خصوصیات باربری خوب چیست

باربری خوب از قبیل وقت شناسی، شفافیت در عملکرد مجموعه ، مقرون به صرفه بودن و نیز ارائه خدمات مفید و سودمند را می توانیم مطرح کنیم.

یک باربری خوب باید

 1. یک شرکت .باربری خوب. و با  سابقه ی کاری زیاد است چرا.که .باربری. نیاز به تجربه کاری دارد تا در شرایط. و مشکلات مختلفی که حین باربری پیش خواهد آمد. به راحتی مقابله کند. .داشتن مجوز رسمی.از اتحادیه یکی از مسائلی. است که .می تواند میزان تجربه کاری یک شرکت .باربری معتبر را. تضمین کند.
 2. داشتن .بیمه رایگان. یکی دیگر از ویژگی های ای .شرکت ها .است کلیه .بار ها بهتراست .شامل بیمه رایگان باشند تا شما با خیال راحت بارهای خود را به شرکت مورد نظر .بسپارید .بسته بندی اثاثیه. منزل. در یک. شرکت .باربری. مطمئن باید توسط نیرو های متخصص و آموزش دیده .انجام شود.
 3.  حین استفاده از تجهیزات تخصصی بسته بندی بسیار هائز اهمیت است چرا که اگر برای مثال کارتن های بسته بندی شرکت باربری انتخابی دارای مقاومت کافی نباشد و یا حتی ضد آب نباشند برای شما هزینه های جانبی زیادی را به همراه دارد.
 4. مورد دیگری که یک شرکت با سابقه بالا باید در آن مهارت کافی را دارا باشد توانایی و مهارت حمل وسایل سنگینی از قیبل گاو صندوق ها و یا پیانو و یخچال ساید بای ساید است.اما تنها این موارد مهم کافی نیست.

ویژگی های یک باربری خوب

 1.  حداقل به صورت پیامکی و یا از طریق شبکه های اجتماعی اقدام به اقدام به ارائه مشاوره های کامل و .جامع برای مشتریان خود نماید و نسبت به نظرات و انتقادات و پیشنهادات آن ها بی تفاوت نباشد..
 2. در ارائه خدمات خود از بهترین  خدمات بسته بندی باربری و کارتون ها و حمل اثاثیه و نیز کارگران مجرب ، ماهر و .آموزش دیده استفاده کند..
 3. انواع و اقسام ماشین های باربری را در اختیار داشته باشد و همچنین رانندگانی که .در اسرع وقت و با وسواس کاری سر محل حاضر شوند.
 4. در هنگام جابجایی وسایل مشتریان، محتاطانه و با دقت لازم و کافی عمل نماید و نسبت به آن ها مسئولیت پذیر باشد.
 5. شرکت اتوبار و حمل و نقلی که اپراتورهای خود را موظف کند پس از تحویل و اتمام کار همچنان پاسخگوی سوالات و مشکلات مشتری ها باشد و در جهت جذب رضایتمندی کامل آن ها قدم بردارد.
 6.  جدیدترین متد روز را برای بسته‌بندی اسباب و اثاثیه به کار گیرد.
 7.  از مدرن‌ترین ابزار بسته‌بندی جهت انجام این کار استفاده کند.
 8.  نیروهای این باربری باید از بین افراد متخصص و مجرب انتخاب شده باشند.
 9. باید دارای وسایل نقلیه در ابعاد گوناگون برای مقاصد مختلف باشد.

امتیاز باربری های مناسب

یک شرکت اتوبار خوب و حرفه‌ای علاوه بر داشتن خصوصیات بالا باید دارای ویژگی‌های دیگری هم باشد که در ادامه به آن اشاره     می‌کنیم:

• باید در هر زمان و هر مکان برای راهنمایی کردن مشتریانش مشاوره حضوری و تلفنی بدهد.

