مزایای استفاده از نیسان بار برون شهری

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
مزایای استفاده از نیسان بار برون شهری پیک آموت

حتما برای شما نیز اتفاق افتاده است که به هنگام خرید لوازم جدید برای منزل و حمل خرده بار بخواهید از ماشین های باربری سبک مانند وانت و نیسان بار به صورت درون شهری یا برون شهری استفاده کنید. به خصوص در شهر تهران که اکثر مراکز خرید وجود دارد، می توان بعد از خرید وسایل برای باربری تهران به شهرستان از نیسان بار استفاده کرد.

زمانی که وسایل شما سبک باشد و وزن بالایی نداشته باشد که به استفاده از کامیون و خاور نیاز پیدا کنید، بهترین گزینه استفاده از نیسان بار است. بنابراین به دلیل به صرفه بودن و متناسب با حجم بار استفاده از نیسان و وانت بار برای حمل و جابه جایی گاوصندوق، یخچال ساید بای ساید و مبلمان پیشنهاد می شود.

مزایای استفاده از نیسان بار

 • حمل بار و اثاثیه به صورت سریع و مطمئن انجام می شود.
 • در هزینه های باربری صرفه جویی می شود.
 • در زمان صرفه جویی می شود.
 • برای حمل بار با نیسان تا تناژ یک ۱۵۰۰ کیلوگرم می توانید حمل کنید.
 • برای جابه جایی لوازم و وسایل کوچک و جزیی می توانید از آن استفاده کنید.
 • استفاده از نیسان بار باعث می شود تا به جاهایی که خاور یا کامیون نمی توانند از آنجا عبور کنند، دسترسی داشته باشید.

به دلیل حجم بالایی که نیسان بار می تواند جابه جا کند، از آن برای انجام بسیاری از امور باربری استفاده می کنند که عبارت است از:

 • حمل یخچال ساید بای ساید
 • حمل مبلمان منزل
 • حمل گاوصندوق
 • حمل پیانو
 • حمل میز بیلیارد
 • و…

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله حمل خرده بار پیشنهاد می شود.

مزایای نیسان بار

عوامل موثر بر نرخ کرایه نیسان بار

موارد مختلف بر نرخ کرایه نیسان بار اثر می‌گذارد، در ادامه به بررسی این عوامل پرداخته شده است.

1- میزان و نوع بار و هزینه کرایه نیسان بار

متناسب با وزن بار و نوع بار و آنچه به آن نیاز دارید، به هنگام ثبت درخواست برای انجام امور باربری، باید حجم باربری را اعلام کنید که بر اساس آن هزینه محاسبه می شود.

2- مقصد موردنظر و بعد مسافت (درون شهری یا برون شهری)

یکی دیگر از عوامل اثرگذار بر قیمت نیسان بار، مقصد موردنظر شما برای حمل بار است. مقصد یکی از معیارهایی است که برای قیمت گذاری در شرکت‌های باربری مهم است. برای مثال در صورتی که شما بخواهید از شرق تهران به غرب تهران بروید، از چند محدوده متفاوت خواهید گذشت؛ در صورتی که اگر مبدا و مقصد شما در یک محله باشد، هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد.

3- هزینه کارگر اسباب کشی

یکی دیگر از مواردی که بر قیمت نهایی نیسان بار اثر می‌گذارد، هزینه‌ای است که باید به کارگرانی که برای حمل اثاثیه منزل به محل شما آمده‌اند، پرداخت کنید. متناسب با تعداد نفرات و ساعاتی که برای شما کار کرده اند، بر هزینه نیسان بار شما افزوده خواهد شد.

4- مدت زمان استفاده از نیسان بار

به صورت معمول، ارائه خدمت باربری در شب، گران‌تر از صبح است؛ به خصوص اگر ساعات 22 تا 6 صبح را مناسب دریافت خدمت نیسان بار بدانید.

5- بسته بندی اثاثیه

خدمات دیگری که به همراه نیسان بار می‌توانید دریافت کنید، بسته بندی اثاثیه است. بسته بندی وسایلی مانند میز بیلیارد، فوتبال دستی و میز پینگ پنگ یا مواردی مانند ظروف شکستنی مانند بوفه و ظروف تزیینی از جمله مواردی هستند که به هنگام بسته بندی اثاثیه، توسط کارگر اسباب کشی، انجام می‌شود.

