پایانه نیسان بار برگشتی بجنورد

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
پایانه-نیسان-بار-برگشتی-بجنورد-پیک-آموت

یکی از شهرهای شمال شرقی کشور می باشد که مرکز استان خراسان شمالی است. این شهر دارای 36 کیلومتر مربع مساحت می باشد که در جنوب رشته کوه کپه داغ و شرق رشته کوه آلاداغ و شمال رشه کوه البرز واقع شده است. در این مقاله درباره ارائه خدمات باربری آموت بار در شهر بجنورد و دیگر شهرهای استان خراسان شمالی نظیر ارائه خدمات نیسان بار برگشتی بجنورد، حمل اثاثیه منزل و … صحبت خواهیم کرد.

شما می توانید برای درخواست خدمات باربری به صورت شبانه روزی و قیمت پایین با پایانه باربری بجنورد با شماره 09156665639 تماس بگیرید و از خدمات شرگت حمل و نقل آموت بار بهره مند شوید.

باربری بجنورد به تهران

از مسیرهای مختلفی می توان جهت باربری از بجنورد به تهران و حمل بار تهران به بجنورد اقدام کرد که این مسیرها شامل موارد زیر می باشد:

مسیر اول شامل 724 کیلومتر است که از نظر زمانی 8 ساعت و 37 دقیقه فاصله زمانی دارد. این مسیر از بجنورد شروع و پس از عبور از شهرهای شوفان، گرمه، جاده شاهرود میامی، شاهرود، بزرگراه امام رضا و در انتها به سمت تهران حرکت می کند.

مسیر دوم شامل 730 کیلومتر می باشد که از نظر زمانی 9 ساعت و 10 دقیقه فاصله زمانی دارد. این مسیر نیز مانند مسیر اول تا سمنان ادامه دارد. پس از سمنان توسط جاده فیروزکوه به سمت پردیس، جاجرود و تهران حرکت می کند.

مسیر سوم شامل 722 کیلومتر مسافت دارد که حدود 10 ساعت و 15 دقیقه از نظر زمانی تا تهران فاصله است. این مسیر از بجنورد به سمت گرگان، قائم شهر و فیروزکوه حرکت می کند و پس از پردیس و جاجرود به تهران ختم می شود.

رانندگان آموت بار با توجه به شرایط جوی و ترافیک یکی از مسیرها را برای تسریع در رسیدن بار به مقصد انتخاب می کنند. شما می توانید برای ارتباط با کارشناسان ما جهت مشاوره به صفحه تماس با ما سایت مراجعه نمائید.

باربری نیسان بار برگشتی بجنورد

شرکت آموت بار پس از سه دهه تجربه درخشان در زمینه باربری توانسته است 34 نمایندگی در سراسر کشور به صورت شبانه روزی راه اندازی کند. همچنین این شرکت با داشتن بیش از 38.000 راننده نیسان کامل ترین ناوگان حمل سبک بار در کشور میباشد.

خدمات باربری که می توان با نیسان از بجنورد به تهران و به شهرستان های دیگر انجام داد شامل بارهایی است که وزن آنها زیر 2 تن است و متراژ آن نیز نباید بیشتر از 2 متر باشد. حال می توان بار شما اثاثیه منزل، خرده بار، مواد غذایی و … باشد .

اگر نیاز به مشاوره باربری از بجنورد دارید با کارشناسان آموت بار با شماره 09156665639 تماس بگیرید.

مقالات بیشتر: نیسان بار برگشتی ایلام

باربری مشهد به بحنورد

پایانه نیسان بار برگشتی بجنورد

فاصله شهر بجنورد تا مشهد حدود 260 کیلومتر می باشد.که از نظر باربری و مدت زمانی که.راننده در مسیر است حدود 5 ساعت فاصله است. یکی از باربری هایی که از بجنورد به مشهد انجام می شود حمل بار از نمایشگاه بین المللی بجنورد به مشهد می باشد. 

می توان تمامی بارهای ارسالی به مشهد را به صورت نیسان بار برگشتی بجنورد با قیمت پایین تر به سمت مشهد بارگیری کرد. نیسان بار برگشتی تمامی خدمات باربری را به صورت دربستی با هزینه کمتری برای شما انجام می دهد.

مقالات بیشتر: پایانه نیسان بار برگشتی اهواز

برای مثال یک راننده از تهران به سمت مشهد باری را حمل می کند و پس از تخلیه بار قصد دارد به منزل خود برگردد. معمولا رانندگان نیسان علاقه مند هستند برای بازگشت به منزل و یا مقصد مورد نظر خود یک بار با امکانات دربستی با قیمت پایین تری حمل کنند. از این رو با عنوان نیسان بار برگشتی بجنورد یک بار به سمت بجنورد حمل می شود.

این موضوع هم برای رانندگان و هم برای صاحب بار خوشایند می باشد. چراکه با یک هزینه پایین.تمامی خدمات باربری دربستی برای.صاحب بار انجام می شود.و راننده هم بدون بار به.مقصد خود نمیرود.

شما می توانید برای.ارتباط با دفتر مرکزی آموت بار با.شماره 02188520204  و ارتباط با باربری.بجنورد با شماره 09156665639 تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با نمایندگی.شهر خود نیز می توانید به صفحه.تماس با ما مراجعه نماپید.

مطالب مرتبط دیگر