بنابراین تنها اتوباری مستلزم داشتن تعدادی اپراتور است که پس از شنیدن صحبت‌های مشتری، متناسب با نیاز آن ها بهترین سرویس ممکن را به آنها پیشنهاد دهند.

• زمانی که کار جابه‌جایی به اتمام رسید تمام اسباب و اثاثیه را در یک محل قرار ندهد و تا جایی که ممکن است هر بسته را در محلی که قرار است چیده شود قرار دهد.

• در صورتی که مشتری رضایت داشت در چیدن وسایل به او کمک کند.

• پس از اتمام کار میزان رضایت مشتری را جویا شود.

• با آغوش باز انتقادات و پیشنهادهای مشتری را بپذیرد و از آنها در جهت پیشبرد اهداف خود استفاده کند.

•اهمیت ضمانت نامه باربری: .یک باربری خوب نباید تنها در هنگام دریافت هزینه خدمات خود را به مشتری ارائه دهد، بعضی اوقات مشکلی در جابجایی رخ می دهد .که به عنوان حوادث غیرمترقبه شناخته می شود و اگر بار شما در جابجایی دچار. آسیب شد،. باید بر اساس قوانین بین المللی هزینه ی از .سوی شرکت پرداخت شود، گاه. این هزینه کم و یا زیاد تر .از چیزی که فکر می کنید خواهد بود.

برای انتخاب ماشین.مناسب حمل بار باید به.نکات متعدد توجه شود

 1.  نوع بار و اسباب و لوازم
 2.  مسافتی که قرار است برای حمل بار طی شود.
 3.  باربری در تهران است یا برای شهرستان
 4.  ساعت درنظر گرفته شده برای حمل بار
 5. نوع مسیر و جاده بین مبدا و مقصد

در اکثر اتوبارها به صورت کلی از 3 دسته ماشین زیر استفاده می شود

1-   باربری توسط  ماشین های سبک : وانت – وانت پراید – وانت نیسان

2-   باربری توسط ماشین های نیمه سنگین : کامیون – خاور – هیوندا – ایسوزو – کامیونت

3-   باربری توسط ماشین های سنگین : تریلی – ترانزیت – ده تن – کفی – ترانزیت یخچالی – 20 تُن – چادری سه محور – کفی – کُمپرسی – تریلی تانکر فاو

و اینکه جهت حمل بار و باربری شهری ( تهران) عموما از ماشین های سبک و نیمه سنگین استفاده می شود..

با توجه ویژگی های گفته شده برای یک باربری خوب همان قدر که سرعت خوب است اما می تواند موجب عجله شود و این به هیچ عنوان قابل توجیه نیست اگر بارهای شما در اثر اشتباه و عجله دچار آسیب دیدگی شوند و قطعا پرداخت غرامت در تمامی موارد کارساز نخواهد بود و چه بسار شما ضرر های بزرگی را متحمل شوید..

بنابراین بهترین کار این است که سطح خدمات، پشتیبانی.، ضمانت. ارائه خدمت و همین طور قیمت و سابقه فعالیت را دستمایه ای. کنید برای یک مقایسه ی اصولی بین تمامی برند هایی که در این. زمینه فعالیت گسترده. دارند. به عنوان .مشتری همیشه بهترین را انتخاب کنید تا کار شما نقص کم تری داشته و این نقص میل به صفر داشته باشد.

امروزه با یک جستجوی ساده در اینترنت به راحتی می توان .یک باربری خوب را پیدا کرد .اما این نکته را در نظر بگیرید که تنها جستجو در اینترنت و پیدا کردن. یک سایت و شماره .تلفن کافی نیست.

حتما در سایت هایی .که در این باره بحث و گفتگو می شود سوال کنید یا از دوستان خود که قبلا از این شرکت ها و خدماتشان بهره برده اند نظر بخواهید. با توجه به موارد بالا قطعا شما می توانید یک انتخاب آسوده در این زمینه داشته باشید.

, ,

مطالب مرتبط دیگر

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.