکت های باربری برای انجام امور اسباب کشی و .حمل وسایلی که .جابجایی آنها .مشکل است، کمک .می گیرند.
.البته باید به این نکته دقت داشته باشید که برای حمل اثاثیه منزل از یک شرکت باربری. مطمئن کمک بگیرید. نحوه جابجایی یخچال در اسباب کشی از اهمیت بالایی برخوردار است و کوچک ترین .ضربه.به آن.ممکن است باعث خرابی یخچال شود.
حمل وسایل سنگین خانگی هم .مشکل است و هم حساس، بدون شک در اسباب کشی با مشکلات ناشی از حمل.وسایل سنگین مانند.یخچال ساید بای ساید روبه رو شده اید.
این کار نیاز به دقت، تخصص. و مهارت دارد. داشتن .زور بازو .برای .حمل بار نیاز است؛ اما به .هیچ. وجه کافی .نیست. حمل وسایل بزرگ و سنگین.در راه پله های.طولانی و .راهروهای تنگ.و باریک به تخصص و به کار بردن .یکسری اصول.و تکنیک نیازمند است. روش هایی که از آسیب دیدن ظاهری و فنی جلوگیری کند.

نکات مهم جابجایی یخچال در اسباب کشی

پیش از جابجایی یخچال در اسباب کشی، یکسری نکات را باید رعایت کرد که عبارت است از:

1ـ تمام مواد را از داخل یخچال خارج کنید..

2ـ چنانچه تصمیم به جابجایی یخچال.دارید، آن را خالی کنید؛ زیرا برای جابجایی باید کلیه مواد داخل آن را خارج. شود.

3ـ باید تمام قفسه ها و سینی های داخل.یخچال را از آن خارج. کنید. در برخی مواقع.افراد با استفاده از چسب آنها را در جای خود ثابت نگه می دارند و از یخچال خارج نمی کنند.

4ـ چند ساعت قبل از جابجایی یخچال آن را از برق بکشید و بعد جابجایی چند ساعت بعد آن را به برق بزنید. همچنین اگر یخچال.شما دارای سیستم یخ ساز باشد، باید آن را از منبع آبی که به آن متصل است، جدا کنید.

5ـ اگر یخچال دارای برفک باشد، حتما آن را تمیز کنید.

6ـ در هنگام جابجایی یخچال از بسته بودن در یخچال.مطمئن شوید.و آن را با چسب ثابت کند. همچنین به کارگران باربری تاکید کنید که بعد آن را با پتو ضخیم بپوشانند.تا در حین جابجایی دچار آسیب نشود.

نحوه صحیح جابجایی.یخچال در اسباب کشی

1ـ ابتدا مطمئن شوید داخل یخچال کاملا خالی .است و هیچ گونه .مواد غذایی در آن وجود نداشته باشد.

2ـ از بسته بودن درب های یخچال کاملا مطمئن شوید.

3ـ یخچال باید به صورت ایستاده یا نیمه ایستاده.حمل شود. هیچ گاه یخچال را کاملا نخوابانید؛ زیرا امکان دارد.روغن موجود در کمپرسور یخچال وارد لوله های خنک کنند گاز شود.

4ـ زمانی که یخچال را در داخل وسیله نقلیه قرار داده اید، باید ابتدا جای آن کاملا ثابت شود، سپس اطراف آن را با مقوا و وسایل ضربه گیر یا پتو ضخیم ببندید تا به آن آسیب نرسد.

5ـ بعد از اینکه یخچال به محل مورد نظر رسید باید آن را بررسی کنید تا کاملا سالم باشد.

6ـ بعد از قرار گرفتن یخچال در محل موردنظر باید دقت کنید تا تراز باشد.

7ـ بعد از رسیدن یخچال به مکان مورد نظر حداقل 2.تا.5 ساعت آن را به برق وصل نکنید.

8ـ قبل از اتصال یخچال به برق ابتدا سیم های آن را.بررسی کنید تا سالم باشد؛ زیرا.در صورت.داشتن خرابی باعث می شود. جریان برق قطعی پیدا کند که این مورد به یخچال .آسیب می رساند.

9ـ درصورتی که در هنگام. جابجایی یخچال مجبور شده باشید که.آن را.به صورت افقی حمل .کنید، بعد از آنکه در جای مورد نظر ثابت شد 24 ساعت آن را روشن نکنید. .
10ـ اگر یخچال.شما از نوع ساید بای ساید باشد، برای حمل آن از مکان.های باریک.و تنگ ابتدا درهای.آن را از یخچال .جدا می کنند. که البته این امر باید توسط افراد.متخصص.انجام شود.

***دقت داشته.باشید که انواع.یخچال.باید به حالت.ایستاده حمل شود.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله بهترین روش برای اسباب کشی پیشنهاد می شود.