اغلب از نيسان برای حمل و نقل بار و اسباب و اثاثيه منزل و وسايل اداری و تجاری با وزن يك تا يك و نيم تن استفاده می شود.

از آنجایی که استرس و نگرانی برای انجام امور اسباب کشی در کلانشهر تهران یکی از دغدغه همه شهروندان تهرانی است، استفاده از خدمات باربری مطمئن و با سابقه باعث می شود که تا حد بسیار زیادی از این نگرانی ها کاسته شود.

در پیک آموت با داشتن همکاران خوش اخلاق و متخصص در حمل و بسته بندی اثاث منزل و رانندگان حرفه ای و با تجربه و استفاده از بهترین و به روزترین تجهیزات مربوط به بسته بندی و حمل بار و اثاثیه و ماشین های باربری مجهز شده آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است. هدف پیک آموت انجام امور بسته بندی، حمل بار در تهران و شهرستان و چیدمان آن به بهترین شکل و با هزینه های مقرون به صرفه و اقتصادی است.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله قیمت حمل اثاثیه منزل در تهران پیشنهاد می شود.

خدمات نیسان بار

تمام امور باربری مانند حمل اثاثیه منزل و خرده بار با نيسان به صورت درون شهری و برون شهری انجام می شود. برای حمل بار با نيسان بار بارنامه دولتی و بیمه نامه صادر می شود. بيمه حمل بار مهم ترين نكته در زمان ارسال بار از تهران به شهرستان است. با توجه به خطرات موجود در جاده های كشور، همواره احتمال بروز مشكلات و خطرات زيادی است كه بار و سرمايه صاحبان بار را تهديد می کند. به همين علت برای جلوگيری از خسارت به صاحبان بار، استفاده از بيمه نامه حمل بار با نيسان بار يكي از اصول بسیار مهم است.

نیسان بار چادردار

در صورتی که منطقه موردنظر شما بارانی باشد، پیک آموت خودروهای نیسان بار چادردار خود را برای حمل بار به محل شما ارسال می کند تا در صورت بارندگی آسیبی به بار شما نرسد.

تعرفه مناسب برای باربری با نیسان بار

تعرفه حمل بار با نیسان با توجه به نوع بار، زمان و مقصد موردنظر کاملا متفاوت است. بنابراین می توان با توجه به عوامل مربوط به امور باربری برای حمل بار خود با قیمت مناسب درخواست باربری را داشته باشید.

 نیسان بار برگشتی

نیسان بارهایی که یک بار را به مقصد رسانده و قصد بازگشت به مبدا را دارند، نیسان برگشتی گفته می شوند. این ماشین ها برای حمل بار در مسیر برگشت هزینه کمتری دریافت می کنند. پیک آموت نیز در بعضی مسیرها از این خودرو دارد که در صورت موجود بودن و مناسب بودن شرایط زمانی برای شما ارسال می شود تا هزینه کمتری پرداخت کنید.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله خدمات شرکت آموت بار پیشنهاد می شود.

تعرفه باربری نیسان بار

پیک آموت، ارائه کننده خدمات باربری وانت و نیسان بار در تهران و شهرستان ها

شرکت باربری پیک آموت به صورت شبانه روزی در سراسر شهر تهران و شهرستان ها به صورت تخصصی آماده ارائه خدمات در زمینه های حمل اثاثیه منزل، باربری تهران به شهرستان و باربری با نیسان و وانت است.

خدمات پیک آموت عبارت است از:

 •  ارسال ماشین باربری متناسب با حجم بار مشتری و راننده باتجربه
 •  بسته بندی تمام وسایل توسط کارگران با تجربه به صورت کاملا حرفه ای
 • اعزام کارگر ماهر برای حمل بار به تمام مناطق تهران
 • حمل اثاثیه منزل، سازمان ها و…
 • حمل وسایل بزرگ مانند پیانو، یخچال ساید بای ساید و…
 • ارائه خدمات باربری به صورت شبانه روزی
 • باربری تهران به تمام شهرستان های کشور
 • رعایت حقوق مشتریان برای جلب رضایت و اعتماد آنها
 • و…

شما می توانید برای آگاهی بیشتر از خدمات و ارتباط با دفتر مرکزی آموت بار با شماره 02188520204 تماس بگیرید.

مطالب مرتبط دیگر