تعرفه باربری اصفهان به شهرستان سال 99

تعرفه باربری اصفهان به شهرستان سال 99 برای انواع  خاور و تریلی با ظرفیت 5 تن ، 7 تن، 10 تن، 15 تن و 22 تن رقمی معادل 2.398.000 تا 16.000.000 است.

تعرفه کرایه حمل بار تریلی ( نرخ کرایه تریلی99) هم‌چنین کرایه وانت بار درون شهری و بین شهری معمولا از روش های محاسبه نرخ کرایه حمل بار تبعیت نمی کند و باربری ها طبق شرایط مختلف و البته انصاف خود نرخ مصوب حمل بار باربری خود را تعیین می‌نمایند.

تعرفه باربری بین شهری در هر باربری متفاوت بوده و امروزه به سختی می توان شرکت یا باربری یافت که تعرفه باربری بین شهری و لیست قیمت ثابت برای حمل و نقل بار و اثاثیه منزل در اختیار عموم مردم بگذارند.

تعرفه باربری خاور بین شهری یا تعرفه باربری کامیون بین شهری

تعرفه باربری کامیون بین شهری و تعرفه حمل بار جاده ای با کامیون و نرخ کرایه تریلی با توجه به میزان عرضه و تقاضا به طور ثابت و قطعی نیست به همین دلیل پیشنهاد ما به مشتریان گرامی این است که برای استعلام تعرفه کرایه کامیون با شرکت باربری ما تماس گرفته و استعلام قیمت روز را بگیرید.

پیشنهاد می‌کنیم از آن‌جایی در هیچ منبعی نرخ اتحادیه باربری به طور قطعی وجود ندارد هرگز به آنچه در مرورگر خود جستجو می نمایید اعتماد نکنید پس لیست قیمت باربری بین شهری ثابتی وجود نداشته و شایسته‌تر آن است که استعلام تلفنی از باربری ها گرفته شود.

نرخ باربری وانت بار و نیسان بار بین شهری

در این بین شرکت باربری ما تلاش‌های فراوانی کرده تا نرخ کرایه نیسان بین شهری را از بین خدمات تعرفه حمل بار بین شهری انتخاب نموده و تعرفه بیش از 240 شهر اصلی ایران را به اطلاع هموطنان گرامی برسانیم.  به این ترتیب که با تماس با شرکت باربری ما، نرخ کرایه وانت نیسان شهرستان و نرخ کرایه وانت بار بین شهری را اطلاع پیدا کنید.

شرکت پیک آموت باربری های زیادی را با استفاده از وانت بار به انجام می رساند و نمایندگی های مختلفی را در تهران به خود اختصاص داده است که پیک وانت بار سید خندان و پیک وانت بار زعفرانیه نمونه ای از این موارد می باشند.

علت  نوسان نرخ کرایه کامیون بین شهری

تعرفه و خدمات در باربری ها یا پایانه حمل و نقل بار نیز معمولا مثل میادین تره بار به طور روزانه در ارسال بار به بعضی از شهرها متغیر خواهد شد. به طور مثال قیمت گذاری در میادین مرکزی تره بار برای میوه و سبزیجات به صورتی است که هر روز طبق میزان بار و تقاضا ممکن است با افزایش و یا کاهش قیمتها روبه رو شویم. اگر روزی حجم بار میوه ای در میدان مرکزی تره بار بیش از حد معمول و یا بیش از حد تقاضا باشد برای این که غرفه داران موفق به فروش میزان بیشتر از آن محصول شوند قیمت آن محصول را نسبت به تقاضای آن در بازار روز پایین آورده تا از عدم فروش و در نهایت خراب شدن آن محصول پیشگیری نمایند.

دلایل نوسان نرخ کرایه کامیون بین شهری

برعکس آن هم امکان دارد اتفاق بیفتد، اگر بار محصولی در میادین مرکزی در یک یا چند  روز متوالی کمتر از  حد تقاضا باشد، قیمت آن محصول به میزان حجم بار و نسبت آن با تقاضا و نیاز بازار پایین می‌آید.  در باربری هم گاهی همین اتفاق رخ می‌دهد، به خصوص در زمان های خاصی از سال مثل روزهای پایان سال یا مراسم و اتفاق‌های ناگوار طبیعی مثل سیل و زلزله که درخواست ها و تقاضای سفارش برای شهرهای مربوطه یا تمام شهرها زیاد می گردد.

در این مواقع، راننده به نسبت میزان درخواست‌ها ، کمتر  خدمات ارائه داده و در این صورت با افزایش کرایه مسیر روبه رو خواهیم شد. در روزهای عادی هم امکان دارد گاهی به علل مختلفی راننده یک شهر کمتر از حد درخواست باشد و افزایش قیمت دیده شود.

در بعضی مواقع نیز امکان دارد باربری ها به علت کاهش سفارش بار و تعداد پایین درخواست و هم‌چنین تعداد زیاد رانندگان در صف بارگیری با کرایه های پایین‌تری برای ارسال بار به شهرستان، با صاحب بار و راننده به توافق برسند.

این موضوع نیز با رضایت و گاهی با درخواست خود راننده از باربری است که حاضر هستیم با نرخ کمتر هم اقدام به حمل بار نماییم ، چرا که بهتر از انتظار کشیدن و ماندن در صف بار است و بدین ترتیب گاهی با کرایه ای پایین تر از حد تعرفه نیز مواجه می شویم .