نحوه صحیح جابجایی یخچال در اسباب کشی

چگونگی جابجایی یخچال

 • با کمک نیروی کار، باید یخچال را با احتیاط پایین آورد و در.جای جدید قرار داد.
 • پس از جابجایی، بعد از چند ساعت یخچال را به برق نزنید.
 • بعد از حرکت دادن.یخچال.باید حداقل.سه ساعت صبر کنید، سپس آن را به برق بزنید. این.کار باعث ثابت‌.شدن.مواد مایع.در.کمپرسور و عدم آسیب‌.رسانی به آن می‌شود. این نکته.را درنظر داشته.باشید که حداقل سه.‌روز طول می‌کشد.تا یخچال شما به حالت ایده‌آل.و دمای ثابت خود برسد و درست کار کند.
 • نکات راهنمای.جابجایی.یخچال را در دفترچه‌ راهنمای آن به دقت بخوانید که باعث.امنیت بیشتر در هنگام جابجایی می‌شود..اگر از جمله افرادی هستید که از اعتماد به نفس کافی برخوردار نیستند، می‌توانید از راهنمایی‌های.افراد ماهر استفاده کنید.
 • هرگز به تنهایی برای جابجایی یخچال اقدام نکنید؛ زیرا ممکن است در صورت افتادن یخچال روی شما، صدمه‌.زیادی به اعضای‌.بدنتان وارد شود. از اینکه افراد قدرتمندی هستند تا به شما برای جابجایی یخچال کمک.کنند اطمینان حاصل کنید؛ به خصوص زمانی که نیاز به بالا یا پایین آوردن وسیله‌ خود از پله‌ها دارید.

ضرورت رعایت نکات ایمنی در جابجایی یخچال

در جریان اسباب کشی و حمل.وسایل سنگین.ناگهان به طرفین نچرخید. اگر می‌خواهید.جسم را.به طرف چپ یا راست بگذارید از کمر نچرخید، بلکه کاملاً جهت کل بدنتان را به طرفین.حرکت داده و نکات ایمنی را.رعایت کنید.
بهترین اقدام در این شرایط.انتخاب افراد متخصص جابجایی وسایل سنگین در شرکت‌.های باربری مطمئن است.

خطرات احتمالی و آسیب دیدگی‌.های به وجود.آمده تحت تاثیر جابجایی.وسایل سنگین.در هنگام .اسباب کشی را .جدی بگیرید. قبل از بلند کردن اجسام از توانایی خود برای حمل وزن آن اطمینان داشته.باشید.
برای حمل و جابجایی اجسام سنگین در اسباب کشی بیشتر از عضلات پاهایتان به جای کمر استفاده کنید تا ستون فقرات.شما در معرض آسیب نباشد.
وسایل و اجسام سنگین را در هنگام حمل همیشه در جایی مماس با بدنتان قرار دهید،.این امر در حفظ تعادل شما تاثیر .مثبتی دارد. برای حرکت با وسایل مسیر را به صورتی انتخاب کنید که لوازم جلوی دید شما را نگیریند...

در منازل با طبقات بالا در صورت امکان از آسانسور حمل بار استفاده کنید..برای گرفتن جسم از تمام کف دستتان استفاده کنید، پس از اینکه از جایگیری جعبه یا دستگیره وسیله در دستانتان آن را به آرامی بلند کنید.

بهتر است برای حمل اجسام سنگین و بد دست از دیگران کمک بگیرید. در حین بلند کردن بار و حمل جسم ناگهان به طرفین نچرخید. اگر می خواهید جسم را به طرف چپ یا راست بگذارید.از کمر نچرخید، بلکه کاملاً برای کل بدنتان را به طرفین بچرخانید..
هنگام جابجایی یخچال در اسباب کشی و وسایل سنگین مکث های طولانی داشته باشید، بعد از جابجایی هر جعبه چند قدم پیاده روی کنید تا به وضعیت مناسب جسمانی برسید و مجدد وسایل بعدی را جابجا کنید..

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله ترفندهایی برای اسباب کشی آسان پیشنهاد می شود.

چگونگی جابجایی یخچال

پیک آموت، ارائه کننده خدمات باربری وانت و نیسان بار در تهران و شهرستان ها

باربری نیسان بار پیک آموت به صورت شبانه روزی در سراسر شهر تهران و شهرستانها به صورت تخصصی آماده ارائه خدمات در زمینه های حمل اثاثیه منزل، باربری تهران به شهرستان و باربری وانت بار است.

خدمات پیک آموت عبارت است از:

 •  ارسال خودروی مجهز با کلیه امکانات و راننده مجرب و حرفه ای
 • بسته بندی لوازم حساس و قیمتی به صورت ویژه برای محافظت بیشتر
 • اعزام نیروی ورزیده و ماهر به تمامی مناطق تهران بزرگ
 • بسته بندی اثاثیه منزل با متد روز دنیا و قیمت بسیار مناسب
 • راهنمایی و مشاوره امور باربری به صورت شبانه روزی
 • افزایش سرعت در حمل بار و اثاثیه و چیدمان لوازم در محل جدید
 • باربری بین شهری از تهران به سایر نقاط کشور
 • رعایت حقوق مشتریان برای جلب رضایت و اعتماد آنها

شما می توانید برای آگاهی بیشتر از خدمات و ارتباط با دفتر مرکزی آموت بار با شماره 02188520204 تماس بگیرید.

مطالب مرتبط دیگر

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.