تعرفه باربری اصفهان به شهرستان

هزینه باربری و اتوبار در اصفهان بستگی به عوامل زیادی دارد. در این بخش قیمت های حدودی حمل بار و اثاثیه در تهران و همچنین به شهرستان ها برایتان جمع آوری شده است.

نکته قابل توجه اینجاست که خدمات باربری اصفهان مانند یک کالای خاص نیست که قیمتی معین داشته باشد. قیمت باربری بسته به نوع خدماتی که اتوبار مورد نظر ارائه می دهد و همچنین طبق عوامل مختلف دیگر متغیر هست و نمی توان لیست دقیقی از قیمت خدمات باربری در اصفهان عرضه کرد. برای مثال مسیری که باید طی شود، استفاده از خدمات بسته بندی اثاثیه، چیدن لوازم و … در هزینه نهایی اثاث کشی موثرند.

پس  بهترین راه، تماس با کارشناسان اتوبار ماست. توصیف شرایط، دریافت مشاوره و همچنین تعیین قیمت و هزینه دقیق به وسیله این شرکت صورت می گیرد.

باربری های مختلفی در سرتاسر ایران توسط این شرکت انجام می شوند که باربری محدوده شهرک صفادشت تهران و باربری محدوده خیام 15 خرداد نمونه ای از آن ها هستند.

 

تعرفه باربری اصفهان به شهرستان بر پایه نوع ماشین

یکی از موارد تاثیر گذار بر هزینه باربری اصفهان و حمل اثاثیه نوع وسیله نقلیه ای است که مورد استفاده قرار می گیرد.

 

متداول ترین وسایل نقلیه حمل بار دراصفهان عبارتند از

  • کامیون (خاور 808 و خاور 608 ، ماشین های هیوندا و ایسوزو )
  • وانت نیسان

هزینه حمل بار با کامیون در اصفهان نیز به سه صورت محاسبه می شود

1- در صورتی که داخل محدوده باشد؛ به طور مثال مبدا و مقصد هر دو در استان اصفهان باشند، مانند حمل بار و اسباب در درون اصفهان، هزینه حمل بار با کامیون بین 120.000 تومان تا 150.000 تومان محاسبه می گردد.

2- در صورتی که در خارج از محدوده باشد؛ مثلا مبدا در غرب و مقصد در شمال یا شرق اصفهان باشد، هزینه حمل بار بین 150.000 تا 200.000 تومان محاسبه می گردد.

3- حمل بار به شهرستانها و مناطق حومه اصفهان ؛ برای مثال اگر لازم باشد اثاثیه یا هر بار دیگری با کامیون از اصفهان به شهرهای اطراف منتقل شود بین 200.000 تا 300.000 تومان هزینه خواهد داشت.

هزینه حمل بار با وانت نیسان در اصفهان نیز به سه روش محاسبه می شود

1- در صورتی که داخل محدوده باشد؛ هزینه وانت نیسان بین 70.000 تا 100.000 تومان می شود.

2-در صورتی که در خارج از محدوده باشد؛ هزینه حمل بار با نیسان بین 100.000 تا 130.000 تومان محاسبه می شود.

3- حمل بار به شهرها و مناطق حومه اصفهان ؛ هزینه حمل اثاث و بار به شهرهای حومه اصفهان حدود 140.000 تا 190.000 تومان است.

 

هزینه حمل وسایل سنگین

بعضی از وسایل سنگین و دارای ابعاد بزرگ هزینه حمل متفاوتی دارند برای مثال هزینه حمل مثل

  • یخچال ساید بای ساید
  • پیانو
  • گاوصندوق
  • شیشه میز نهارخوری سنگین
  • یخچال فریزر بالای 18 فوت
  • کمدهای سنگین و شیشه ای
  • و غیره براساس طبقات محاسبه می شود.

 

تاثیر زمان بر هزینه های باربری

مورد بعدی در تعیین هزینه باربری در اصفهان مسئله زمان هست، به طور مثال زمان استاندارد برای در اختیار گرفتن کامیون 3 ساعت و برای نیسان 2 است که این زمان از موقع رسیدن وسیله نقلیه به مبدا بارگیری محاسبه می گردد و اگر مدت زمان بیشتر شود ممکن است هزینه باربری کمی بیش‌تر دریافت شود.

 

هزینه کارگر

هزینه کارگر برای حمل بار نیز چیزی بین 40 تا 55 هزار تومان هست که بسته به تعداد طبقات امکان دارد کمی کم و زیاد شود.

“نکته قابل توجه این است که قیمت های انتقال بار حدودی است و فقط برای آشنایی و دستیابی شما به حدود قیمت‌ها آورده شده پس برای اطلاع از هزینه دقیق باربری خود بهتر است با شرکت باربری ما تماس گرفته تا کارشناسان شما را راهنمایی کنند”

هزینه های باربری برون شهری و حمل بار و اثاثیه به شهرستان ها به صورت حدودی آورده شده است برای اطلاع دقیق از قیمت های باربری حتما با کارشناسان شرکت تماس بگیرید.

شرکت های دیگری نیز در همین زمینه در حال فعالیت هستند که آموت بار نمونه ای از آن ها هستند. این شرکت نیز نمایندگی های مختلفی را در اکثر نقاط ایران به خود اختصاص داده است که بندر عباس در بین آن ها قرار می گیرد.

 

 

, ,

مطالب مرتبط دیگر

3 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.